Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

SE T300 или М C350

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #16

    SE T300 или М C350

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Значи, една от мечтите ми винаги е била като се прибера в къщи, да се обадя на някой авер и да седнем един срещу друг и да си дръткаме я Тенис, я нещо друго ))



    <div align="right">оргинално мнение на skynet</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Това е условно казано.Дадох нагледен пример за приложение.Иначе няма ли да ти е по-удобно да да го използваш вместо IR!



    А периодичната БЕЗсмислена смяна на телефона е глупуст!Аз си купих този телефона една година след миналия.Не защото се е повредил, а защото функциите му не ми бяха достатъчни!Сега с мобилния имейл клиент ми емного по-удобно, особенно като съм в провинцията.А и органайзера,повтарящата се аларма и другите "съмнителни по стойност придобивки" доста ми олесняват живота!Аз не ползвам телефона само за говорене, а и за всекидневните си нужди.



    Накратко:

    КУПУВАМ СИ ТЕЛЕФОН СПОРЕД НУЖДИТЕ!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #17

    SE T300 или М C350

    След като Скайнет поработи извесно време с Handspring Treo 180, когото продаде преди две седмици на нетърпелив да го притежава познат ( естествено с добра печалба ) вложи така получената сума в по-горна класа smartphone PALM TUNGSTEN W - последната буква е от голямо значение и означава wireless. спецификация тук -> http://www.palmone.com/us/products/h...n-w/specs.html Целта ми на постовете не са да се заяждат, нито пък да показват някакво благополучие, а да ви покажа една непозната за БГ технология...според мен тези изделия като Хендспринг и Палм удрят в земята всичкия буклук по магазините, да но цената - ех, цената - това толкова относително нещо - в сайтовете на производителите е едно, а се купува за друго. Има много начини за това да придобиеш нещо за сносна цена. За да ви подскажа - TUNGSTEEN W дефакто не струва повече от T610 на СониЕриксон в , но последния е просто играчка в сравнение с палма....

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #18

    SE T300 или М C350

    Печалбата ти $419 ли беше ?!? Този палм тук ми харесва (http://www.palmone.com/us/products/h...n-w/specs.html), цената му е по-висока от на Т610 ... доста е добар ! Харесва ми. Кофти е че антената е външна ... Сега с него ли си ? Има ли МП3/Видео плеър ?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #19

    SE T300 или М C350

    За да прегледаш огромното количество софт за палм можеш да посетиш http://www.palmgear.com/. Да не говорим, че за 80-90 долара се взима и GPS приставка за този модел.



    Относно цената - ако можеше печалбата ми да е 400 долара за бройка, веднага напускам работата си и започвам внос на smartphones. ) Нека не гледаме цените в сайта на производителя. 419 д. да, за баламурниците. Ако гледаш в интернет http://shopper.cnet.com/Palm_Tungste...-20897089.html виждаш, че цените се движат от 350-550 за този модел. Но това са цени на дребно ( street price ) . Този модел се оферира също така за около 200-249 долара при т.н. пакет за активиране към съответен мобилен оператор. Често при т.н. корпоративен лизинг - обичайна практика при американските фирми, фирма решава да снабди целия си персонал с такива апарати като ги изплаща месечно по около 5-8 долара, един вид корпоративен подарък. И тук става хавата - голяма част от получилите подаръка по една или друга причина ( често и поради това, че не могат да се оправят с функциите ) решават да се отърват от апарата продавайки го...други го връщат след няколко дни на фирмата си, която няма какво да ги прави и се опитва да се отърве от тях ,като им търси цена за покриване на разходите си...и тогава става ХАВАТА Купуваш нов апарат на половин цена....това е в общи линии схемата...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #20

    SE T300 или М C350

    Айде кога ще ми купиш на мене такъв за 200 кинта (половината от $200 дето каза че вървели) и ще ми го дадеш без печалба ? )

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #21

    SE T300 или М C350

    Za 200 kinta ne moga, vij ako ti mojesh sledvashtia pat shte si kupia ot teb ) Kato imah predvid napolovin cena imah predvid oficialnata ot saita na proizvoditelia....Dostatachno iasno opisah kak stava tova, ako niakoi ne e razbral i si vadi greshni izvodi - negov problem

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #22

    SE T300 или М C350

    Не май ама ... Аз такова чудо не искам, не ме радва много. Има други смартфонес дето ми харесват :Р Но това ако си зимам нов телефон и е на ниски цени - заслужава си да се замислиш

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #23

    SE T300 или М C350

    Продължавай да си ги харесваш ")))

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #24

    SE T300 или М C350

    Аз продалжавам, споко ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Motorola C350
    От TopBG във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-05, 21:23
  2. SE T300 бъгава работа
    От Twinsis във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-04, 21:51
  3. Motorola C350
    От Avril във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-03, 10:55
  4. Hack za t300
    От dilura във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 18-06-03, 22:48
  5. T300 sreshtu S55
    От imarh във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 13-05-03, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе