Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

OS Android за PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #1

    OS Android за PC

    Гледам, че вече доста хора си слагат за ОС Андроидчето на лаптопи и таблети.
    Някой пробвал ли е да инсталне Андроид на десктоп машина?
    Дали ще върви?!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: OS Android за PC

    Ако я направят за x86 процесори може и да стнае. Андроид съм виждал на един нетбук на Тошиба но той си беше с ARM архитектура и ОС-а изглеждаше отвратително скалъпен. Идеята на андроида е да комуникираш с него посредством докосване на екрана, всичко е направено с тази цел.
    Този пост е редактиран от stenly; 15-12-12 в 08:22.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    Този пост е редактиран от ru-boy; 14-12-12 в 17:54.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: OS Android за PC

    Виртуализация, виртуализация .....бля

    По-добре пробвайте Chrome-OS. Макар и много облачна (и с превалявания), поне все още е направена за клавиатура и мишка.
    Този пост е редактиран от stenly; 15-12-12 в 10:51.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Отговор: OS Android за PC

    да бе, то едвам я понасям на таблета си, остава и на компютъра да си я сложа. Що, за глупост!

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Отговор: OS Android за PC

    Аз пробвах преди време ICS на Асус еее 901. http://www.android-x86.org/download Много бързо я разкарах,в действителност си е за телефон.Нямаше софтуерен бутон за изход от системата и част от приложенията като скаип например изобщо не ми стартираха.Това ми бе достатъчно.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    28
    #7

    Отговор: OS Android за PC

    Или може просто да пробвате това Run Mobile Apps on Windows with BlueStacks :: Mobile Apps on PC :: Mobile App Player for Windows | BlueStacks. Макар, че не е чист Андроид е насочен към пс-та, и се спрява доста добре.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: OS Android за PC

    Ха, верно имало x86 за PC. Интересно кой ли "мазохист" би си го сложил и да го клика с мишок

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #9

    Отговор: OS Android за PC

    Добре де аз се чудя защо ОС на Гугъл Андроид не я разработят за ПС-та, и така да ударят Майкрософтската в земята?
    Сигурен съм, че ако Гугълите се захванат ще я направят по-стабилна и лека от Уйндоуската боза.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    Отговор: OS Android за PC

    И сериозно ли смяташ, че с лекота може да бъде ударен Майкрософт в земята...??
    При този евтин и достъпен хардуер на никой не му пука лека или не е една операционна система.
    Важното е да е удобна.
    И надявам се, не смяташ сериозно, че Гугъл могат да настигнат 20 години Уиндоус експириънс. Те си го знаят и не се опитват, странно ми е, че на теб ти минава подобна възможност през главата...

    Когато някой направи по-удобен Офис пакет от този на MS ще е направил 10% от това, което ще трябва да направи за да създаде по-удобна ОС...
    А досега никой не е успял. Моля да подминем твърденията, че Open Office е по-по-най, защото не е

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #11

    Отговор: OS Android за PC

    Да аз сериозно смятам, че ако Гугъл реши може да създаде по-стабилна и удобна ОС от Майкрософт!!!
    Гугъл не е по-бедна компания от Майкрософт и няма да е никакъв проблем да събере най-добрите специалисти в световен мащаб и така да създаде нещо уникално.Просто Гугъл не са го решили - не са го направили!

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Отговор: OS Android за PC

    Колкото Линукс (Андроид между другото е базиран на Линукс) удари Майкрософт. Хората просто искат да им е лесно и познато.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Отговор: OS Android за PC

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    Да аз сериозно смятам, че ако Гугъл реши може да създаде по-стабилна и удобна ОС от Майкрософт!!!
    Гугъл не е по-бедна компания от Майкрософт и няма да е никакъв проблем да събере най-добрите специалисти в световен мащаб и така да създаде нещо уникално.Просто Гугъл не са го решили - не са го направили!
    накратко - не може

  17. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #14

    Отговор: OS Android за PC

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie Виж публикацията
    Просто Гугъл не са го решили - не са го направили!
    Аз пък мисля, че дори и да го решат, нищо няма да направят. Освен поредният и недоизпечен продукт.
    По добра ще бъде идеята, с милиардите които имат да си купят правата на Линукс (което няма как да стане и на сън). Да го попроменят и с него да контрират МС, както използват цялата си финансова наличност.

    Така поне ще сме свидетели, на една грамадна компания, която потъва по бързо и от Титаника

  18. Junior Member Аватара на doxr
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    128
    #15

    Отговор: OS Android за PC

    И накратко - досега има ли добро пасване на хардуера?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Android Smart Media TV Box
    От chefobg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 16-06-13, 16:36
  2. DIVA ANDROID
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 22
    Последно: 20-05-13, 17:22
  3. Diva Android GPS 7
    От Gena_bs във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 03-12-12, 22:48
  4. Отговори: 19
    Последно: 03-02-11, 10:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе