Резултати от 1 до 5 от общо 5

Дали е възможно??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    38
    #1

    Дали е възможно??

    Здравейте, преди няколко дни си изпуснах стария телефон Sony Z5 и екрана ми се счупи на много места, свети обаче няма никаква картина въпросът ми е следния
    в момента съм вHuawei Mate 20 pro и бих искал да си прехвърля всички важни снимки и други неща от счупеният телефон проблемът е следния Xperiq-та е заключен със Шифър и пръстов отпечатък и компютъра
    не ми дава достъп до паметта на телефона при рестарт на телефон се изисква шифър не става със пръстовия отпечатък има ли някакви програми или трикове много ми трябват файловете от стария телефон, замислям
    се дали да поръчам 1 нов екран за z5 и така да стане... Благодаря предварително....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #2

    Отговор: Дали е възможно??

    По-добре виж в някой сервиз дали няма да могат да ти извадят информацията. И защо не си правиш архив/копие на важните неща? Не знаеш ли, че дадена информация ако я нямаш на поне 2 места, все едно я нямаш изобщо? Нямаш ли карта памет? Ако имаш, можеш директно да я закачиш към компютъра с някой card reader и така да си прехвърлиш информацията.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    38
    #3

    Отговор: Дали е възможно??

    Цитат Първоначално публикувано от avenge Виж публикацията
    По-добре виж в някой сервиз дали няма да могат да ти извадят информацията. И защо не си правиш архив/копие на важните неща? Не знаеш ли, че дадена информация ако я нямаш на поне 2 места, все едно я нямаш изобщо? Нямаш ли карта памет? Ако имаш, можеш директно да я закачиш към компютъра с някой card reader и така да си прехвърлиш информацията.
    Ако нямам други вариянти ще потърся някъде сервиз, архив за жалост нямам карта памет също..

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #4

    Отговор: Дали е възможно??

    Може да пробваш с usb мишка/клавиатура да налучкаш кода, за да отключиш телефона.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #5

    Отговор: Дали е възможно??

    MHL адаптор предава екрана на sony z3 compact, но при счупен дисплей не знам дали пак може да го предва към TV/monitor

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дали е възможно ?
    От krassick във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 23-04-08, 06:44
  2. Дайте идея дали е възможно
    От stekyman във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 28-02-07, 19:10
  3. Отговори: 1
    Последно: 21-05-06, 10:56
  4. WLAN+ADSL и дали е възможно
    От yasenp във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 29-01-06, 09:27
  5. Някой спомня ли си дали е възможно?
    От sclera_bg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 27-11-03, 10:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе