Резултати от 1 до 13 от общо 13

3510i къде да намеря...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #1

    3510i къде да намеря...

    инфо на български, че нещо се замотах по сайтовете и все не мога да намеря това което ми трябва?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    3510i къде да намеря...

    Какво инфо на български ? За данните на телефона ли ?

  4. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #3

    3510i къде да намеря...

    Дори и за данните на телефона, как да свалям мелодии и картинки въобще общо инфо!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    3510i къде да намеря...

    Ахам ... мне знам, ако не ме мързи и намеря ще ти пост-на линк Ти да не си си го купил този телефон ?

  6. Gadget
    Guest
    #5

    3510i къде да намеря...

    Аз съм с 3510 без "i", мелодии и картинки само по кабел или плащай за такива. Oxygen 2 върши чудесна работа

    http://www.etrade.bg/shopbg/10639098...Nokia3510i.htm


  7. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #6

    3510i къде да намеря...

    Да купих си на добра цена за нов телефон, защо? На мен за момента ми върши чудесна работа малко ми е големичък, но за сметка на това батерията държи 5 дена, с мн разговори. Преди имах 8210 изкарах 3 години с него смених 4 батерии зареждах го мн често, така е когато телефона се използва постоянно. [:D]

  8.  
     
  9. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #7

    3510i къде да намеря...

    Гаджет ти твоя кога си го купи? Какъв кабел ми трябва за свързване? Забелязах, че на този сайт му дават 6 м. гаранция на мен ми дадоха 1 година, яко, а?[:D]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    3510i къде да намеря...

    Всички български и-нет магазини за телефони дават 6 месеца гаранция. Напоследак и другите почнаха да се правят на тарикати и те да дават 6 месеца ... MoPcKu : честито на патерици. Я кажи за какви пари се говори . Не мисля че това е най-добрият избор но ... все пак честито !


  11. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #9

    3510i къде да намеря...

    Ами аз го взех от магазин и ми излезе 200 лева, а иначе цената му 249 но нали съм с връзки! А иначе избора си беше мой с моите дебели пръсти направо се измъчих с малкия ми телефон, аз си мислех за 6100, но пък вече ми мина времето да давам по 500 лв. за телефони, по добре да си взема едно домашно кино за 500лв![:D]

  12. Gadget
    Guest
    #10

    3510i къде да намеря...

    Моят без "i" без връзки го взех за 200 с 1 година гаранция. Трябва ти стандартен Nokia кабел за връзка с PC. Продава се почти навсякъде. Иначе батерията държи 10-тина дена, но аз не говоря много

  13. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #11

    3510i къде да намеря...

    Това е добре, аз кабел ще намеря, само дето игри не мога да намеря от къде да си кача...аз и за това питах някой може да знае безплатни къде има???

  14.  
     
  15. rmm
    rmm е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    8
    #12

    3510i къде да намеря...

    МоРсКи малко късно се включвам. Но току що се регистрирах попадайки случайно тук и на твоята тема търсейки нещо за моя 3510 без "i" /както го описва Gadget/. Аз имам един .ZIP файл с много игри за NOKIA 3510i, но за съжаление не помня точно от къде съм го свалил.Голям е 5.95MB.Ако искаш мога да ти го пратя някъде или само конкретна игра. Ако те интересува пиши ми на r_mihailov@yahoo.com. Всъщност адреса ми го има в профила. Хубаво е също така да си свалиш ако имаш възможност Nokia 3510i MIDP SDK от http://www.forum.nokia.com/main/1,65...ml&fileID=2828 и ще можеш да си пробваш програмите и игрите първо на компютъра.

  16. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #13

    3510i къде да намеря...

    Ако можеш някъде да ги качиш? Не знам как да ги издърпам?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. къде да намеря сервиз
    От hodrina във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-01-15, 08:16
  2. От къде да намеря филмът...
    От heat_ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 20-01-09, 13:42
  3. От къде да намеря... ?
    От Korg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 20-07-03, 20:43
  4. КЪДЕ ДА Я НАМЕРЯ ?
    От kirko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-02, 17:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе