Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с SMS при телефони с Андроид 6 и 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1

    Проблем с SMS при телефони с Андроид 6 и 7

    Проблема е следния:
    Смартфоните с Андроид под версия 6 и обикновените телефони изпращат SMS съобщенията в текстов формат. Тези обаче с версии 6 и 7 изпращат съобщенията в PDU (двоичен) формат. Има много устройства за охрана и управление на отдалечени обекти, които ползват SMS с команди за управление. Командите, изпратени от телефони с новите версии на Андроид обаче не се разчитат и обработват правилно от тези устройства.
    Решение: Да се намери програма за изпращане на SMS от такива телефони в текстов формат. Тук имаме списък на такива допълнителни програми (app), за които имаме съмнение, че може и да имат подобна опция.
    Търси се свободен младеж с такъв смартфон и желание да се заеме с тестването им или издирване в нета на друга програма, в състояние да изпраща съобщения от смартфон с Андроид 6 или 7 в тестов формат. Работата му ще се заплати.
    Прилагам списък с програми: 10 best texting apps and SMS apps for Android - Android Authority
    Ако има някой желаещ да се включи - да пише на ЛС.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    1
    #2

    Отговор: Проблем с SMS при телефони с Андроид 6 и 7

    Проблема может быть в самой сим карте. Мне так пришлось покупать другую карточку. Кстати, хорошая возможность перейти на более выгодный пакет. Я уже думаю переходить на лайф Новый тариф лайфхак — условия подключения и заказ пакета лайф у меня каждый день слишком мнлого снимают, только и пополняй. Что-то слышали об этом тарифе?

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Отговор: Проблем с SMS при телефони с Андроид 6 и 7

    Цитат Първоначално публикувано от lnast Виж публикацията
    Проблема может быть в самой сим карте. Мне так пришлось покупать другую карточку. Кстати, хорошая возможность перейти на более выгодный пакет. Я уже думаю переходить на лайф Новый тариф лайфхак — условия подключения и заказ пакета лайф у меня каждый день слишком мнлого снимают, только и пополняй. Что-то слышали об этом тарифе?
    Реклама сдесь оплачивается! И проблема не в SIM карте!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Андроид ТВ Бокс
    От diss във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 300
    Последно: 15-06-20, 20:30
  2. HBO GO за Андроид ТВ Philips
    От salisto във форум Philips телевизори
    Отговори: 41
    Последно: 15-04-20, 22:38
  3. андроид или уиндос8
    От diakovo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 38
    Последно: 14-02-14, 16:17
  4. Проблем с мейла на андроид телефон
    От ops5 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 19-12-12, 06:53
  5. Продавам Андроид телефони - HTC, Samsung, Motorola, LG, Dell и др.
    От zorvalth във форум Приключили продажби
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-12, 10:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе