Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #1

    Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Решил съм да си взема смартфонче Леново.... до сега бях с Самсунг С Дуос и мисля, че каквото и да взема ще е крачка напред, но имам таблет леново а3000 и съм много много доволен.... дали и от този телефон ще съм? нямам нужда от две симкарти вече за това си избрах този едносимов

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #2

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    жена ми си взема А859 ,много е доволна .. преди това имаше HTC няма място за сравнение

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #3

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Напъни се да вземеш някой от S или P сериите.

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #4

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Аз си купих Vibe X2 и съм просто очарован от машинката. Държи се стабилно, няма забивки или лаг, перфектен дисплей, страхотен звук въпреки, че има само един говорител на гърба. Батерията издържа около три и половина дни при непрекъсната употреба на безжична мрежа и доста продължителни разговори. Притежава много добър дизайн (многопластов с различни цветове).... Разгледай, тествай, разпитай и каквото ти хареса - това ще е
    П.п. камерата е страхотна в режим видео, но при фото режим снимките в помещение и изкуствена слаба светлина въпреки светкавицата стават жълтеникави. Е все пак това е нещо като телефон, не е фото апарат. За фото и видео си има отделни устройства.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    43
    #5

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Здравейте аз съм фен на смартфоните , в момента ползвам Sony Xperia Z1 , но машинката Vibe X2 найстина е много добра ; ) Скоро ми предстой покупка на смартфон за подарък и съм се насочил към марка LENOVO или ZOPPO ot alliexpres като гледам какви добри машинки правят и на какви цени.... : ) направо съм приятно изненадан : ) malttihristov хвърли един поглед в alliexpres на този модел който си се спрял можеш да го видиш на много по-ниска цена от българия : )

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #6

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    OPPO,Meizu Xiaomi също вадят модели по нищо неотстъпващи на големите в бранша.Неприятното в случая,тъй като нямат официално представителство в България е да потърсиш сервизни услуги.Иначе като качество нещата са изравнени вече-наскоро бях силно впечатлен от едно клипче на OPPO R5 в което то газеше кола и имаше разни други издевателства.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #7

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    жена ми си взема А859 ,много е доволна .. преди това имаше HTC няма място за сравнение
    Бъди по детайлен откъм модели и параметри...
    Така звучи най-малкото странно и навява мисли, че едва ли не генерално Lenovo е по-добро като бренд от HTC при смартфоните, което е силно заблуждаващо...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    43
    #8

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    VLADO напълно те подкрепям за марките които си посочил : ) Аз съм намислил да скоча на XIAOMI тази година , но пък да видим.... ; )

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Lenovo S898T+ е доста прилично , има ги и налични тук в бг.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #10

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Цитат Първоначално публикувано от Шменти Капели Виж публикацията
    VLADO напълно те подкрепям за марките които си посочил : ) Аз съм намислил да скоча на XIAOMI тази година , но пък да видим.... ; )
    Изчакай да излезе Xiaomi MI Note или MI Note Pro

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    122
    #11

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    А680 има две версии. Европейска и китайска. Европейската е с 1GB RAM и има предна камера, но с една сим карта, китайската е с 512MB RAM, няма предна камера и е с две карти. Синът ми има китайската версия вече година го ползва. Камерата е 5MP ама няма автофокус и на изкуствена светлина снимките не са особено добри, но всичко друго като за тия пари е съвсем ОК, нищо че е с уж малко RAM, телефона е доста пъргав, WiFi-я е приличен, GPS-a става, макар че е доста по-слаб от този на Redmi 1S(сравнявам с моя), дисплея не впечатлява с характеристики, но за ежедневно нормално ползване е съвсем добре. Та като цяло А680 е приличен телефон, но ако е до 150лв. За повече пари може да се вземе по-добър телефон и не си заслужава. Тоест ако мислиш да дадеш 199лв. какват гледам му е цената на повечето места по-добре вземи Redmi 1S за 250лв.
    p.s.
    UMI C1 от европейския склад на minideal е с много добри характеристики за цената си. Доставката е безплатна и пристига за около седмица, и понеже е от ЕС не се дължи мито и ДДС
    Този пост е редактиран от Людмил; 16-01-15 в 20:44.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #12

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Цитат Първоначално публикувано от Людмил Виж публикацията
    ... Тоест ако мислиш да дадеш 199лв. какват гледам му е цената на повечето места по-добре вземи Redmi 1S за 250лв.
    ...
    То Redmi 2 вече е 138 долара в Минидийл, което е супер http://www.minideal.net/xiaomi-redmi...een-8-0mp.html
    BTW Както някой каза по-горе ниските класове на леново не са добър избор, това е лично мнение, според мен и флагманите им издишат спрямо първенците.

    От ниския клас ЗТЕ имат добър модел - Редбул с 1 и 2 ГБ рам, единствено като минус е, че има 3Г само на 2100 всичко друго е ОК http://www.minideal.net/catalogsearc...lt/?q=red+bull
    Този пост е редактиран от tolostoi; 16-01-15 в 22:43.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #13

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Ползвам телефон с OGS дисплей и удоволствието и удобството е голямо.Вече и в по-ниския клас има такива модели.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    BTW Както някой каза по-горе ниските класове на леново не са добър избор, това е лично мнение, според мен и флагманите им издишат спрямо първенците.
    Колко такива си имал на Леново. Аз мога да се похваля с голям опит с тази марка ,но за разлика от СМ феновете като Фантата и Крис , мога да кажа че за 160$ + митническите такси имаш телефона който не отстъпва само в глезотиите а СМ, който не се ползват. ( преди година и нещо ми оплюха А850+ и след година , този телефона се продава вече масово в БГ от гсм операторите. )
    Xiaomi redmi наскоро имах и не ми допадна нещо. Има си забележки , но цената е доста надута - гони СМ.

    Засега си оставам с A936 - 8core x 1.7 , 2 gb RAM ,16 ROM, 6", Dual Sim, 3300 Battery. За мен това ми допада като цена / качество
    Lenovo Vibe X2 е вече скъп телефон и се обезмисля купуването му , при конкурентна цена на Самсунг.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    5
    #15

    Отговор: Мнение за smartphone Lenovo A680 или предложение за друг

    Здравейте! Да се включа в темата и аз. По принцип съм фен на Самсунг и имам такъв - S3. Един приятел има Леново А880 и мога да кажа че че е доста добър, като изключим дисплея, който не ми допада. Като гледам характеристиките на Lenvo A680 би трябвало и той е да е добър. Надявам се да съм бил полезен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. В търсене на качествен Smartphone
    От sevastiyanv във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 18-04-14, 10:34
  2. Продавам smartphone HTC Legend и Nikon coolpix L6
    От kocetoMR във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 10-09-12, 20:46
  3. Мнение за лаптоп Lenovo G575Al-59303921BLK
    От edi1 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 20-03-12, 12:58
  4. PDA срещу Smartphone
    От taipan във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 08-01-08, 15:17
  5. Microsoft Smartphone Qtek 7070
    От amm във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 01-10-03, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе