Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36

какво мислите за Т100 sony ericson ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #16

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Ха ха, скоро няма да излезе от продажба ! По-нов лол-енд ще излезе (то и Т105 вече има) ама този няма да го спрат толкова бързо ...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #17

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">O'ки !



    мерси за мненията - ще ходя да го купвам - че той ще излезе от продажба вече.









    <div align="right">оргинално мнение на smarty</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">хайде бе нашия ! кво се потриваш още ли не си го взел ! аз мислех 4е ве4е си сменил няколко след него а ти ...!!! аааа сетих се 4акаш да паднат цените !

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #18

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Абе не знам колко след него ще смени но залагам че всичко следващо ще му е Sony Ericsson щото просто ще се влюби в тях след като ползва техен телефон.

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Айде, айде ... суперлативи ...

    Просто много добър компромис между цена и качество.

    Предполагам, че ако Smarty има в момента възможност и му се дават повече пари, няма да се спре точно на Sony Ericson.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #20

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Ами на Нокиа ? Хаха

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #21

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Не съм го написал CrossBlade, въпреки че действително така мисля.

    []

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #22

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Нокиа правят модели които са насочени към масовите юзери. Качеството е долу-горе прилично и за масовия юзер е Номер 1. Цените са адски високи поради високото търсене и доброто име. Сони Ериксън за мен са на доста по високо ниво ...

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #23

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Бих се съгласил с теб CrossBlade, стига да ме убедиш в това.



    Дай конкретни примери, в това или това са на по-високо ниво.

    Аз не мога да намеря нещо, в което Sony Еricson са по-добри от Nokia. Като възможности, а за интерфейс да не говорим.

    Купих на жена ми такъв, пред мен е, заедно с моите 8250 и 6510 и съм готов да дискутираме въпроса. Ще се радвам, ако ме убедиш, значи съм направил добър избор за нея.


  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #24

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Така. Ще пробвам да напиша всичко в един пост. Ще сравявам модели на двете марки от различните им класове като сравнявам размери, батерия, дисплей,други функции и цена[:I]. Няма да гледам дизайн защото не е обективно [8)] :



    Low-End[]: SE Т100 vs N 2100: Т100 е по-малък, по-лек ... Батерията е литиево полимерна и издържа повече*. Мисля че резолюцията на дисплея е по-добре също. Поддържа вграден модем, EMS, WAP. Цената му е по-ниска**



    Normal Class[]: SE T300(310) vs N3510(i): T300 е по-малък и по-лек. Батерията е отново Li-Pol и е с по-добри часове ако не се лъжа*. Дисплеят е 256 цвята с добър контраст и наситеност, докато при 3510(i) е съответно 3/4056. Мисля че резолюцията е по-добра при Т300. Т300 има инфраред, 24 тонални полифонични мелодии а не 16 тонални както при 3510(i). Поддържа прикачваща сте камера. 1мб място за приложения (при 3510 е по-малко) и подръжка на Mophun. Цената е към 230лв без и 300 лв със камера. На 3510(i) е съответно 200 и 260**



    Business Class[]: SE T610 vs N 7250(i): T610 е малко по-малък и 3-4 грама по тежък. Батерията е отново Li-Pol и е по-добра* Дислеят е 65к а не 4к и е с по-добра наситеност, контраст и резолюция. Мелодиите са 32 тонални а при 7250(i) са 16 тонални. По-добър органайзер (пълен), и пълна ММS поддръжка. Bluetooth съпорт, Java и Mophun, докато при N7250 Mophun не се поддържа. Мястото за приложения и снимки е по-малко (2мб докато при 7250 е ~5) Вградените камери са с еднаква резолюция, но тази на Т610 е с по-добро качество. Цените са почти еднакви (Т610 и 7250) а на 7250i е по-висока**



    Smartphones[]: SE P800 vs N 3650: P800 е по малък, но е с около 20-25 грама по тежък. Батерията също е Li-Pol и отново дава по-добри часове на работа*. Дисплеят и при двата е 4к, но при P800 е с доста по-голяма резолюция, а и е Touch Display. По наситеност, контраст ... е малко по-слаб от този на 3650. Вграденото място за приложения е 16 мб а при 3650 е 8. И при двата може да се добавят външни памети, като при P800 е MSD (Memory Stick Duo) а при 3650 е MMC. MSD се справя по-добре. Камерата на двата е с еднаква резолюция, но тази на 3650 май се справя по-добре [V]. P800 поддържа вграден MP3/Video плеър, докато при 3650 трябва да си намериш нелицинзиран софтуер за това (няма лицензиран защото Нокиа искат да си продават техния MP3 плеър отделно). P800 използва Symbian 7 платформа а при 3650 тя е 6. Този път цената на 3650 е много по-добра ! С около 500 лева по-ниска []. Но да не забравяме че комплекта на P800 включва доста неща, които също струват пари (е не чак 500[:0]) **





    * Информацията за батериите е тази дадена от производителя и не гарантирам за нейното достоверие.

    ** Цената зависи от магазинът, но това са приблизителни цени.



    Ако има някакви въпроси и противоречия - казвайте не се срамувайте [] Аз не се обиждам. [8D] Чакам мненията ви ! []


  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #25

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Как не те домързя да напишеш толкова нещо CrossBlade.

    Иначе впечатляващо, като информация.

    Не разбрах моите Нокии 8250 и 6510, в кой клас се намират, че да ги сравня?



    Low-end:

    <font color="red">На Т100 батерията е Li-Ion [BST-26 700 mAh], а не Li-Pol.</font id="red">

    Не знам откъде черпиш информация, но не е вярна. В интерес на истината на няколко места го пише, така че ти не си виновен, редно е да се оправят страниците. Примерно, ако си купя телефон от Get как ще стане да получа телефон с Li-Ion, след като в сайта пише Li-Pol.

    В този сайт забелязах и други неточности при описанието на Т100, които са в полза на Nokia. Примерно не е описан composer-а на T100, а той има такъв.



    Normal Class

    При следващите телефони, не съм сигурен, че групирането е точно така. Имам предвид, че не съм сигурен дали SE T300(310) и N3510(i) са в една потребителска група. Струва ми се, че не.

    <font color="red">На Т300 стандартната батерия отново е Li-Ion [BST-22 700 mAh], а не Li-Pol</font id="red">



    За следващите две групи съм съгласен с теб, въпреки че за мен водещото качество на един телефон, не е разделителната способност и цветността на дисплея или възможността да прави молко по добри снимки. Аз по принцип ползвам фотоапарат за тази цел.

    За батериите въпроса го обсъдихме. [:D]

    По същия начин оценявам и FM радиото на Nokia, приятна възможност, но не е водеща при оценяването на телефона.

    Предполагам, че ти звуча, като бетонна глава, но не е така.

    Искрено съм изненадан от възможностите на SE. Доста труд си хвърлил, но не стигнахме до същината на темата или точно до въпроса.

    Или, струва ли си, ако има още 100-120 лева излишни да си купи Nokia 6510 вместо хубавия, но беден откъм определени възможности SE.

    Това беше твърдението ми. Хубав телефон, но компромис между качество и цена. Или по точно възможности и цена.

    И къде класираш 6-та и 8-ма серия на Nokia, с кой SE да ги сравня.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #26

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    8250 и 6510 - Бизнес телефони.Много номера, добър органайзер, ИрДА ... 6510 за мен е един впечатляващ телефон ! От Нокиа уважавам него, 3650 и 7250 като последния е само заради дизайна.



    Батерия на Т300:

    Battery Lithium Polymers, 700 mAh

    350 hours (14,5 days) standby, 7,5 hours talk



    Тва е от http://www.clubsonyericsson.com

    Уверявам те че това е вярно, или поне това че е литиево полимерна. Преди 2 дена си играх с Т300 и точно тогава ПАК ми направи впечатление яката полимерна батерия. Т100 ... не сам сигурен но до няколко дена ще се постарая да видя каква е (на живо).



    Normal Class ... такова понятие въобще няма [] Просто исках да сравня Т300 с някой модел на Нокиа да докажа многото му предимства. Мисля че 3510i би трябвало да се конкурира с Т300 - сравнението се видя.



    За Business Class i Smartphones ... е за мене е важен точно дисплея и камерата и ... 6510 не мога да го сравня с нещо на СЕ защото е стар модел ... може би само с Т68i (може би се сещаш кой ще победи).



    Точно сравнение между телефони (класове) на Нокиа и СЕ мисля че не може да има понеже на СЕ не са точно определени. Пример: Т100,Т300,Т610 - 3 различни класа, а една буква.



    Не сам хвърлил много труд, както ти каза. Почти всичко ми е по памет и по знания а не по гледане от БГ сайтове.

    Ако искаш кажи някой нов модел на Нокиа и ще ти го сравня с съответният модел на СЕ при това без пари [].



    Всичко добро ! [8D]








  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #27

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    С твърдението, че си хвърлил много труд исках да те похваля, сигурно грешно си ме разбрал. []



    За вида на батериите го прочетох в официалния сайт на SonnyEricsson, така че е излишно да се нервиш.

    Ето <font color="red">тук</font id="red"> за Т300

    И <font color="red">тук</font id="red"> за Т100, както и се уверих лично с очите си на Т100, който е пред мене.

    Все си мисля, че официалния сайт на производителя е по-достоверен от който и да е сайт на любители на SE.

    Възможно е и да се продава отделно Li-Pol батерия, но стандартно не е с такава, поне според производителя.



    За да ти докажа, че съм обективен в преценките си, ще подчертая един основен недостатък на 8250, необясним за телефон от 8-ма серия на Nokia.

    Няма WAP. Няма и модем.

    Предполагам знаеш, че това е 8210, но версия за Азия.

    8210 има WAP и модем, а 8250 няма.

    Не мога да си го обясня.



    Ако почнем да сравняваме 6510 с който кажеш SE, малко ще се отегчим, защото явно влизаме в зоната на личните предпочитания и вкусове. Така че дай да не го правим.



    Действително съм впечатлен от възможностите на SE, от шарения им външен вид и от възможностите да изхарчиш още толкова пари за аксесоари [които в Nokia са вградени], но предпочитам да заложа на традицията, отколкото на Sony и на Ericsson едновременно.

    [Това го приеми като шега [] ]



    Всичко добро и на тебе.

    Беше ми приятно, не се шегувам!

    [:D]




  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #28

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Те са се объркали на официалния [8D] Т300 сам сигурен че е Ли-Пол. И на Т100 мислих че е така. Да не би за България да доставят некви други партиди ? []



    И на мене ми беше приятно ама 8250 ми е гаден []. Иначе както казах 6510 много ме кефи ...



    Сони Ериксън вкарват доста повече функции, а пък допълнително си имат и доста добри аксесоари ( можеш да сравниш МП3 плеърите и Камерите(външни) които са много по-добри при СЕ)

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #29

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Напълно е възможно да има разлика в партидите, ако е така обаче, ми се ще да задам риторичния въпрос защо пак ние в BG да сме от ... на мама страната [разбирай ме правилно].

    [}]


  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #30

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    За 6510 имам малко по-различно мнение от вас .

    Един съученик има такъв телефон днес го разгледах и въобще не ми хареса това ,че предния и задния панел се клатят и страшно кекав ми изглеждаше в ръцете единствено заради това не ми хареса -иначе е супер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. sony ericson p990i
    От tori69 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-04-10, 14:38
  2. Какво мислите за SONY STR-DG500
    От elcos във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 06-03-09, 11:49
  3. Sony Ericson 500i-смъкване на клипове от комп.?
    От dvd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-08, 08:41
  4. ShadodUser какво мислите
    От zoro във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 07-08-05, 17:19
  5. Какво мислите за XGI ?
    От Aquadark във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 24-09-03, 23:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе