Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 170
Like Tree23Одобрявам

Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #16

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    @stenly: Наскоро "лекувах" едно LG G2, не ми се обиждай но останах с лошо впечатление като го държах, някак неудобен ми се струваше,все имах чувство че ще го изтърва.
    От 1 месец съм с китайски четириядреник и многоименник : Qmobile Z4/Gionee E6/Walton X2/Fly IQ453/Allview X1/Polythron 5
    , по удобен е за хващане от LG-то, свикнах му и вече го премятам с една ръка.
    Мой близък е с галакси S4, също ми се струва неудобен като го държа, тука вече отиваме в друга посока, че големите телефони трябва да имат някакъв дизайн за по лесен захват с една ръка.
    Преди това за дизайна като че ли не беше чак от толкова голямо значение, ама сега с тези теракоти някак си чувството за стабилност почва да изчезва пропорционално с растенето на инчовете.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Не знам за вас но на мен, моето LG G2 (5.2") ми се струва огромно и ме дразни да нося такава тухла. Все си мислех, че ще свикна но вече 3ти месец не се случва.
    аз съм свикнал и няма да ти се разсърдя, скоро имам рожден ден

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    трябва да ги правят като палитри - с дупка за палеца в средата

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #19

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    @Страх: Майтапа настрана, пусни патент за тази дупка, стани патентен трол. После ще почерпиш форума за идеята и вдъховението

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    аз ще патентовам "дупка", те ще го направят с "отвор"

    патентоването струва няколко хилядарки за територията на 1 държава, така че изобретателят спокойно се оказва от Папуа Нова Гвинея и готово, не нарушава чуждо патентно право

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #21

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?


  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #22

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Не знам какво не им харесвате на фаблетите!?Аз например смених какви ли не мобилни апарати последните 15 години- но откакто излезе серията на Самсунг-НОТЕ си купих и 3те им играчки!До този момент са ми донесли само и единствено усмивки.Човек е адаптивен звяр и според мен няма такава ,,граница на поносимост ''относно размера на апарата.Разбира се ако тези апарати се ползват пълноценно обаче.Гледане на филми,слушане на музика ( последния-ноте3 просвирва FLAC 24/96,192)четене на книги,навигация,браузване,игри.....Не знам и защо толкова се тръби ,че е неудобен за носене в джобове или позване с една ръка.Ние все пак си имаме по две ръце

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #23

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Гледане на филми, слушане на музика ..........абе хора, вие не работите ли ? Айфона ми, чудесно се събира в джоба ....LG G2 да се носи в джоб не е комфортно.
    justify одобрява това.

  11. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #24

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Гледане на филми, слушане на музика ..........абе хора, вие не работите ли ? Айфона ми, чудесно се събира в джоба ....LG G2 да се носи в джоб не е комфортно.
    Ти пък работа!,,Работата е проклятието на пиещите класи''казва О.Уайлд и още ,,до ден днешен човек е бил в някаква степен роб на машините и има нещо трагично в това ,че от момента ,в който е измислил машина ,за да му върши работа ,човекът е започнал да гладува''.Има си време за всичко Stenly Aз с риск да не ме долюбят много хора в този форум ще рекна, че откакто смених четвъртия си IPHONE с NOTE буквално се преродих
    glowndark одобрява това.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #25

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    А аз откакто взех Андроид се намразих (за пореден път) ....намирам гуугълската ос за нелогична, разхвърлена и бавна ... Но да не обръщаме темата във война между отделните операционни системи.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #26

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Съгласен Двете операционни системи имат предимства и недостатъци и е въпрос на лични предпочитания.А и спора по принцип е излишен-както казваше един много умен човек ,,от спора НЕ се ражда никаква истина!''Факт,който аз научих по трудния начин през годините
    stenly одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #27

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    ... позване с една ръка.Ние все пак си имаме по две ръце
    А такива като мене, на които телефона им звъни почти винаги, когато са им заети и двете ръце . Искам да сменя удароустойчивата тухла с голЕм телевизор, ама все не мога да си се представя в честите ситуации в които изпадам. Чакам Гугълските цайси да поевтинеят малко

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #28

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Цитат Първоначално публикувано от V_Simeonov Виж публикацията
    Чакам Гугълските цайси да поевтинеят малко
    И по една антенка за връзка с Всевишния да боднем на главата и съвсем ще заприличаме на извънземни с тези джаджи по уши, очи...

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #29

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Е сега ми стана ясно, защо марсианците по филмите са с антенки! За да имат по-добър обхват с околните и Всевишния

    Моля, ако има желаещи да добавят това в темата с БИСЕРИТЕ

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #30

    Отговор: Смартфоните с голям екран - кой да изберем?

    Това с размера при телефоните си е труден избор , от една страна размер под 4"-4.3" обезсмисля идеята за смартфон , но от друга страна лопати от 5"+ са проблем особено през топлите месеци ,няма якета и джобове бол и се налага чантика тип "диагоналка" . Като най- компромисния размер е 4.5" . Има и при 5" някои по компактни модели , но вече трудно ще ги набуташ по джобовете. Уникално компактен и удобен за 4.5" e MOTOROLA MOTO G .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Голям екран до 3000 лв
    От machine във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 17-09-12, 12:29
  2. Помощ за избор на голям екран 55-60 инча
    От sava14 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 18-04-12, 00:41
  3. Смартфоните стават все по-достъпни и популярни
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 09-05-11, 11:49
  4. Отговори: 4
    Последно: 12-11-10, 16:13
  5. Как да изберем саунд карта, която да е...
    От Dreamer във форум Коментирай новина
    Отговори: 11
    Последно: 27-06-01, 12:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе