Резултати от 1 до 7 от общо 7

LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1

    LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

    Привет на всички! Днес забелязах че има нова актуализация за споменатия в заглавието телефон, която ще промени досегашната платформа от Kikat в Lollipop. Някой има ли вече конкретни впечатления от тази промяна? Преди време бях прочел, че тази версия на Андроид е нещо кошмарно, но до сега не съм се сблъсквал с апарат работещ с Lollipop. А от един познат дочух, че е трябвало Lenovo Vibe X2 да излезе на пазара именно с Lollipop, но са го отложили. А също така че всяка марка разработва и развива за своите апарати самостоятелна версия на Lollipop. Не знам до колко е вярно това твърдение, но се надявам да намеря адекватни отговори на колеги от форума.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #2

    Отговор: LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Привет на всички! Днес забелязах че има нова актуализация за споменатия в заглавието телефон, която ще промени досегашната платформа от Kikat в Lollipop. Някой има ли вече конкретни впечатления от тази промяна? Преди време бях прочел, че тази версия на Андроид е нещо кошмарно, но до сега не съм се сблъсквал с апарат работещ с Lollipop. А от един познат дочух, че е трябвало Lenovo Vibe X2 да излезе на пазара именно с Lollipop, но са го отложили. А също така че всяка марка разработва и развива за своите апарати самостоятелна версия на Lollipop. Не знам до колко е вярно това твърдение, но се надявам да намеря адекватни отговори на колеги от форума.
    Изчакай поне месец преди да инсталираш.В началото неминуемо има бъгове които могат да ти скъсат нервите.

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Отговор: LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

    Аз скоро ъпдеитнах Asus fonepad с Lolipop и нямам никакви забележки.Дори се подобри бързината на устройството,изчезна пращене в слушалката при разговор и т.н.Така ,че моят съвет е да го направиш този ъпдеит.Други модели Леново като P70 имат проблеми дори с малките упдеити на 4.4.2 и с нетърпение чакат близалката.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

    Lenovo са пословични с бъгавите фирмуери. Провери специализирани андроид форуми дали хора ползващи Х2 не страдат и чак тогава ъпдейтвай.
    Примерно Vibe x2 lollipop

    Приказки от типа, че някой е с телефон на друг производител и близалката е много яка просто ги подминавай. И ако ъпдейтваш, задължително ресет след това и качваш всичко на ново.

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #5

    Отговор: LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Lenovo са пословични с бъгавите фирмуери. Провери специализирани андроид форуми дали хора ползващи Х2 не страдат и чак тогава ъпдейтвай.
    Примерно Vibe x2 lollipop

    Приказки от типа, че някой е с телефон на друг производител и близалката е много яка просто ги подминавай. И ако ъпдейтваш, задължително ресет след това и качваш всичко на ново.
    Именно защото съм чувал и чел множество негативни коментари относно близалката се въздържам от ъпдейт. Ако има начин за връщане на предходна версия фърмуер не бих се замислил, но за сега не съм попаднал на такава опция.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

    Хъм, и в XDA-developers няма много инфо. По-добре изчакай докато не намериш работещо решение за даунгрейд.

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #7

    Отговор: LENOVO Vibe X-2 EU и Android Lollipop

    Благодаря на всички отзовали се на моето питане . Ще се въздържа за сега от ъпдейт, но няма да се откажа да търся начин за даунгрейд. При много устройства тази възможност е налична, така че се надявам и тук да може, само дето тази материя - "Андроид" ми е малко чужда и все още не мога да я възприема като част от ежедневието, но трябва да се свиква някак си...
    Някой сеща ли се от къде се забраняваха автоматични актуализации на фърмуера? За сега съм с последната версия на "котето" - X2-EU_ROW_S130_150412.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам чисто Нов Lenovo Vibe X2
    От kiselina във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-15, 13:28
  2. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 11:28
  3. Lenovo се разделя на Lenovo и Think
    От kod във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 09-01-13, 08:15
  4. OS Android за PC
    От InternetZombie във форум Android
    Отговори: 16
    Последно: 05-01-13, 11:06
  5. Отговори: 19
    Последно: 03-02-11, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе