Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29
Like Tree10Одобрявам

iphone 5SE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #16

    Отговор: iphone 5SE

    Няма лошо да има модел позициониран в умерения ценови сегмент.Трудното в случая е че ще се нахендри при андроидските флагмани и не се знае колко потребители ще им отмъкне.Друг проблем на масовостта е че вече няма да то има момента с ексклузивността/и фукнята/ на Ейпъл, което би отегчило и разстроило част от верните им фенове.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #17

    Отговор: iphone 5SE

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    абе стенли? Ти кво смъркаш тия дни? Нещо неадекватен ми се виждаш.

    кое не ти е ясно от тази графика?
    AnTuTu benchmark tests for various chipsets show that Apple's A9 chip trumps everyone else. December 6,2015
    Аз наистина съм объркан. Постоянно врещите, че продуктите на Апъл са скъпи и това е основната причина да одите в геърбест. Сега хората решават да ви пуснат "достъпен" телефон с най-добрия си чипсет и вие пак ръжите...
    Този пост е редактиран от Tommorow; 07-02-16 в 14:48.

  4. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #18

    Отговор: iphone 5SE

    Не вярвам да е под 1к за 16гб версия. Считайки обаче какво предлагат HTC за същата сума, ябълката може да се окаже добър избор в премиум сегмента.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #19

    Отговор: iphone 5SE

    Говори се за суми от порядъка на 400 долара ...ще видим скоро.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #20

    Отговор: iphone 5SE

    Ползвам 5.5" и се замислям за около 6"/естествено с минимална рамка и размери/. Като погледна 4" и се чудя как съм го ползвал...!? Ако ще останолото по хардуера да е топ, не се връщам на по-малък диагонал...И аз не вярвах, че ще свикна бързо с по-голям смартфон, ама...Даже забелязвам все повече дами, да са с "плочки" в ръчички.

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #21

    Отговор: iphone 5SE

    абе стенли и на томорото ли даде от крака? И той нещо е гръмнал като тебе май. А може би, самата марка, дето ползвате и сте и верни, от немай къде го прави това нещо. Къде видяхте да критикувам процесора бе хора?! Пък оня твоя приятел, даже ми вади статистики. Върнете се на горе, чак до заглавието. Прочетете го. После слезте на долу, по постовете ми и тях правилно. И пак заповядайте, да спорим, за нещо. Но моля, само да не е за това, дето изобщо не споря по него.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #22

    Отговор: iphone 5SE

    Фанта нямам желание да споря с когото и да е (особенно с теб).

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #23

    Отговор: iphone 5SE

    не ти и трябва, щото си спориш сам. Аз никъде не съм спорил с теб. Ако погледнеш, както казах по на горе, ще видиш, че не споря с никой. ПРОСТО ПИТАМ КАК тази фирма, на която политиката и НЕ Е ДА ПРОДАВА масово. А точно обратното. Да привлича малка група клиенти, като прави качествени стоки на висока цена. Си позволявам да пуска ширпотреба продукти. И ретро телефони, с нов процесор и камера? Това попитах. А колкото до процесора. Вие мислите с гръбначния си мозък. Щото друго нещо не намерихте, за да извъртите главната тема в това - ама видиш ли той ще е с А9, което значи с най добрия процесор в момента. Това само показва колко сте удавени и че точно такива, като вас двамата ще го купят тоя телефон. Само две обективни мнения до сега съм прочел, едното е второто, другото е, че ще става за женски телефон. Така че не спори, няма смисъл.

    П.П.
    И благодаря за справките по А9. Това много ме обогати.

  11. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #24

    Отговор: iphone 5SE

    Каква малка група хора бе човек... Ти къде живееш, в Лион или в Роман?
    Мерцедес и те гледат и разчитат да продават на малка група платежоспособни господа - щот сигурно са по скъпи.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #25

    Отговор: iphone 5SE

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Каква малка група хора бе човек... Ти къде живееш, в Лион или в Роман?
    Мерцедес и те гледат и разчитат да продават на малка група платежоспособни господа - щот сигурно са по скъпи.

    ааа значи и мерцедеса намесихме, за да е по богато. Коли, по 150 - 160 000€ викаш много група хора ги кара.

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #26

    Отговор: iphone 5SE

    Фантич, обяснението е просто: пускат 5se за да позиционират продукт в 4" сегмент, където се намираше 5c/5s, някои от вариациите на които септември 2015 бяха обявени за discontinued - 5c и голд версията на 5s - преди това 64gb 5s бяха спрени още септ.2014.. Римейк на 5s с фацата на 6 и малко екстри. Почти сигурно е, че с излизането на 5se, 5s ще бъде спрян окончателно. Много хора, не само жени, не споделят това, че стават повече мъже само когато диагонала на екрана е от най-големите. Удобството да може да работиш с менюто с една ръка си е определящо за много, а лятото когато си почти по организъм голямото достойнство трудно се вкарва в джоб плюс още няколко предимства в зависимост от ежедневието и професията. Например лесно се носи в една ръка заедно с порфейл, цигари и ключове....и аз съм с 5s и не я сменям за нищо.
    hadean, fXOrange и AC_From_Hell харесват това.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #27

    Отговор: iphone 5SE

    За съжаление като всяка публична компания се налага да радва инвеститорите с ръстове и печалби. Китайският пазар им помогна да задържат ръста си, ама който е искал там, вече си е купил. Това което искат в момента е да стъпят на пазари като Индия и за тях разработват уж евтиният телефон. Аз лично си мисля, че няма да успеят и скоро ще видим как приходите им ще се сгромолясат (ако не искарат нещо революционно, но без Стив Джобс трудно ще се случи). Та така, вртемето на Епъл изтича ако продължават в същият дух.
    fXOrange одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #28

    Отговор: iphone 5SE

    Възможно е да искат това, но според мен гонят и друго: 30-33% от всички текущи потребители на апъл телефони са позиционирани в малките диагонали 3.5-4" ( 4-5s )
    https://mixpanel.com/trends/#report/...:-20,to_date:0
    с появата на 5se ще имат възможност за ъпдейт без да правят компромис с размера.
    hadean и fXOrange харесват това.

  17. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #29

    Отговор: iphone 5SE

    а това са обективни постове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. iPhone 6
    От hristoslav2 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-14, 14:43
  2. Hов iPhone 5C 16GB
    От everman във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-14, 14:10
  3. iphone 4S
    От maroon във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-11, 09:00
  4. iPhone 3G
    От Bvlgari във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 18-09-08, 22:42
  5. Apple iPhone
    От sclera_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 20-01-07, 03:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе