Страница 14 от 20 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 291
Like Tree37Одобрявам

Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #196

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Моля да ме насочите откъде да намеря на най-изгодна цена Xiaomi Black Shark в комплект с геймпада. Може и от чужбина.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #197

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Провери тук:
    https://www.kimovil.com/en/

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #198

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Малко отзиви за mi8:
    1.Бързина и камера-повече отколкото ми трябват(имам си добър компактен фотоапарат с 1'' матрица),но все пак...
    2.notch...за красота не знам ,на черния цвят не се вижда изобщо,но иначе е направено много добре,защото има опция картината да се вижда на дисплея избягвайки notch-а,а от страни се вижда информационната лента-сигнал,батерия и др...Не знам вероятно и другите са така...
    3.Лицевото разпознаване работи много добре,по-бързо и лесно от пръстов отпечатък,казват,че не било толкова сигурно,но вероятността да загубя телефона си и който го намери да може да го отключи със снимка или...ми се струва безинтересна,поне за мен....За да работи тази опция трябва да се избере обаче страна различна от България и по-точно-Сингапур,Индия,Маалайзия,Хонконг,Тайван...Което не съм забелязъл да променя езика(бг) или която и да е друга функция.
    4.Това което не мога да направя е да намеря програма за запис на разговорите.Имах една ,която използвах на старите си телефони и се прхвърли и на този,обаче като направиняколко записа и спира.Прочетох нещо от рода,че не е осъвременена за новите версии на андроид.Инсталирах няколко ,но или не тръгват или последната(май е по-нова версия на същата която използвах)записва,но записите се чуват много тихо.Ама не съм много от тези дето се сещат и карам напосоки,затова и не помня имена.Ако някой може да помогне коя е най-добрата програма и какви настойки трябват-wc!
    Ако не стане ще дам на приятели които са по-напред с материала.

    п.с.С новите версии освен трудностите със запис на разговори ,махнаха и премахване на notch.Което става пак ,но трябва програма..напр....
    Nacho Notch — Notch Hider .Може да видите в you tube как работи.Не ми харесва постоянните смени на софтуера на gsm-те,май повече работи объркват,...поне за такива които не им се занимава.
    https://play.google.com/store/apps/d...chonotch&hl=bg
    Този пост е редактиран от cable; 28-01-19 в 16:44.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #199

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Е браво, миуи си има вградена функция за запис на разговори. Влизаш в дайлъра и задържаш меню бутона за опции, от там го включваш.

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #200

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Това го прочетох някъде,но нещо не можах да се справя,но бях със стария софтуер,вчера се инсталира новия(като твоя).От пръв поглед познавам,че е същия -по батерията,която вече показва %,по-рано ги показваше само при проверка.Ако ти записва разговори акуратно пиши и също къде се намира папката със записите.Също не ми е ясно дали ако има 2-роприложение за записи работи,защото един път ми изписа нещо от рода на.....използва се друго приложение....не си спомням точно какво,може би трябва да махна другото,ама тъй като не ми е спешно,не съм търсил още специалисти.....
    Благодаря.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #201

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Имаш приложение recorder, там са записите,може да разрешиш да ти качва в облака като мен. Не ти трябва друго приложение, махни другите. Отделно, на всеки контакт, като влезеш в хистори на разговори имаш бутон да ти покаже и записите.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #202

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Това го видях колега ,но при опит за използване изписва:''Не може да използвате звукозапис поради нелигитимни права''....Може би зависи от избраната страна,но аз я избрах заради лицевото разпознаване.Не знам и да не би да зависи от версията за региона за който е предназначен апарата.Тъй като има страни където звукозаписът е забранен(май и в някои от Европейските). Затова при другите модели го няма фабрично.Ще огледам пак и в контактите,както си показал.
    п.с. Като ида на контакти,хронология,записи на обаждания ми изписва пак по-горния надпис''Не може да използвате звукозапис поради нелигитимни права''.
    Този пост е редактиран от cable; 23-01-19 в 13:41.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #203

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Мисля че андроид 9 забрани всякакви записи на тел разговори .

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #204

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Пробвай с регион Индия.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #205

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Същото е с Индия.

    Като се опитвах да сложа някаква програма ми изписа следното:

    dear User of Xiaomi(Model:mi8)it has been confirmed that the device is NOT enabled to recordconversations during a call ,which is manufacturer limitation from OS level.We do seriously apologize.If we have new solution we will inform you immediatley

    Накрая намерих една ''Call recorder''(май с това име не е само една).Недостаък и е ,че разговора не може да се пусне и не показва номера,а ти дава опция конвертиране в mp3 и тогава,ама то рядко се налага и пак е нещо,а пък качеството е много добро.Няма много опции напр. колко бр. записи макс.,надявам се че ще работи.

    ...Hm,записва само изходящите обаждания .

    https://play.google.com/store/apps/d...a.callrecorder
    Този пост е редактиран от cable; 24-01-19 в 13:26.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #206

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Xiaomi представя своя сгъваем смартфон (в три части)

    Вълнението нараства в стартовата линия на надпревара за сгъваеми смартфони, тъй като конкурентите се разкриват.

    Най-новият слух е верен: Xiaomi ще стартира сгъваем смартфон, който се откроява от конкуренцията. Президентът на китайската компания Li Bin наскоро публикува демонстрационно видео на социалната мрежа Weibo .
    https://www.weibo.com/u/1689618340?i..._1548234245653
    Версията все още не е окончателна ...
    Малкият таблет е по-конвенционален отначало, устройството се сгъва по две оси, двата ръба се връщат назад, за да се намали размера на екрана във формат на смартфон. Лин Бин посочва, че показаният модел не е окончателната версия и че Xiaomi е поела много предизвикателства за производството на устройството.

    Преодолени са няколко технически предизвикателства
    Президентът посочва технологията на сгъване на екрана, сгъващите се панти, гъвкавия защитен слой и адаптацията на контролния интерфейс. Като се има предвид времето на пускането на този видеоклип, няма съмнение, че ще научим повече в края на февруари на Световния мобилен конгрес.

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-01-19 в 15:17.
    kod и cable харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #207

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Камера PocophoneF1-ревю:
    https://www.dxomark.com/xiaomi-pocop...camera-review/

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #208

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    И XIAOMI Mi9 и Mi9SE.Камерата непосредственно според DxOmark(107т.) до Huawei mate20 и P20(109т.).



    • ''Primary: 48Mp 1/2-inch Sony IMX586 quad-sensor with 0.8µm pixels, f/1.75-aperture lens, 26mm-equivalent focal length''
    • ''Основната привлекателна черта на Mi 9 обаче е неговата тройна камера. Тя ползва 1/2" 48MP сензор Sony IMX586 с Quad Bayer пикселна подредба, който може да прави 12МР снимки чрез комбинирането на 4 пиксела. Към него са добавени 16МР сензор с ултра широкоъгълна оптика (f/2.2) и 12МР сензор с 2x телефото оптика (f/2.2). Камерата е предпазена от надраскване чрез сапфирено стъкло. DxOMark вече постави на камерата висока оценка за качество''.
    • ''Оценката за запис на видео е 99 точки, което е най-добрия резултат досега в тестовете на DxOMark''


    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9-9507.php
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9_se-9583.php
    https://news.bg/mobile/xiaomi-gotvi-mi-9-s-golyam-ekran-i-48-megapikselova-kamera.html
    https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-9-camera-review/
    https://mobilebulgaria.com/news/xiao...estvena-kamera
    Този пост е редактиран от cable; 20-02-19 в 13:46.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #209

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Още помня модата по телефони големи колкото кибрит, после станаха почти колкото малък телевизор и сега пак назад ...
    ponyasd одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #210

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Този пост е редактиран от cable; 13-03-19 в 16:18.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 20 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  2. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  3. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. Samsung LCD-PDP / Faq , обсъждане , мнения
    От Ivan444o във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-04-09, 19:33

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе