Резултати от 1 до 9 от общо 9

Форматиране на Nokia 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    5
    #1

    Форматиране на Nokia 2

    Здравейте колеги,
    баща ми си е взел този телефон с преподписване на договор. След като ми каза, че си е взел телефон реших да му го форматирам. За моя изненада обаче след формат стигам само до място, което ме кара да синхронизирам профила на гугъл с телефона. А естествено баща ми не го помни били му го направили в магазина. Гледах клипчета, на които имаше опция да се пропуснат тези стъпки, но при мен го няма това. Единствения вариант да продължа напред е да се свързвам с интернет и от там до мястото със синхронизация. При формата забелязах едно поленце tmpfs format, но не ми говори нищо. Някой има ли идея как да достигна финала на формат или да ходя по сервизи?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #2

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    Ще трябва да му се флашне софтуера наново през компютър. Сега го върни към сервиза да го оправят, и друг път мисли, преди да правиш глупости. От какъв зор ще форматираш чисто нов работещ телефон?!? И как така ще си правите акаунти и няма да ги знаете, това пък е най-голямата простотия!

  4. Novice
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    Благодаря за отговора г-н Отмъстител!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    На мострените телефони им правят акаунти. И на нас ни дадоха едно време един от стената, след година изрева, че има проблем с влизането на vivacomgorna....или нещо подобно.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    Именно, защото видях и някакви снимки по дата преди да е закупен телефона и поща на gmail, която беше на женски акаунт, реших да не се занимавам с идиоти и да ходя в магазина (в друг град е). За по-лесно реших да го форматирам, а те да си останат живи и здрави. Но останах много изненадан, че не мога да довърша формата. Вариантите за мен са да отидем и да си тровим нервите с винаги "невинните" служители и пак да дадем тези пари за пътни вместо за сервиз. Или да си отидем на сервиз в града и да пусна жалба онлайн (която ще е без какъвто и да е ефект).

    Преди да действам се надявам тук да намеря друго решение, но май няма да стане.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #6

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    Обади се на оператора (на краткия номер) и обясняваш така и така понеже е имал акаунт и от гледна точка на сигурност си решил да го върнеш на заводски настройки и т.н.

    - - - - - - - - - -

    Наблегни на думичката сигурност и как така ще ти дават телефон с чужд акаунт.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    5
    #7

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    Обадих се и отговора както си мислих е да отидем до магазина...

    Нямало как да са ни дали с направен акаунт телефон. Предполагам и в магазина ще ми се правят на интересни. Имал съм не една случка с такива самозабравили се продавачи. Като им креснах за мой телефон преди 2 години, че в комплекта нямам слушалки ме гледаха "умно". Накарах ги да ми донесат запечатан телефон и естествено като го отвориха имаше вътре. Почнаха с едни извинения, че така бил дошъл оня без слушалки... Просто са жалки и ми се иска да избегна пак вдигане на нерви. За съжаление само когато се караш и си търсиш правата, тогава ти обръщат внимание. Но в случая с баща ми няма как да ги накарам да си размърдат задниците. Виновника ще бъде покрит от колегите му и ще пием една студена вода...
    Този пост е редактиран от peshkostadinov; 08-06-18 в 13:31. Причина: а

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    Свали си това. после следвай тези стъпки ... лесно е.

  11. Novice
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    5
    #9

    Отговор: Форматиране на Nokia 2

    Работа буквално за 5 минути. Големи благодарности от мен и баща ми. От утре ще си е с новия телефон. Всичко стана както трябва!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Форматиране на UDF в NTFS
    От DJPRODIGY във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-05-11, 22:58
  2. Форматиране на Флашка
    От milenk във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-10, 22:23
  3. Форматиране на хард
    От user25 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 30-03-08, 00:25
  4. Форматиране на диск Д
    От valkanova във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 22-03-06, 16:14
  5. FAT -> NTFS без форматиране?
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 23-07-03, 23:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе