Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 32

американските мотороли били...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #1

    американските мотороли били...

    по-дървени от българските. Приятел от Америка ми каза, че вече сменил няколко и всичките били дървета! Някой да има информация за цени и издръжливост? Или поне накой сайт, на който да проверя инфо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #2

    американските мотороли били...

    Американските мотороли първо предимно са за CDMA/PCS networks. Затова внимавай, ако ще си купуваш от там. А и откакто Моторола изнесе производството в Китай, всички са дървета )

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    американските мотороли били...

    Аз имам много снимки на телефони от американските Моторола които си свалих от amazon.com ... там имаше и информация за тях. Провери може все още да ги продават, но тези телефони са супер гадни - знай го ...

  5. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #4

    американските мотороли били...

    Благодаря на всички отзовали се на молбата ми! Все още мисля какво да правя, но дърво мога да си купя и от Бг и то без пари...[:D]

  6. xas
    xas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    53
    #5

    американските мотороли били...

    Na motorolite im sa slabi bateriite. moiat C333 s 600mah Li-ion bateria swyrshaw za 60h bez mnogo ragowori.

    inachi ne e losh telefon. Ot towa koeto namerih w internet razbrah che towa e normalno za powicheto modeli GSM na motorola.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #6

    американските мотороли били...

    вие тука ме хварляте в оркестара както се казва ! изкам да кажа първо аз 4е не съм ползвал моторола а информация която имам от спец в телекомуникационните технологии / дипломиран работещ в тази сфера не в Б-я и не за Моторола / знам 4е в момента т4оно тази фирма а не никоя или сименс работят най добрите телефони !!! вие ми кажете на кой да варвам зна4и ! / не сме изпадали в подробности какво се рабира за понятието "най добри тел" т.к. за мене тел си е просто старо средство за общуване в нова опаковка !/

  8.  
     
  9. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #7

    американските мотороли били...

    Аз така и не можах да разбера коя фирма е най-добра? Не знам защо толкова сложно си го обяснил!

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #8

    американските мотороли били...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">....... знам 4е в момента т4оно тази фирма а не нокия или сименс работят най добрите телефони !!!



    <div align="right">оргинално мнение на mxkolev</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> МОТОРОЛА са най добри ! но аз както сам написал по горе нито съм специалист нито сам ползвал моторола !

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #9

    американските мотороли били...

    МоРсКи



    Останах с впечатлението, че искаш точно Моторола.

    Ако търсиш телефон по принцип прочети <font color="teal">тук</font id="teal"> , доста се изприказвахме по темата.

    Включително обсъдихме и Моторола, в мой пост ако не се лъжа.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    2
    #10

    американските мотороли били...

    Motorolla бяха здрави телефони.

    Преди няколко месеца един познат си купи две StarTac от най-старите - едната работеща , а другата за части.

    Само след седмица и втората проработи - запоявана е най-каруцарската.

    И двете си бачкат и досега - произведени са 1997 година.

    След месец той си купи още една и понеже не можа да и оправи буксите, решихме да я строшим ей тъй за кеф(той за 10 кинта я взе)

    Това нещо го бухахме в земята, с крака на един стол я мачкахме, играхме футбол с нея - нема и нищо - включваш я и си тръгва.

    Аз такова нещо не бях виждал.

    А иначе Motorolla e доствчик на американската армия за телекомуникационно оборудване,но тези продукти се правят в щатите и не се продават на граждани.


  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #11

    американските мотороли били...

    Да, като Sagem за Френската.

    То си е военна фирма де.

    Телефоните са ширпотреба [допълнително производство]. Много яки като обхват [имал съм Sagem, няма телефон с по-добър обхват от него], но зле по издържливост, много бъгав софтуер.


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    американските мотороли били...

    И кво им е "най-доброто" на Моторола ? А ? Че модел от '97 е издръжлив ? Аз няма да бия някой с него или да чупя стени ! В момента моделите им са почти трагични. Не се занимавам с телефони колкото някои други, нямам образование за това и не работя в тази област, ама мога ви кажа че в момента правят гадни телефони.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #13

    американските мотороли били...

    CrossBlade твоето мнение ми зву4и така : гадни за BMW-та !

    на фона на това което казват спецовете ........

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    американските мотороли били...

    И кво казват "спецовете" ? Все едно ти да кажеш "БМВ са най-добри". Без никви факти ! Ериксон си имат тухла дето дуржи падане от 4 етаж без дори да се разглоби и кво ? Не сам дал тва като факт че са "най-добри", макарче са (Сони Ериксон в момента).

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #15

    американските мотороли били...

    според моето скромно мнение: - всички американски безжични телефони са ПРЪЧКИ !



    естествено, за това си има причини:

    там където в США има мрежа - тя е много добра - затова от телефоните не се изисква да са супернанотехнологични...



    /offtopic/

    в БГ и с най-добрия тел. апарат(в СВЕТА) да си - ако си вързан например на централа "25"(925) :

    - това изобщо не ти помага !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Били е много богат, ноо ...
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 03-06-08, 18:43
  2. P2P мрежите ще разорят американските фермери
    От Black Adder във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 27-06-07, 16:12
  3. Да честитим на Били висшето образование !!!
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 09-06-07, 19:36
  4. ЗА или ПРОТИВ американските военни бази у нас?
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 173
    Последно: 27-05-06, 11:43
  5. Виж ти, къде били сървърите с незаконно съдържание...
    От Slero във форум Коментирай новина
    Отговори: 16
    Последно: 22-03-06, 17:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе