Резултати от 1 до 12 от общо 12

[Търся] Софтуер за Siemens MT50

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Нуждая се от software за <font color="orange">Siemens MT50</font id="orange"> или съвместим. За смяна на лого, мелодии и т. н.



    Ще бъда благодарен на всички, които дадат линк за него, а пък ако има и crack ще има бири х 2.


  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Имам SoftDataLink версии 3 и 5. Ненам дали вършат работа с този телефон, но ако искаш пробвай...

    More info @ICQ

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #3

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sorry za latinitzata, no na mashinata niama kirilitza.

    Shte go redaktiram posle ot nas.



    Nugdaia se ot software za <font color="orange">Siemens MT50</font id="orange"> ili syvmestim. Za smiana na logo, melodii i t. n.



    Shte byda 10x na vsichki, koito dadat link za nego, a pyk ako ima i crack shte ima BEER x 2.



    Sorry oshte vednyg za latinitzata. Mnogo gadno ...





    <div align="right">оргинално мнение на Malone</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За човек с 200+ поста е недопустимо да не види натрапчивата КИРИЛИЦА наречена KREDOR, написана с ГОЛЕМИ БУКВИ!

    По повод телефона, освен че е много куц, изкючва и се сам и тн. От 5-6 телефона от същия модел не е имало един различен, всички дават един и същ ефект.

    По повод поста ти, отиваш на siemens.com или на my-siemens.com. Работата става с дата кабел, който можеш да си закупиш от всяко себеуважаващо се място за продажба на телефони...Germanos, Da,Da, и тн. Софтуера го има на сайта на SIEMENS, картинки и мелодий можеш да си качиш от всеки бг сайт за такива неща, достатъчно малоумно е направено като изпълнение с логотата и мелодиите, тоест всичките са save as. Други неяснотии?

    Само не разбрах бирата каква марка ще е []

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #4

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    The_UFO

    1. Не съобразих въобще за вградената кирилица имайки предвид, че ще го редактирам след минути, като се прибера. Просто никога не съм я използвал. Не се е налагало.

    2. Благодаря за съветите за телефона, но не са ти искани. Въпроса е друг. По принцип мнението ми съвпада с твоето, но въобще за Siemens, телефона е на мой близък. Аз съм фен на Nokia.

    3. Айде иди, намери ми софтуер за смяна на лого и мелодии на сайтовете, който цитираш и ми дай директен линк. Предлагам преди да пишеш поучителни постове, първо да прочетеш какво прави софтуера който предлагаш.

    <font color="pink">[Ако на български ти е по лесно, двeте applications които се предлагат са Update device [SW] и GPRS Modem Assistent Software]</font id="pink">

    5. Относно logos. По ред причини, на които не е мястото тук, имам над 600 000 logos. Никога няма да мога да ги разгледам всичките, но едва ли е и нужно.

    4. Относно кабела ... мислиш ли, че за да търся софтуер, не ми е ясно как да го използвам или откъде да го купя?

    5. Бирите са по твой избор, но до момента, от тебе нищо useful, така че не си ги заслужил.



    Малко рязък е поста ми, нищо лично, но има достатъчно философи покрай мене, та още един ще ми дойде много.

    А и питам за нещо конкретно и очаквам точен отговор, не остроумия.

    [!]



    С нетърпение очаквам линк The_UFO от www.siemens.com или www.my-siemens.com. В противен случай ще излезе, че се изказваш неподговен. [:D]



    P.S.

    Вероятно звуча изнервено, но не обичам да ме подценяват [8D]

    Благодаря все пак, ако аз нещо бъркам в отношението ми към тебе, но с тези препъръки даде всичко от себе си. Помисли преди да пишеш нещо. []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #5

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    1. Е вече ти се наложи, всяко нещо си има 1-ви път



    2. Аз ти казвам че телефона е боклук, въобще не ми пука какво си искал и какво не. Бъди фен на който искаш, не ме вълнува



    3. Качваш MT50 SW-update което не е само ъпдейт, а с него можеш да си преинсталираш софтуера, а не само да го ъпдейтнеш. Мелодиите и логототата се сменят по най-малоумния начин, след като закачиш телефона към COM device ти се появява като драйв на компютъра с директории, нататък предполагам знаеш какво се прави. Хо-хо, поучителни постове, тези неща съм ги правил преди 1-1,5 години с този телефон, така че не казвай че не разбирам и че не съм го правил!



    4. Браво



    5. Може би нямаш кабел, а? Защото ако го имаше щеше да си свършил отдавна работата по смяната....



    6. Умрял съм ти за бирите



    btw. номерирай другия път правилно )



    " В противен случай ще излезе, че се изказваш неподговен. [:D]"



    Това стана супер глупаво компютърджийско клише, което като го прочета някъде или го чуя по-някакър повод ми се доxxxxxx.



    "Помисли преди да пишеш нещо. []"



    А ти се опитай да направиш нещо, което е доста близко до акъла, и тогава да питаш...щото най-лесното нещо е да ти кажат и да го направиш.



    Относно софтуера, явно си доста мързелив да поразровиш сайта ето ти линкове:



    SoftDataLink 5.0

    Compatibility: C35i, C45, M35i, M50, ME45, <font color="red">MT50</font id="red">, S35i, S45, S45i, SL42, SL45, SL45i



    - Ideal for transmitting and receiving SMS messages

    - Lets you manage the phonebook and update with “Contacts” in MS Outlook 98 / Outlook 2000.

    - Enables the transfer of phonebooks from your mobile to the Siemens Gigaset Micro 4000 and vice-versa.

    - For creating display logos (bitmaps) on the PC for downloading on to the phone.

    - For the programming and playback of ringer melodies for downloading on to the phone.

    - For Windows 95/98/NT/ME/2000, Windows CE.

    - Available from September 2001.



    http://www.my-siemens.com/MySiemens/...2Fdesc,00.html



    Пробвай и с Siemens Data Exchange Software v.2.6.7



    Има още поне 10 програми и начини да го качиш. Другия път по-леко с нападките, защото мен въобще не ме интересува в какво настроение си. ОК?!

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А и питам за нещо конкретно и очаквам точен отговор, не остроумия.

    <div align="right">оргинално мнение на Malone</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е на поста отгоре му казвам точен отговор. Просто можеше с него да започнеш. Благодаря! [:D]



    Абсолютно нямам представа как се работи със софтуер за Siemens, никога не съм ползвал такъв, така че това, което пишеш за интерфейса [че се появява като device ми е много полезно]. Ако имам затруднения ще ти се обадя по ICQ. Искам да приключа по-бързо този въпрос защото правя услуга и не ми се отделя много време за обяснения. Елементарни неща, после човека сам ще се справи предполагам.

    А кабел имам доста отдавна, но никога не съм го ползвал. Не ми е било нужно. Имах два еднакви за Nokia, че размених единия.



    Gadget вече ми помогна със софтуера [не демо, а напълно функционален] за който ти ми предложи линк.



    Написал си и <font color="orange">Siemens Data Exchange Software v.2.6.7</font id="orange">.

    Каква е разликата между двата и кой ми препоръчваш ти, ако си ги използвал.



    Благодаря още веднъж!



    Въпроса за мързела и питането ...



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> ако съм на мястото на някои нуждаещ се, наистина е по-лесно да се пита.



    <div align="right">оргинално мнение на <font color="red">The_UFO</font id="red"></div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да, по-лесно е и очевидно това не е само мое мнение ... [:D]

    Справка <font color="red">тук</font id="red">



    <font color="teal">//offtopic

    6. Умрял съм ти за бирите [Това беше невъзпитано]</font id="teal">


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #7

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Хе-хе Аз да съм казал че съм възпитан

    Та по темата

    Ползвал съм SoftDataLink 5.0 и 3.0 с по-стари телефони, и имаше още една, името не си го спомням.

    Siemens Data Exchange Software v.2.6.7 - The Data Exchange Software allows you conveniently to control the wide range of storage options (internal memory and on some phones the MultiMediaCard™)in the phone from your PC.

    И с него става, приятели са го ползвали за GSM 2 GSM прехвърляне. Инече последните версии на Siemens Data Exchange Software не ставаха със S-моделите, в сайта пише че само с S45i е проблема...

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #8

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Въобще няма нужда от екстри.

    Човека иска да си сложи някакво по завъртяно лого и два три кючека [:D] , нищо повече.

    Така, че проблемите със "S" не го засягат.

    Като си купи "S" ще му мислим.

    Благодаря, ще видим какво ще стане.


  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #9

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Хе-хе []

    Няма проблем, айде като стане кажи

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    10
    #10

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Data Exchange Software 2.67 става за java-приложения, но ако не ти е активирана жавата в МТ50, то ти трябва активатор.... за да можеш да си качваш жава чрез кабел, а не чрез wap.

    за лого и мелодии влизаш на http://www.s25atonce.de и взимаш последната версия. Доста е хубава програмка, ползвам я и за М55 в момента!



    Ако ти трябва активатор и инструкции как да го активириш обаждай се....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    10
    #11

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Между другото търся и кабел за М55, а в момента разполагам с кабел за МТ50. Възможност за размяна с доплащане!



    Malone ------> за активирането не всеки кабел става!!!!!!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    [Търся] Софтуер за Siemens MT50

    Благодаря Yustas, никак ме няма с немския, но ще кажа на приятелчето да га дръпне.

    Ако има някакви затруднения ще споделя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся софтуер.
    От elmarr във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 08-05-12, 15:28
  2. Търся софтуер...
    От Caesar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-01-07, 10:37
  3. Търся софтуер за UPS
    От sikfx във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-01-06, 20:46
  4. Търся Софтуер
    От nikalaky във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-12-04, 10:15
  5. Tursq Siemens MT50 do 250 lv. ?
    От KULY във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 05-09-02, 17:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе