Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Най-доброто за 300 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #1

    Най-доброто за 300 лв.

    Търси си най- добрият телефон като цена/качество за цена около 300 лв. (+-30).



    Обаче изискванията са големи: цветен, лек до 100 гр макс., отлична вибрация батерията да държи поне 4-5 дни при стандартно говорене, IR порт, модем, а както чувам МТел щели да старират и GPRS- значи и това. Предпочитам да не е Нокия!!!



    Честно казано засега нещата опират до SEr 68i или SEr 310. Ама искам и други предложения!!![]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #2

    Най-доброто за 300 лв.

    mislq 4e izborat si za SER310 e dosta spolu4liv a i cenata si q biva ! a za JPRS ..... malkko 6te te reznat glavata ot MTEL ama tq si e tvoq vse pak !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #3

    Най-доброто за 300 лв.

    Приятелю Колев, имам си Палмче (Sony Clie 8 MB) от 1,5 година и го ползвам доста активно, защото съм си фен на всякаква подобна техника. Като съм на морето или някъде без компютър, а трябва спешно да пратя съобщение-си имам Pop3 mail и “приличен” интернет. Достъпът ми е през Мтел (номер за данни) през IR порта на телефона, само че е МНОГО БАВЕН, а при GPRS не е така и доколкото съм чувал се плаща на трафик, а не на време, което ме устройва идеално. Иначе сега плащам на МТел 3 лв. на час без ДДС, което за мейл става, защото за си проверя или изпратя пощата ми трябва 2-3 мин.



    Много народ вършат същото с лаптоп от 3 кг., а палмчето е 150 гр. И има Word и Excel и дисплей 160x160.



    Но май се отплеснахме от темата, не става въпрос нито за Палм, нито за GPRS, а най-малко за Мтел.[]


  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Най-доброто за 300 лв.

    Samsung C100 - има тема за този телефон, без план е 330-340 лева. Има ГПРС, ИРдА, 65к дисплей, 40 полифоник, вибрация .... май че сичко което ти трябва.Само за батерията не сам сигурен, но мисля че 4 дена ще държи ...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    47
    #5

    Най-доброто за 300 лв.

    Лично според мен най-добър избор е Sony Ericson T68i. Има си всичко и по функционален обхват малко апарати могат да му съперничат. Цената мисля че също е приемлива.

    Дори мисля да си взема такъв, но все още се колебая.

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Най-доброто за 300 лв.

    T68i, има само 1-2 телефона, които са му конкуренти по отношение на функционалността и батерията, мало му е зле дисплея, но е поносим.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #7

    Най-доброто за 300 лв.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Приятелю Колев, имам си Палмче (Sony Clie 8 MB) от 1,5 година и го ползвам доста активно, защото съм си фен на всякаква подобна техника. Като съм на морето или някъде без компютър, а трябва спешно да пратя съобщение-си имам Pop3 mail и “приличен” интернет. Достъпът ми е през Мтел (номер за данни) през IR порта на телефона, само че е МНОГО БАВЕН, а при GPRS не е така и доколкото съм чувал се плаща на трафик, а не на време, което ме устройва идеално. Иначе сега плащам на МТел 3 лв. на час без ДДС, което за мейл става, защото за си проверя или изпратя пощата ми трябва 2-3 мин.



    Много народ вършат същото с лаптоп от 3 кг., а палмчето е 150 гр. И има Word и Excel и дисплей 160x160.



    Но май се отплеснахме от темата, не става въпрос нито за Палм, нито за GPRS, а най-малко за Мтел.[]





    <div align="right">оргинално мнение на PPechev</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">благодаря ти за инфото така 4е ако реша да си зема палм-4е може да се допитам за тебе ! а за МТЕЛ имаш прваво бавен е нета з-то всепак 9600кбит/с си е мн малко а за ГПРС няма смисул да говорим сега !но все пак 4овека пита6е за телефон и като на писах тоба се сетих и за "новата" моторола 350 защо не погледне и нея само не помня имаше ли ГПРС ?!? ако има такава екстра тя сащо е добър избор!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Най-доброто за 300 лв.

    PPechev, аз вече казах кой мисля че е телефона който ти трябва ... - Samsung C100

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #9

    Най-доброто за 300 лв.

    Crossblade,

    C100 е готин, но батерията.....

    Иначе предпочитам голяма (не като размер) батерия пред 64ххх цвята, полифонии и т.н.



    Нещата отиват към 68i, защото чисто субективно Т310 ми е малко "дървен".

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #10

    Най-доброто за 300 лв.

    Тука обаче за Т68 се бъркате човека иска телефон с полифония а както всички знаем Т68 няма такава екстра.

    Аз ти препоръчвам C100 единствения недостатък е че екрана му е малко малък но за сметка на това плюсовете са много

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #11

    Най-доброто за 300 лв.

    shamara ако беше и прочел всичко написано грешка нямаше да има ...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #12

    Най-доброто за 300 лв.

    Приятелю Пешев,

    След като имате Палмче, и сте свикнали с него, защо не помислите над HANDSPRING TREO 180. Това е също Палмче, но с вграден GSM900/1900 и е GPRS enabled. Пак ако се добавите и малко повече парици, може би ще ви наитересува модела TREO 270 с цветен дисплей. Ползвам чернобелия модел 180 вече година и мога да ви кажа, че не го заменям за полифонично-лъскавия боклук дето е залял пазара...

    http://www.handspring.com

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #13

    Най-доброто за 300 лв.

    Приятелю Небесен,



    Треото е доста голямо, за да го нося на колан. Да не говорим за парите.



    Иначе винаги предпочитам малък и не много скъп телефон, и палмчето в чантата. Макар, че след последното СаниЕриксон Т610 се замислям дали да не оставя досегашната комбинация и да не си взема телефон "all in one"[}]



    Иначе, вярвам че ти е гот с Треото, ама това все пак не е точно телефон. Иначе е супер.....



    Я виж Милен Велчев се е спрял на SErr P800- това повече прилича на слушалка!!!

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #14

    Най-доброто за 300 лв.

    Приятелю Пешев,

    Не мислия, че 99 долара + транспорт и евентуално 20% ДДС. една чудовищна сума за хибрид като ТРЕО 180. Това, че тук там в Българския уеб се продава за 400 долара, не е мой проблем. А и едва ли трябва да ти обяснявам за удоволствието да си Powered by Palm - стотици програми, игри, и т.н. Но има решения и за почитателите на уиндоус - Триум Мондо...и те също не са майка си и баща си...

    Така, че мисли, мисли Приятелю Пешев.




  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #15

    Най-доброто за 300 лв.

    Не знам дали си проверявял, но транспорт от САЩ е мин $100. Сметката отива към 200-240 ЩД. И то за нещо, което вече имам. Иначе съм от първите в БГ "Powered by Palm"!!![], както и в други области като DivX например.....



    М/у другото се отплеснахме от темата за телефона.



    Иначе мисля само ако е необходимо, защото иначе няма да остане време за действие!!!!!!!!![][][]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кое е по-доброто решение - IPTV или DTV?
    От euzebio във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 16-01-11, 22:55
  2. Кое е по-доброто решение...?
    От stoian_angelov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 14-03-08, 00:45
  3. Най-доброто дъно за Pentium III CPU
    От bdanov във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-07, 22:00
  4. Най-доброто дъно ?
    От Aquadark във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 27-12-01, 03:31
  5. Най-доброто PC за $850
    От Pecho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 31
    Последно: 25-02-01, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе