Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

американските мотороли били...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #16

    американските мотороли били...

    Абе тва че са супер добри мрежите им не ги оправдава че правят тухли четворки. Верно че мечтата на американеца е да има каменна къща а не дървена къща (колиба), а и като спреш да исползваш телефон трябва да плащаш да се рециклира, ама да строиш къща от мотороли не ми звъчи ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #17

    американските мотороли били...

    Моторола, до преди 2-3 години беше производител номер 1 на GSM телефони в света. Това че са пръчки никой не го оспорава. Просто американците ги копуват и толкоз, защото са пригодени за техния си стандарт най-добре. Да не забравяме и че Тексас Инструментс им правят чиповете. Плюс това Моторола има всички поръчки на НАСА и US Army за телекомуникации и т.н. Просто това са милиарди долари на година.

    Malone, сестрата живее във Страстбург от 4 години, та аз си взех от нея първият телефон САДЖЕМ MW 8300 - същият като MW 850, но с Литиево-Йонна батерия. Мога да ти кажа че този дзвер има повече опции от половината Нокии ( не че имам нещо против Нокиа, но да ми продаваш 3310 още на цени от почти 200 лв., си е живо обирджииство). Та този телефон е вече на 5 години и не е мръднал, падал е, блъскан е в земята и т.н. но работи. Сега съм с MW 3026, ми модела е вече на 3 години и има сумати екстри( WAP, модем 19 200 Б), а като меню са едни от най лесните, особенно като запомниш повечето работи и ползваш бързото меню. Незнам, но моделите който съм притежвал са от най-ниският ценови клас, но имат опциите на бизнес телефон. Незнам за вас но за мен това са много добри телефони.

    П.С. към нова година ще ми донесат myX-5m модела, с цветен дисплей и полифонични мелодии. Наскоро го видях и го сравних с една МОТОРОЛА от цветните, не запомних кой е модела, но като контраст и визуализиране на цветовете, Саджема "пребиваше" Моторолата.


  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #18

    американските мотороли били...

    Лудия - я се поразтърси за SAGEM 3050 - е това е телефон

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    американските мотороли били...

    LUDIA



    Сигурно си прав, щом опита ти показва това.



    Моя телефон беше Sagem MC 930, ако се сещаш прилича на бишкота или джапанка, те така и ги наричаха. Много малък, един такъв вдлъбнат надолу. Страхотен дизайн, много красив, хамелеон.

    Честно казано няма телефон, за който да съм съжалявал повече от него, той си е и в мене де, но умрял напълно.

    На моя и лицевия панел беше хамелеон, абе красота.







    Размазваше по обхват, който и да е друг телефон и то да кажем, ако другия телефон мисли, че е на Марс, Sagem-а имаше 50% обхват.

    Та такива телефони много се продадоха тук, имаше здрава промоция на D2 и на ONE в Европа.



    И нито, ама нито един не работи вече.

    Всички имаха проблем със софтуера.



    Приятелчетата някой път се коркат с мене, че обръщам повече внимание на телефона си, отколкото на колата да кажем.

    Всички телефони, които съм имал изглеждат като нови. Така, че не е бил изтърван, дори [тогава бяха модерни калъфите] един ден не е бил без калъф.



    Говорил съм с много майстори на телефони, няма оправия, просто остава като паметник. Така, че мнението ми за Sagem се разпростира само да тази модел.

    И чипа му бил такъв ... еднократно програмируем, не можеш да качиш софтуер на него, нов или работещ.

    Може и да бъркам терминологията, не разбирам от тези неща, но смисъла е такъв.

    Много съжалявам за него, страхотен телефон [докато работеше]

  6. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #20

    американските мотороли били...

    моята приятелка има sagem на една година е и бачка яко, батерията не и е мръднала, каза, че докато не се развали няма да го смени...аз и казах за форума и тя като прочете така ме изгледа все едно са и дали биологично оръжие [:D]

    А аз все си мисля, че няма по-добра фирма от Нокиа!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #21

    американските мотороли били...

    Ами, думата ми беше, че Саджем са си много хубави телефони. Та това ще ми е новият телефон по Нова Година, както казах преди:

    http://herz.spb.ru/detail/gsm.php?id=1087 , на този адрес има почти всичко за него + голямо изображение.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #22

    американските мотороли били...

    И правилно си мислиш MoPcKu

    [:D]

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #23

    американските мотороли били...

    Колко ще ти струва удоволствието LUDIA?



    <font color="orange">//edit

    Някой си е изтрил мнението, затова имам два поста един след друг</font id="orange">

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #24

    американските мотороли били...

    250 и по-малко струва ... аз се радвам на My-X6. Ако не знаете какво представлява ... My-X5 прилича на SE T300/T68 по функции, а My-X6 прилича на SE T610.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #25

    американските мотороли били...

    Симпатяги - бъдещето е на smartphones PALM или Pocket PC базирани. Вярно, че струват доста, но купуваш и забравяш за вся остальная сволоч...Трябват ти игри - качваш си. трябват ти сериозен софт - качваш си...не ти трябват - триеш си. Я хвърлете едно око на PALM TUNGSTEN W, http://www.palmone.com/us/products/h...ds/tungsten-w/ вижте му параметрите и дезайна и ми кажете някой недостатък. А само срещу стотина долара можете да му прикачите GPS. Кво да говорим...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #26

    американските мотороли били...

    Точно този ... не мисля

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #27

    американските мотороли били...

    Симпатяги?!

    Съгласен с CrossBlade.

    Нося си го в едно чувалче на врата, и през пет минути в трамвая получавам и изпращам мейл. Изглеждам малко тъпо, но нали съм с PALM TUNGSTEN W.

    Даже и записвам името на контролата, която проверява билетите, къде ще вадя лист и химикал.

    Съвсем малко по-тъпо изглеждам и със слушалката забита в ухото, но това е защото ме търсят през 30 секунди. То иначе и не мога да проведа разговор, те от Palm, така са го измислили, без вградени микрофон и говорител, че да мога да си държа гащите да не паднат.

    А ще си купя и слушалка със стърчащо микрофонче, може някой да ме помисли, че съм от "The Matrix".

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #28

    американските мотороли били...

    Сега го поразгледах и ... харесва ми. Ама ако бяха вкарали Блутуутх съпорт щеше да е друго нещо !

  17. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #29

    американските мотороли били...

    На живо виждал ли си го? Защото понякога всичко това което предлагат е изопачено и го откриваш чак накрая...Ако имаш възможност тествай го преди това и си го вземи...[:D]

    Аз казах за мен Нокия е най-добрата фирма []

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #30

    американските мотороли били...

    А за мене Sony Ericsson ! []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Били е много богат, ноо ...
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 03-06-08, 18:43
  2. P2P мрежите ще разорят американските фермери
    От Black Adder във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 27-06-07, 16:12
  3. Да честитим на Били висшето образование !!!
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 09-06-07, 19:36
  4. ЗА или ПРОТИВ американските военни бази у нас?
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 173
    Последно: 27-05-06, 11:43
  5. Виж ти, къде били сървърите с незаконно съдържание...
    От Slero във форум Коментирай новина
    Отговори: 16
    Последно: 22-03-06, 17:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе