Страница 9 от 167 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #121

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ясно , мерси. А цената 359 тогава крайна ли е?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #122

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от детелина Виж публикацията
    Ясно , мерси. А цената 359 тогава крайна ли е?
    Крайна е, нямам нищо общо с тях, намери им в сайта телофон и попитай ако имаш други въпроси. Просто в България само от тях можеш да го купиш, друг вариант е от китайски сайт (160-180 долара върви там, без доставка и ддс), ако сте пазарували от там вече знаете как е, пак няма грижи, но е по-сложно. А като параметреи бие всички останали които са ви предложили, дисплея е с по-добра резолюция (ретина дисплей, като на айфон, дори мисля че в същата фабрика ги произвеждат и същия доставчик ползват) камерата е по-добра (камерата е самсунг) от на лг-то и процесора е по-бърз и има повече вътрешна памет от лг-то (4 срещу 8 гб). Ако ви харесва дизайна, то тогава го взимайте, ще служи вярно.

  4. Banned
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #123

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Много благодаря. Днес гледах престиджио 5044 и гигабайт симба, не са лоши, а този шиаоми мога ли да го видя на живо някъде?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #124

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    По-скоро не, може би при продавачите да питаш.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #125

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Крайна е...
    Не е крайна. Най-отдолу пише, че цените са без ДДС.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #126

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цената е крайна, интересувал съм се, ще ти издадат опростена фактура. Ако искаш данъчна фактура с ДДС предполагам има вариант но не съм питал, важното е, че цената е написаната в магазина им.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #127

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    По точно НЯМА да ти издадат фактура или документ за покупката, но гаранцията важи само с представяне на гаранционната карта. Още края на 2013 купих SGS4 за 820 лв от едно магазинче по "патриарха". Сега са към 650 нови с 2 години гаранция. SGS3 - за 411 лв с безплатна доставка от БГ сайт купихме по Великденските празници - също 2 г. гаранция.
    Днес поръчах Леново S920 - за 156 USD /225 лв/ от АЛИЕКСПРЕСа. Бях попаднал на една оферта за S650, на добра цена, но ги изкупили докато пусна поръчката, пък и жената вече реши, че ще иска с по-добър екран. Само да допълня, че бях направил плащането, но си ми върнаха парите без проблем и с 2 съобщения с продавача, с разлика от 60-70 ст, колкото ако е имало промяна в курса на долара.
    XIAOMI-тата ги погледнах, но избрах леновото, заради по-позната марка в БГ, че жената да не се мръщи, пък и при продаване, би било по-лесно.
    От ползващи Леново има добри впечатления, че се чува доста добре и са доволни от камерата, но нищо конкретно като информация за качеството. Питай чичко Гугъл, може и да знае нещо

    Относно размера на картите - във почти всеки магазин/сервиз биха ти ги отрязали с клещи, подобно на перфоратор, където картата се намества точно, и дори изрязаното, може да се ползва впоследствие като адаптерче . А пък дори и да не може - продават адаптерчета за по 2-3 лв.
    Като корпоративен клиент в Глобул, вече повече от година ми подменят карти Мини с Микро и обратно безплатно, само като звънна на личния търговски представител.

    2 in 1 Nano Micro sim card cutter for iPhone 5 4s 4 samsung Nokia Sony LG Motorola MX New upgrade dual free shipping-in Cutters from Electronics on Aliexpress.com

    Който има желание да се запознае с размерите на чиповете/симовете и как се изрязва

  10. Banned
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #128

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте отново,

    благодаря на всички отзовали се за помощ.

    Спрях се на LG L90, малко е по-голям от ЛГ Л70, но е с 8мп камера.

    Лек ден!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #129

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте, накратко моите дилеми:
    а) LG G2 или LG G pro 2
    б) LG G3 или Sony xperia z2

    a) в случай че не ми се дават над 850 лв
    б) в случай че реша да се ръсна 1250 лв.

    Ще се ползват за разговори, снимки, клипчета, браузване, сурат- тескере.... И това което се чуддя най вече: дали разликата в цената отговаря на разликата в техническите данни. Нарочно не питам зя НТС One M8 - имаме един един такъв дзвер в къщи и не искам да ги бъркаме кой на кого е

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #130

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    В първия случай имаш компактен G2 и G pro 2, който е по-голям от Note 3... Само ти можеш да прецениш какво искаш - компактен телефон с по-добри характеристики или голям фаблет с основно предимство - големината.

    Във втория случай не виждам дилема - напълно еднакви телефони като размери, с разликата, че единия е с вградена батерия и доста по-скапан екран - твърдо за G3 съм

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #131

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    В първия случай имаш компактен G2 и G pro 2, който е по-голям от Note 3... Само ти можеш да прецениш какво искаш - компактен телефон с по-добри характеристики или голям фаблет с основно предимство - големината.
    Gpro 2 e с 3 GB RAM има и UHD камера която снима и 1080р с 120 fps... ако бяха с еднаква големина щях да съм твърдо за него.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #132

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Камерите на Г2 и Г про 2 са еднакви, с портната програма за камерата от G Pro 2 , G2 също снима видео със Slow motion (120 кадъра в секунда)

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #133

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Allview X1 Xtreme - тази "лайкучка" някой случайно да я пробвал? При условие че вече има LG Gpro 2 за тези пари, едва ли ще купя това, но ми е интересно някой да сподели впечатления от него..


  17. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #134

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от hotblooded Виж публикацията
    Allview X1 Xtreme - тази "лайкучка" някой случайно да я пробвал? При условие че вече има LG Gpro 2 за тези пари, едва ли ще купя това, но ми е интересно някой да сподели впечатления от него..
    Това всъщност е ребрандиран от румънската търговска марка GIONEE ELIFE E7 , Gionee минава за доста качествен китайски производител и е доста скъп на фона на другите китайски марки .
    Allview X1 Xtreme vs. Gionee Elife E7 - GSMArena.com
    Всъщност всичките модели на ALLVIEW са произведени от Gionee и са доста сполучливи и надеждни .

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #135

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И този е в тази ниша Mi3 | MIUI България - Official site for Bulgaria

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 167 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе