Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 36

Какво до 250-300лв?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    Какво до 250-300лв?

    Препоръчайте ми телефон до опоменатата сума;да е стабилен,издръжлива батерия и тнт...засега съм се спрял на Siemens S45,Nokia 5210,SEr T68I...вие какво мислите?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Какво до 250-300лв?

    Може ли да отделиш още малко пари DPetrov.

    Горещо ти препоръчвам този телефон.

    http://get.bg/catalog/product_info.p...7143cdd5a9773e

    Доста телефони смених, като марки и като модели.

    Не е случайна малко по високата цена за Nokia.

    От една година ползвам същия, заедно с 8250.

    Много съм доволен и от двата, но 8250 няма WAP, ако ти е нужен.

    А съм сигурен, че можеш да го намериш и на по-ниска цена.

    И да е нов, в никакъв случай употребяван.

    В get.bg са сбъркали, 6510 не може да изпраща мелодии, просто няма composer.

    Ако е важно, има T9 на български, не че го ползвам.

    Паметта е динамична, а не фиксирана, един вид брои запеметените символи, а не броя позиции. Много опростенчески ти го казвам, но на практика е така.

    И не събира 500 номера, а доста повече. Има 500 позиции, с по мисля, че 5 номера. Мобилен, домашен, офис, и т.н.

    Първата Nokia, която си заключва сама клавиатурата. Най после.

    Батерията ме държи, повече 6 дни при нормални разговори, без да се ограничавам. Не го изключвам.

    Върви със софтуер на Nokia, поне моя е така.



    Има възможност да организираш използването на профилите.

    Примерно лягаш си и за да не събудиш семейството или околните ако някой те търси, му определяш профил еди какъв си, като той те пита в колко часа да се върне на нормалния профил, който използваш.

    Или без да се кахъриш си ставаш сутринта и той автоматично примерно в 6 часа се се връща на нормалния профил.



    Радиото не го смятам за някаква екстра, но ми се е налагало да го ползвам 4-5 пъти и е много качествено. Тогава го оцених. Може да се слуша само с hends free.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Какво до 250-300лв?

    определено изглежда добре,обаче просто толкова пари ми отпускат[:D]....иначе ето така се дава инфо!браво!мерси за занимаването ти...ше питам далиможе....в интерес на истината не разбирам много от ГСМта,но наистина като качество май новите Нокия са най добри

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #4

    Какво до 250-300лв?

    Хм, ебати смотаняците тия от Get.bg.

    Сега се вгледах ... то сигурно не е важно [}] и затова не са отбелязали, че телефона [6510] има прекрасен инфраред, което аз смятам за много useful и силно препоръчително за всеки съвременен телефон.



    Сега при смяната на номерата, без инфраред порта трябваше да се самоубия, ако ги сменях на ръка [680 записа].



    Отделно от това, софта [напълно безплатен] е в чудесна колаборация с M$ Outlook. Един вид можеш спокойно да разчиташ на органайзера на телефона, за да не забравяш срещи, рождени дни, и т.н. Можеш да си архивираш данните от телефона и в други формати разбира се [csv например].

    Имам предвид, че освен всичко друго, чрез софта всички данни от телефона могат да се export-нат на компа, като можеш да му укажеш да бъдат в M$ Outlook формат. По този начин съм спокоен, че при повреда или загубване на телефона всички данни ще са ми налице и мога да си възстановя информацията.



    Напоследък не съм виждал notebook без IRPort.

    Аз лично нямам възможност да ползвам notebook, но IRPort-ове вече има навсякъде и то на доста прилична цена. Моя е вътрешна сопа, но ми върши чудесна работа.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Какво до 250-300лв?

    Аз съм привърженик на Siemens и като такъв препоръчвам Siemens ME45. Има част от екстрите, които Malone описва по-горе за Nokia 6510. Няма радио, нито толкова усъвършенствани възможности за работа с профили; Т9 на български не съм сигурен дали може да се сложи; за сметка на това обаче е противо/ударен/влажен/прахов и има гласови бележки и много добър explorer за мелодии, логота и т.н. Цена в GET.BG няма, за да направиш сравнение (просто не се предлага там), но последно мисля, че съм го виждал по магазините за около 290 лв. Ето ти една връзка с описанието му: http://www.gsm-phonez.com/catalog/siemens/me45

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #6

    Какво до 250-300лв?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Препоръчайте ми телефон до опоменатата сума;да е стабилен,издръжлива батерия и тнт...засега съм се спрял на Siemens S45,Nokia 5210,SEr T68I...вие какво мислите?



    <div align="right">оргинално мнение на DPetrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    T68i е страшна машинка, казвал съм ти го неведнъж..... както и 8250.... него също го харесваш []

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #7

    Какво до 250-300лв?

    От повече от 1 година имам Nokia 6510 и напълно споделям мнението на Malone за този телефон. Сменила съм доста модели на Нокиа, но този се оказа по-добър дори от новите които излизат. Не мисля, че мога да добавя нещо повече от това, което Malone е написал, освен, че мисля, че би могъл да се намери на по-разумна цена от 379лв. За другите марки и модели не искам да говоря, защото откакто използвам Нокиа, която е максимално опростено меню, много лесно за работа и същевременно всички необходими функции, просто не искам да чувам за друга марка. Със Сименс съм брала доста ядове - верно, че беше преди доста време - но човек веднъж като се опари..От Ериксон също не бях впечатлена.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    101
    #8

    Какво до 250-300лв?

    Аз съм за S45. Виж http://www.hardwarebg.com/forum/show...threadid=10010 . Гледай да е Made in Germany. Батерията му е невероятна - държи от 7 до 9-10 дни, с малко говорене и изключване от 22.00 до 08.00 ч.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Какво до 250-300лв?

    Аз използвам Siemens S45 и батерията ми държи 6-7 дни с малко говорене и без спиране. Иначе на магазините цената му е около 240-250. МЕ45 е на същата цена, и същите функции + защита. До колкото разбрах на теб не ти трябва Бизнес Клас телефон а по-скоро газарийка от която можеш да говориш и т.н. Предлагам ти нещо с цветен дисплей и полифонични мелодии, а добар органайзер и 500+ номера едва ли ще ти трябват. Погледни модели като: Sony Ericsson T300/T310, Motorola C350, Motorola E360, Samsung C100...

  12. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #10

    Какво до 250-300лв?

    Аз съм непоколебим привърженик на Sony Ericsson! Според мен те са с перфектен шрифт и с най-добро съотношение цена/качество. Ползвам един такъв от около 1 година и съм много доволен!

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #11

    Какво до 250-300лв?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Препоръчайте ми телефон до опоменатата сума;да е стабилен,издръжлива батерия и тнт...засега съм се спрял на Siemens S45,Nokia 5210,SEr T68I...вие какво мислите?



    <div align="right">оргинално мнение на DPetrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">това и Т.Н. е много общо ! телефоните които ти предлагат са добри но основен проблем са ти парите както разбирам / те на кого не са/[] затова аз ще ти препора4ам един сравнително "нов" телефон Nokia 2100 [:I] само за 210лв ! мн е стабилен издаржа седмица без да се изключва и Т.Н. това е обикновен тел ! приятелат ми си взе : http://get.bg/catalog/product_info.p...oducts_id=6464 който е още по добър като изключим цветният дисплей [^]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #12

    Какво до 250-300лв?

    защо не погледнеш и това ! http://get.bg/catalog/product_info.p...oducts_id=5996 тук нямам преки наблюдения но мисля 4е машинката е фукционална ! написали са 4е батерията издаржа кратко време ?!?!? но все пак е 720ма/ч !!!

  16. Gadget
    Guest
    #13

    Какво до 250-300лв?

    Дай 200лв., вземи Nokia 3510 и спи спокойно

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #14

    Какво до 250-300лв?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Дай 200лв., вземи Nokia 3510 и спи спокойно



    <div align="right">оргинално мнение на Gadget</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">и май това е най добрия вариант !!!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #15

    Какво до 250-300лв?

    Аууу 3510 ! Бозааа ! Гадно !!! Съкс ! Какви са тези работи бе !!! Дайте Sony Ericsson T300 !!! За 250 може са намери, а функциите са много повече !!! За Нокиа 2100 да не говорим и той ква е тухла кат 3510 ... това не са нови телефони които си струват парите !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет за видеокарта до 300лв.
    От anonymouss във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 30-01-14, 18:14
  2. Търся компютър до 250-300лв
    От DENITO във форум Купува
    Отговори: 12
    Последно: 29-03-12, 23:25
  3. Предложете 47'' в рамките на 1 200-1 300лв.
    От Fares във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 05-06-11, 02:11
  4. Съвет за аудио за 300лв
    От yavor_dz във форум Аудиотехника
    Отговори: 27
    Последно: 19-01-10, 13:54
  5. Купувам компютър до 300лв
    От genhack във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 14-01-07, 12:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе