Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 138

iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #106

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Не че нещо ама моя не е забивал - S4mini - година и 20-30 дни ... всичко си доста относително и въпрос на лични предпочитания - аз лично не бих дал исканите за i-нещата суми .

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #107

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev Виж публикацията
    Попитай собственик на Самсунг дали някога му е забивал телефона. Отговърът е ясен - всеки е забивал
    моят не е забивал.
    Бях с S4, минах на S5, загубих го купих пак S4. От трите никой никога не ми е забивал. Мнооо го рядко ми се случва някоя програмка да се затвори, но телефона ми да забие никога, до сега. Айфоните ми да, забивали заради джелбрейк или глупости от сидиа. Ама нали епъл са умници и предлагат толкова богати работи, че човек като му дотрябва нещо е длъжен да мине през сидиа.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #108

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    S3 забиваше, ноута за 9 месеца не е

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #109

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev Виж публикацията
    Попитай собственик на Самсунг дали някога му е забивал телефона. Отговърът е ясен - всеки е забивал
    Аз не твърдя, че не забиват...даже съм споменал. Просто казвам, че няма безпроблени.

    П.С. Между другото, аз съм ползвал три модела на Самсунг и съм нямал проблем със забиване или с нещо друго. С изключение на 2 самоизключания, за което си е виновна бъгавата версия на ОС пусната за модела, но се оправи с ъпдейт

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #110

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ха, точно преди 10-на дена, точно пред мен, така заби една 5-ца, че цяла вечер си остана да свети с логото на ябълката...не че 5-цата на конкуренцията не забива, но с махане на батерията се оправя лесно.
    За да забие с логото на ябълката, телефона е бил рестартиран по някаква причина...и те така.
    Всъщност кой е твърдял, че ябълките не се развалят? Просто iOS кърти отвсякъде.Ако направят Самсунг телефон с iOS, с удоволствие бих пробвал конкуренцията.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #111

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Xperia Z3 го хващам по няколко пъти на ден да се рестартира (Телефона не е рутвам и не е издевателствано върху него). Така, че пълно щастие няма и андроида и айос-а (особено последните версии) са си бъгави заради бързането да ги изкарат. За Гуугъл не тая надежди за подобрение, но Епъл обещаха да поработят малко над стабилноста на операционката си и дано го направят.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #112

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от Caesar Виж публикацията
    За да забие с логото на ябълката, телефона е бил рестартиран по някаква причина...и те така.
    Не съм я питал мацката, ама какво общо има забиването с евентуално предишно рестартиране...?

  10. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #113

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    ползвам от първото галакси на сам и до сега нищо не ми е забивало,в момента съм със нот3,жената със ес 3 и нямаме проблеми,ползвали сме и ай фони,на мен специално не ми допада,на нея си и харесва.......така че си е въпрос на вкус.Предимство ми е вече не влача лаптопи,инсталирал съм си AUTOCAD на телефона,чудесна работа

  11. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    1
    #114

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Моля ви помогнете!!! Без да искам сложих Iphone 6 в пералнията стоял е там 5 мин, след това го извадих,преди да попадне там беше включен , а след като го извадих не отчиташе нищо само светкавицата се включи и се чуваше леко пращене , но дотам.Екрана беше черен.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #115

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Подсуши го добре с хавлиена кърпа и го сложи в пакет с ориз, като си извади картата и не го бърникай Ако не помогне - на сервиз, ако и те не помогнат - нов

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #116

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Това с ориза го заеби, дори да включи ще угасне след няколко дни и този път ще е неспасяемо...водата дори да се изпари остават всевъзможните примеси ( ако е с прах за пране - мани мани ) които в дадени места могат да закъсят разни чипове или предизвикат утечка ,.става само при частично намокряне на неважни компоненти, но това няма как да се разбере без отваряне...така че направо т.2 -> сервиз

    намокрен телефон не се ръчка, не се включва или правят опити да се включи, отваря се и се дизасемблира целия, дъното се изкъпва в изопропилов алкохол чист за анализ 99,9% , и това се прави 5+ пъти поне като в същото време внимателно се изчетква с финна мека четка докато изсъхва, след това само дъното, бутона за включване и ДРУГА батерия се включва през USB кабел и се търси връзка с компютър, ако "захапе" и се появи като устройство и индикацията за зареждане светне се изключва, добавя се екрана и пак се търси "запалване" този път дъно+екран и т.н.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 05-05-15 в 23:02.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #117

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от Виктория Шерцел Виж публикацията
    Моля ви помогнете!!! Без да искам сложих Iphone 6 в пералнията стоял е там 5 мин, след това го извадих,преди да попадне там беше включен , а след като го извадих не отчиташе нищо само светкавицата се включи и се чуваше леко пращене , но дотам.Екрана беше черен.
    Изпържило ти се е дъното - НОВ! Имам подобен опит, само че със Samsung Galaxy S4 - плувано е в море с него и съм го включвал след това, при положение, че не трябва - имаше същия звук, който описваш...

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #118

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Посетете темата за новите Apple модели:
    iPhone 6s - всичко за новите смартфони на Apple

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    21
    #119

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Малко съм отвеян и бързо успях да си счупя iphone, затова след като го поправих, реших, че трябва да си купя калъф, по-добре да дам някой друг лев за калъф, отколкото за подмяна на диспей, каквото направих аз. Ето и моята нова придобивка Калъф G, с която се надявам, че ще предовратя инцидентите. :D Вие имали ли сте подобни неприятни случки?

  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #120

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Тия гръбчета не струват, а да не говорим за цената....как ще ти предпази дисплея това?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Калъфи за Apple Iphone 3 и 4
    От progresive във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-12, 15:58
  2. Честит ви Apple iPhone 4S
    От fXOrange във форум Мобилни устройства
    Отговори: 13
    Последно: 03-11-11, 00:35
  3. Продавам чисто нови Apple Iphone's!
    От jovanoty във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-09-10, 07:51
  4. Продавам нови Apple Iphone 4G 16 GB !
    От jovanoty във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 14-09-10, 23:08
  5. Apple iPhone
    От sclera_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 20-01-07, 04:21

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе