Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 31
Like Tree3Одобрявам

LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #16

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    LG Холандия по погрешка разкри пълните спецификации на LG G3 - kaldata.com - IT News, Software, Hardware, Games

    Изненадааааа! Тея или по корейски ще извадят няколко варианта в зависимост от страната или .....

    Мислихме си, че знаем почти всичко за LG G3, но ето, че винаги можем да научим нещо ново. Този път информацията бе публикувана по погрешка от холандския сайт на LG. Голяма част от съдържанието все още е онлайн и можете да го видите тук.


    Разбира се, всичко е на холандски, но благодарение на наши колеги, се сдобихме с по-важната информация.


    В страницата са изброени всички спецификации, които знаехме и досега: 5,5-инчовия екран с резолюция от 2560 х 1440, обновения "по-плосък" потребителски интерфейс, кръглата дупка в официалния калъф, процесора Snapdragon 801, 13-мегапикселовата оптически стабилизирана камера, премахващата се батерия с капацитет 3000 милиампер часа и размерите на устройството: 146,3 милиметра височина, 74,7 милиметра ширина и 8,9 милиметра дебелина.
    Но какво е новото.


    На първо място, в информацията са споменати малко по-различни характеристики като, например, че телефонът ще има 2 вместо 3GB RAM и 16 вместо 32GB капацитет. Различни версии с различен капацитет звучи като логично решение, но различни модели с различна RAM би било нетипично



  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #17

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    И да е вярно, преглъща се...
    Остава най-важната подробност - цената...
    Аз лично не бях попадал на размерите в достоверни източници и съм по-впечатлен от тях, отколкото от намалената флаш памет - много компактно, браво!
    Виж RAM-а... кофти.
    И UK сайта на LG е пуснал спецификациите:

    LGG3.jpg

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #18

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година


  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #19

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    Предлага се в ebay за 500$.... Доста под 610 Е обявени за начална цена у нас

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #20

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    Няма как G3 да се предлага за $500 в началото - обръщай внимание на валутата - 500 лири, не долара...
    Цената си е като в Амазон - 550 евро за 16 GB и 600 евро за 32 GB

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #21

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    Moя грешка - телефона си е 500 лири, което си е 1200 лв..... Наистина няма как да струва под 1000 лв още първия месец от излизането си

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #22

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година


  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #23

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    В други форуми последните 24 часа "гръмна" новината че G3 масово се дъни - прегрява, самоизключва се и не може да се включи - искам да попитам - това истина ли е, или са му спретнали гомнометна кампания? Защото телефона е в продажба почти от 20 дена, и досега нямаше оплаквания, а само похвали - а после изведнъж лавина от оплаквания?!? A вчера не си го купих само защото продавачката в техномаркет беше рядко смотано същество...

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #24

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    За греене ще грее (и LG G2 си грее като се натовари)....То като се замисля и Galaxy S5 си идва с "фийчър" да се гаси около 5тата минута при снимане на 4к видео (заради прегряване) и после докато истине, няма пускане.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    111
    #25

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    Не само при фото-напън - има хора оплакващи се че през нощта като го оставят, сутринта го намират изгасен и не иска да "запали".. Пфу, а така се бях навил

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #26

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    И да има подобни грижи, ще ги фикснат при следващият фирмуер ... а и при положение, че не е масов бъг, няма какво да го мислиш. И аз като вземах G2ката имаше разни ревове из нетя, че слушалката е бъглива ...до сега не ми е забил нито веднъж.
    hotblooded одобрява това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #27

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    LG G3 с USB 2.0!!!
    Stenly тая IPS матрица, която ползват точи повече ток от Oled на Note 3-ката примерно(+ за мен е IPS, наистина свети и се виждат наситено цветовете).Не се заяждам, а ме е яд, че толкова го хвалят тоя G3, а той е просто е G2 с разни екстрички + най-важното, слот за карта и че се разглобява капака.Батерията е прекалено малка, както спомена Kod.2-та GB памет са вече нищо в сравнение с програмите, които се пишат и това си е за мен много силно ограничаващо.Stenly пак казвам, не ти опонирам, нито искам да споря с теб.Но не се сдържах да напиша негативите си.Явно мениджърите на ЛГ са много зле, щом позволяват телефон с година, година и половина хардуерна и отчасти софтуерна технология назад да излезе отново!!!

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #28

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    competition, аз не защитавам LG и определено не съм фен на корейчетата (без значение от фирмата, все са ми смотани). Колкото до Oled дисплеите ... не ме радват заради малкият живот и нереалните цветове.А и харчовете на ток са спорни (повече черно на екрана ще харчи по-малко ...не искам аз да служа на устройството а то да ми служи ...сега ако трябва и да се съобразявам каква тема, картинка и т.н. да слагам на екрана за да пазя батерията) Ако мога да избирам, бих си взел IPS.
    competition одобрява това.

  17. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #29

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    Както споменах и мен много ме трогва IPS, но докато не започнат масово да ползват нов вид батерии с по-голяма издръжливост няма да си купя IPS Да и OLED-а са изключително смотана технология, но поне тези диоди са енергоспестяващи ако мога да го кажа така!

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #30

    Отговор: LG G3 - един от най-интересните смартфони на 2014 година

    Честно казано ...при мен телефоните имат добър живот на батерията Понеже постоянно съм пред компютър, не се тормозя да браузя от телефон ... ползвам го главно за ало, някое съобщение с познат/колега ...синхронизиране на мейлове през АД и някоя друга зарибяваща игра ако имам нужда от разпускане...та с тези си критерии и без никакви ограничения като спиране на 3G, убиване на процеси и т.н. .... телефона ми издържа поне 4 денонощия на ток, което ме устройва идеално.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Най-добрите телевизори за 2013 - 2014 година
    От kod във форум Телевизори
    Отговори: 33
    Последно: 19-03-15, 23:27
  2. Отговори: 43
    Последно: 30-10-14, 23:07
  3. Отговори: 2
    Последно: 01-01-13, 14:11
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-02-11, 09:59

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе