Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Най-доброто за 300 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #16

    Най-доброто за 300 лв.

    Цената на транспорт до България от Америка е около 20-30 долара при нормална "бавна" пратка и 60-70 за бърза (до седмица). Споменатия палм (след малко ще разгледам) сигурно може да се намери на някой и-нет сайт, но едва ли ще има такъв който да доставя в България. Остава да го поръчаш на адреса на някой познат в САЩ и той да ти го прати по пощата ... Успех

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #17

    Най-доброто за 300 лв.

    Приятелю Пешев,

    обикновенно когато твърдя нещо, не си фантазирам. Преди 3 седмици някаде, доставих 2 Хендспринг-а за приятели, които ме изядоха за него. С разходите по транспорта им излезе 131 долара и не платиха мито защото убедих продавача да ги декларира по 49 долара в стойността на пратката. т.е. придобха удоволствието за 238 лева. КросБлейд е приблизително прав за транспорта. ако все пак искаш да провериш реалните цени на USPS ( United States Postal Services ) иди на http://www.usps.gov "calculate postage" после "international postage" и си калкулейтни сам ) Пример 2кг до България с Global Express Mail (EMS) 3-5 дни - 28 долара....

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #18

    Най-доброто за 300 лв.

    skynet: приятелю на каква цена може да се "донесе" до България Treo 600. Имам негови снимки от ревю в 1 интернет сайт за ГСМ телефони ... Изглежда доста добре а и функциите му са 6+ Ако може да ми го докараш както на твоите приятели и сложиш някакъв процент за теб също ще е добре (ся говоря само празни приказки но може и да стане :Р)

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #19

    Най-доброто за 300 лв.

    Ето че видях сайта (този път ми го зареди) и открих че още не се продава Както и да е, добър е , наистина !

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #20

    Най-доброто за 300 лв.

    skynet: а между другото какви модели си доставил за 238 лева общо ? Трео 180 ли ?

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #21

    Най-доброто за 300 лв.

    CrossBlade - така е Трео 600 е още в разработка, но и да не е цената ще е много висока...За нашите мрежи стават само Трео 180, Трео 270, втория е 140-170 долара по скъп от монохромния, и мисля че не си заслужава парите ( за единия цветен диспей 2.5 пъти цената е лудост, пак и хаби батерии ) иначе другите данни са абсолютно съшите. Трео 300 пак е за американските стандарти и не става. Да, за 238 на брой излезе Трео 180. Имай предвид, че хавата с мито+ДДС при влизане е чисто късметлийска, Може да мине, а може и не. Така, че едно оскъпяване от 25% е очакваемо и винаги си го калкулирай в цената.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #22

    Най-доброто за 300 лв.

    За подобни парици се взима и Триум Мондо - http://reviews.zdnet.co.uk/review/12/2/277.html, който също не е за изхвърляне, но и трябва да обичаш Microsoft. ) И един съвет от мен, никога не купувай ТОП модела на което и да е, само след няколко месеца поевтинява наполовина...особенно при телефоните

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #23

    Най-доброто за 300 лв.

    Абе ти ме накара наистина да се замисля па въпроса! Без майтап.



    Ама Трео 180 виждам че не се предлага от Handspring, само цветният 270.



    За колка пари ще ми се върже да БГ. Аз имам грижа за митницата (предполагам Аерогара). Ако трябва ще го прекарам през фирма заради ДДС-то.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #24

    Най-доброто за 300 лв.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И един съвет от мен, никога не купувай ТОП модела на което и да е, само след няколко месеца поевтинява наполовина...особенно при телефоните



    <div align="right">оргинално мнение на skynet</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Естествено че Топ модела ще е най-скъп. Не поевтиняват нещата след няколко месеца както ти казваш, а след като излезе нещо по-добро, съответно на по-висока цена. Вземи пример процесорите, винаги като излиза нов процесор до 1-2 седмици всички надолу са с нови цени.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Кое е по-доброто решение - IPTV или DTV?
    От euzebio във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 16-01-11, 22:55
  2. Кое е по-доброто решение...?
    От stoian_angelov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 14-03-08, 00:45
  3. Най-доброто дъно за Pentium III CPU
    От bdanov във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-07, 22:00
  4. Най-доброто дъно ?
    От Aquadark във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 27-12-01, 03:31
  5. Най-доброто PC за $850
    От Pecho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 31
    Последно: 25-02-01, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе