Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    10
    #1

    Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Здравейте, може ли някой да ме посътветва и да ме насочи към добър и сигурен сервиз в София, който ще ми отремонтира хладилника. Писнало ми е от "майстори", мошеници и други подобни същества, които ти скъсват нервите, губят ти времето и ти взимат паричките за нула свършена работа. Благодаря на всички предварително за помоща и съветите!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    10
    #2

    Re:Сервиз за ремонт на хладилник в София

    Здравейте, виждам, че се затруднявате да ми посочите свестен сервиз. Честно казано очаквах подобна реакция, защото и аз до сега не съм намерил и съм в много затруднено положение. Трудно ми е да събера пари за нов уред и се надявах да позакърпя за още известно време стария. Моля ако все пак някой има някаква идея да я сподели. Благодаря предварително!

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    17
    #3

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    ходи в сервиза на Роял електроникс(Технически университет бл.Н:6) или на ул.Козлодуй(но не помня номера)-има табелки Аристон и Индезит

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    2
    #4

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Аз останах много доволна от сервиз Фригомакс - бързо ми свършиха работа, дори още по телефона разбраха какъв е проблема и го оправиха на място. Ето и сайта http://www.frigomaks.com/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #5

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Пишете на лични пари взимам само за свършена работа

  7. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #6

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #7

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    И какъв проблем успя да оправи по телефона този сервиз. Понякога наистина много уреди всъщност нямат проблем и човек се нуждае от най-обикновенна консултация по телефона, но за ремнт на хладилник си трябва човек дето разбира и сервиз в който някой от ремонтите да с правят.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    2
    #8

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Цитат Първоначално публикувано от dkolov
    И какъв проблем успя да оправи по телефона този сервиз. Понякога наистина много уреди всъщност нямат проблем и човек се нуждае от най-обикновенна консултация по телефона, но за ремнт на хладилник си трябва човек дето разбира и сервиз в който някой от ремонтите да с правят.
    Не си ме разбрал правилно.
    Никой не е казвал, че проблема е оправен по телефона - просто разбраха какъв е. И не съм казвала че нямат сервиз, при това много модерно оборудван. Преди това идваха и други, едните без нищо да ми кажат даже искаха да ми вземат хладилника да го ремонтират в техния сервиз (Нерон) - без гаранция кога ще стане. Колкото за базата с която разполагат има снимка на сайта, предупредиха ме че ще отнеме време (мин. 3 часа) за да преценя дали да го правят на място или да го вземат - аз си реших, че предпочитам да виждам какво се прави. Иначе по принцип всичко което се прави за по-малко от 1 ден казаха че го правят на място, освен ако самия клиент иска да бъде взет уреда в сервиз.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #9

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Да ти кажа има някой ремонти на хладилници, които изискват преместването в сервиз от гледна точка на безопасност. Такива ремонти се заключават до тези при които е необходимо да се използва газова горелка. Този вид ремонт крие рискове от пожар, който би могъл да доведе до прекалено сериозни щети и заради това всеки уващаващ себе си сервиз не би предприел действия в дома на клиента, когато има сериозен риск за слаба безопасност.

    Това разбира се води до неудобства и липсата на хладилник докато той се намира в някой добре оборудван сервиз с необходимата вентилация и спазени всички изисквания за противопожарна защита , но в края на краищата безопастността на хората е от първостепенно значение.

    Не винаги става пожар, когато се прави ремонт на хладилник в домашни условия посредством използването на газова горелка, но никой здравомислещ човек не би поел този риск.

  12. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #10

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Колега, не се използва газова горелка, а оксижен. Той не представлява опасност, ако се използва както трябва. По-голямото неудобство е носенето на инструментите до обекта и затова всички предпочитат да им се карат хладилниците до сервиза и на място да ги ремонтират.
    Дали ще работи газова печка в къщи или ще работи оксижен е еднакво запалимо
    Поздрави

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #11

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Интересно какво гори един оксижен. Все тая. По важното е че всички такива авантюри приключват, когато някой работници трябва да се посетят в Пирогов с някаква степен на изгаряне от кумува срама (Добре че освен тях изгоря само още една завеса, а пък те си оцеляха защото явно бяха екип и единия успя да извади другия от пламъците силно обгазен и със затруднено дишане.). Този филм вече съм го гледал, защото винаги има едно ако - ако се използва както трябва.

    Това са твой думи!!!. За съжаление няма никакви гаранции че ще се използва както трябва, тъй-като човек борави с оксижен. Този човек може в този момент да мисли за него друго, тъй-като е много вероятно за малко да бъде отклонено неговото внимание защото той може да има лични проблеми или просто е видял една красива мацка преди да пренесе своя инструмент до дома на клиента и това е човешко. Понякога се случват такива неща и минутка невнимание води до нещастие. Поради тази причина си има мерки за безопастност, които не включват действията или бездействията на даден човек.

  14.  
     
  15. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #12

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Дрън, Дрън, Дрън - всеки професионалист знае как да си върши работата. Нека престанем да си говорим глупости.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1304534760[/time]_________________________________________________

    Колега, ти да не работиш в Роял Електроникс?

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #13

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Да там работя, но не правя ремонт на хладилници - просто съм видял много неща. Що се отнася до професионалистите напълно си прав и те полагат големи услия, но все пак са хора и могат да допуснат грешки. Не трябва да се пренася вината за тези грешки върху тях. Заради това се оборудват специални помещения в които се изпълняват редица мерки за безопастност, защото един хладилник не струва колкото един човешки живот.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    241
    #14

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Предлагам техниците да посещават домовете с папка документи за правоспособност и още една за препоръки от доволни клиенти, а може и всичко това в електронен вариянт USB памет за да не тревожим клентите!!

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #15

    Re:Сервиз за ремонт на хладилници в София ?

    Не мисля, че това е правилно - просто трябва да се спазват мерките за безопастност, защото никой клиент не се интересува от нещо друго освен от това да работи отново неговия хладилник. Това за съжаление не става с магия и трябва да се направят някой неща, които от своя страна крият рискове за живота и здравето, ако не всичко се изпълни според повелите на професионалния подход.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Ремонт и сервиз
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 143
    Последно: 16-04-24, 21:20
  2. Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София
    От ockac23 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-17, 01:08
  3. Сервиз в София?
    От bitstream във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-11, 18:32
  4. Ремонт на МП3 плейъри в София
    От Smurfa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 31-07-09, 12:12
  5. Сервиз на хладилници
    От balien във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 25-08-06, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе