Резултати от 1 до 13 от общо 13

Избор на on-line shop

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #1

    Избор на on-line shop

    Здравейте решил съм да си купя Сони-Ериксон Т68И .

    Остана въпроса от къде ??

    След дълго чудене и умуване стигнах до заключението ,че трябва да е онлайн шоп .

    Някои от вас имат ли впечатления от единствените намерени от мен магазини : http://www.get.bg http://www.etrade.bg (911 отпада защото те не продават ,а само препродават ! .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Избор на on-line shop

    Е защо реши да е от он-лайн магазин.

    При всички случаи не е по евтино, отколкото може да го намериш в магазин. С пазарлък естествено.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #3

    Избор на on-line shop

    Аз оттам си купих Моторола Т720. Няколко мои познати си купиха от малки магазинчета за същата цена ( или 5- 10 лв. по-евтино) и имат големи проблеми (кофти са разкодирани). Малко ме притесни че гаранцията е само 6 месеца но машинката работи ИДЕАЛНО вече 4-5 месеца!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #4

    Избор на on-line shop


  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Избор на on-line shop

    Aм, пак не уцелих акаунта []

    Димек предното мнение е мое [^]

  7. haa
    haa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    84
    #6

    Избор на on-line shop

    az ti predlagam da vidish tozi sait obnoviavatgo dosta chesto

    www.gsmtelefon.net

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #7

    Избор на on-line shop

    онлайн магазин ... !!! ами който се е опарил ведъж малко ще се замисли за втори път ! ако е книга или подобна стока да съгласенсъм ! но в БГ още не са узяли за ел. магазин !

    Пример: купих си цифровия апарат от онлайн магзин : първо взехами 2 пати пове4е за транспорт от цената която ми лазаха ! тук може би имаха пръст и куриерската служба; второ взеха ми по висока цена от обявената оправданието бе6е 4е долара се ка4ил и те му дали още аванс от 5ст ; трето не полу4их фактура касова бележка и гаранционна карта, а трябва6е по тел да се правя да ядосан и луд за да ми ги пратят след 2 седмици !

    ел магазин е 911.bg a фирмата 4иято бе продукта мн популярната и то не с добро JАР Computers !

    така 4е добре си помисли преди да направиш такава кра4ка ! надявам се да нямаш подобни проблеми ! аз ще те посаветвам да си вземеш тел от МТЕЛ или ГЛОБУЛ -магазите ! там такива проблеми със сигурност няма да имаш ! а и гаранционното и следгаранционното облужване ти е безпроблемно и сигурно ! но както оби4ам да казвам зад***а /парите/ е твой и правиш с него каквото си решиш ! УСПЕХ !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Избор на on-line shop

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">a фирмата 4иято бе продукта мн популярната и то не с добро JАР Computers ! </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Като е популярна с не добро защо си купи от нея [?][!]



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">аз ще те посаветвам да си вземеш тел от МТЕЛ или ГЛОБУЛ -магазите !</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Само за пример - цени в Германос: Sony Ericsson T300 - 460 лева, по другите магазини в града е не повече от 230 !

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #9

    Избор на on-line shop

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[quote]



    Като е популярна с не добро защо си купи от нея [?][!]





    Само за пример - цени в Германос: Sony Ericsson T300 - 460 лева, по другите магазини в града е не повече от 230 !



    <div align="right">оргинално мнение на CrossBlade</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    това го разбрах в последствие ! за JAR става дума !

    а до колкото цените в МТЕЛ и ГЕРМАНОС не са прекалено високи а и пр който даваш не е то4ен иди и пак виж ! а и си струва да си вземе6 нещо малко по скъпо от място кадето ти си клиента и то наистина си клиент а не да ти всемат парите и после те забравят ...!

    имам не добри спомени от това ! като си купих ПЦ-то от фирма малка и кадето бяха мн мили докато ми взеха парите макар и по малко от др фирми след което на проблемите които имах не ми обарнаха по4ти никакво внимание ! аз имам SIEMENS С35и купен преди 3 год от МТЕЛ ! плменника ми му купиха преди 2 седмици същия ! ами ...... разлика като визия е никаква, но.... само като се види кутията и упътванията .... нищо общо с това което имам аз /дано работи доре и той / сигурно вобще не сглобяване в Германия .... !

    но както оби4ам да казвам задн**а си е твой !!!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #10

    Избор на on-line shop

    Примера си е много верен, не е от слухове а сам си го видях !

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #11

    Избор на on-line shop

    mxkolev, като са ти вдигнали цената и не са ти дали гаранция и фактура на място ти защо изобщо си го платил!?! (недоумявам). А това да си купя телефон от мтел си е .... не знам как да го квалифицирам, може би нещо като мазохизъм.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #12

    Избор на on-line shop

    .bg<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">mxkolev, като са ти вдигнали цената и не са ти дали гаранция и фактура на място ти защо изобщо си го платил!?! (недоумявам). А това да си купя телефон от мтел си е .... не знам как да го квалифицирам, може би нещо като мазохизъм.



    <div align="right">оргинално мнение на ivo80</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">ами поради 2 при4ини парвата е 4е фактурата и гаранцията трабваше да бъдат в кутията на апарата а предполагам знае6 как е като полу4аваш стока с наложен платеж даваш парите и после отваряш и гледаш какво има! раз4итах на коректността но уви..! другата при4ина просто нямаше от каде др да си купя тоя апарат !а парите бяха около 15 в пове4е не 4е е кой знае каква сума а вапроса е в корекноста ! и недоумявам защо да е мазохизъм за си купи 4овек тел от МТЕЛ или ГЛобул ?!? аз имам такъв купен преди по4ти 3 години Сименс ц35н и до ден днешен сам с него нищо не е мраднало и си работи мн добре ! поне от там се сигурно 4е апарата наистина е немски щведски или от само я проивводител ..! про4ети по горе за тел на племениика ми ! зъщо ц35 но май може в якой тукашен гараж да е сглобяван .... !

    но както оби4ам да казвам...... !

    нека 4овека даде парите си кадето той ре6и !!! но СЕ Т68и е около 290лв в германос !

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #13

    Избор на on-line shop

    Мтел [:0] Глобул [V] Германос [}]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Photo Shop
    От Aleksandars във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-05-09, 23:54
  2. On-line пазаруване от Japanka.com
    От 4a4i във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 10-01-08, 18:45
  3. Free e-shop на PHP / MySQL ?
    От neshsurf във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 25-10-05, 10:39
  4. Скрипт за on-line посетители?
    От Ivo Wolfen във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 23-06-03, 14:26
  5. On-line shopping и България...
    От Pa3KaTaH във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 25-05-03, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе