Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 36

какво мислите за Т100 sony ericson ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #1

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    добър ли е ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Ако ти трябва телефон, за разговори и за писане/получаване на СМС, на ниска цена - Този телефон е може би най добрия в този клас. Води се Low-End но има функции като WAP, EMS ... Малък, лек, изчистени линии. Ако си купиш моделът с сини бутони и дисплей - грешка няма. Иначе в отношение цветове другите две възможностти не ми харесват толкова ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #3

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    CrossBlade - благодаря ти много!

    аз имах инф. за телефона(списания, и-нет), ама друго си е да попиташ "патило"...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #4

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    В нас в момента има един такъв та впечатленията ми са :



    изчистени линии , красив (за мен) трелефон удобен ,но имам проблем с него постоянно гасне ще го водя на ремонт .Като жяло е добър.

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Ами Патилото ще ти каже, че след все обща борба с въпросния модел не открихме как могат да се изпращат Картинки през СМС.Само се получават и записват!

    Много е лек!На връта стой идеално!А бе за тази цена няма аналог!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #6

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    благодаря на всички дотук, явно той ще е!

    чакам и други мнения

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #7

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    за парите си е идеален ! забравихте само за батерията да кажете 10-11 дни ако се изклю4ва нощем ина4е 7 дни издаржа ! крастника ми си купи скоро такъв и аз се замислям за него синия с неоновия дисплей !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Zygot: виж дали батерията ти има луфт с телефона (задния капак). Ако има, намери си лепенка лепяща от двете страни и я залепи едната страна кум батерията а на другата некаква малка гумичка ако имаш. Може би някаде по сервизи може да се намери. Така батерията (капака) няма луфт и можеби няма да се изключва сам. Това не сам го пробвал лично но на телефона на един познат (Нокиа 7110) е така направено от стария собственик (който беше някакъв техник май и каза че е добро това за всички Нокиа телефони по принцип).

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #9

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Много е добро телефончето.

    Купих на жена ми такъв и до момента [8 месеца] нямам забележки.

    Нито пък тя.

    Син дисплей и сини бутони, даже не знам какви са другите варианти.

    Верно държи седем дена [градско] при малко разговори и без изключване.

    Не знам, и аз бях чул, че имал някакви проблеми [безпричинно изключване], но при жена ми, а и при поне пет такива телефона покрай мен не се е случвало.

    Може би говорим за определена партида или бъгава версия на софтуера.

    Някой, ако знае нещо по въпроса да напише, та smarty да се ориентира, ако вече не го е купил.



    Че като отворихме тема за софтуер, някой има ли такъв за този телефон. Или линк за него.

    А кабел [доста търсих]? Навсякъде вдигат рамене, телефона бил нов модел и все още нямат.

    Да сменя чевръсто логото на жена ми и да сложа някоя по насъскана мелодия за да не оставам незабелязан.

    [:D]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #10

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    CrossBlade - златен си !!! Благодаря ти най -сърдечно .



    Просто нямам думи колко излишни разходи ми спести (нова батерия , поправка и др.-това ми го казаха от сервиза) Благодаря ти .



    пп. за почерпката то се подразбира ако имаш път към Варна непременно ми пиши .

    Поздрави Георги

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #11

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Може би говорим за определена партида или бъгава версия на софтуера.

    Някой, ако знае нещо по въпроса да напише, та smarty да се ориентира, ако вече не го е ку

    А кабел [доста търсих]? Навсякъде вдигат рамене, телефона бил нов модел и все още нямат.



    [:D]



    <div align="right">оргинално мнение на Malone</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">рел на кръстника ми е е БГ партида курията си е о4еизвадно изработена в БГ упътването е типи4но по БГ неграмотно написано и.т..... а кебел веднага извадиха в магазина 6том ги попитах 20лв ! ! ! така 4е щом в дълбоката провинция има не може да няма и в София ! ! ! не сме използвали никакав софт за тел ;(((

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    какво мислите за Т100 sony ericson ?





    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">CrossBlade - златен си !!! Благодаря ти най -сърдечно .



    Просто нямам думи колко излишни разходи ми спести (нова батерия , поправка и др.-това ми го казаха от сервиза) Благодаря ти .



    пп. за почерпката то се подразбира ако имаш път към Варна непременно ми пиши .

    Поздрави Георги</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами Георги, аз сам си от Варна та казвай кога ще се срещнем да пием бира [:D]

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #13

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Давай тая вечер ,че имам да те питам нещо .

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    Zygot: ако искаш нещо да говорим за GSM (в тея форуми само тука пиша) - можеш да ми пишеш на mail: crossblade@mail.bg или в IRC - UniBG - с nick CrossBlade или там в #ALLO'ALLO

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #15

    какво мислите за Т100 sony ericson ?

    O'ки !



    мерси за мненията - ще ходя да го купвам - че той ще излезе от продажба вече.






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. sony ericson p990i
    От tori69 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-04-10, 15:38
  2. Какво мислите за SONY STR-DG500
    От elcos във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 06-03-09, 12:49
  3. Sony Ericson 500i-смъкване на клипове от комп.?
    От dvd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-08, 09:41
  4. ShadodUser какво мислите
    От zoro във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 07-08-05, 18:19
  5. Какво мислите за XGI ?
    От Aquadark във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 25-09-03, 00:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе