Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Краят на GSM операторите у нас наближава

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #16

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    Zetle : кога ще бъде пусната мрежата за потребители ? Очаквани цени ? Нещо знае ли се ? И ко стана със снимките на телефоните на Huawei Technologies ? А спецификации ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #17

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    В поделник ще имаме резултати

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #18

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А относно цените...много приятели които ги питам защо още седят на Мтел ми отговарят:"ами защото имат покритие на всякаде".......

    Какво повече да кажа.То пък едното покритие, като ти падне на 2-3 от 5 деления и вече пращи та се нетрае.Е т'ва ли е "покритеие" на всякаде???

    Много често когато аз(ГлоБул) звъня на някой познат(МТел) който се намира в центъра на София въобще не го чувам.

    <div align="right">оргинално мнение на Zetle</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Смях се на това от сърце []

    1. Авера ти да е в WC като сте говорили []

    2. Ти да си с някой куц апарат [}]

    3. Той да е с такъв [}]



    и най ама най много се чудя защо реши че е от Мтел проблема !?



    Мтел предлагат много добро качество на връзките, много добро покритие, много офиси / супер удобно като ще плащаш сметки /, много хубави каки в офисите [:D][:D][:D]

  5. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #19

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    На тоя дето се изхвърли там с цените мога да кажа, че:

    1. Разговорите по Прима са на същите цени, както Бконекта /от април месец - 99 ст./мин./;

    2. когато аз търся някого, далеч предпочитам той да е с прима, защото му звъня с 30 ст./мин. по-малко, отколкото ако е с Бконекта. Сега ако помисля 90% от моите познати са на Мтел;

    3. единствено международните им разговори по предплат. карти остават по-евтини, но затова пък кой ще иска да води такъв разговор по такава карта на тези цени въобще;

    4. с Прима има и една опция - семейство и приятели, вкл. 5 номера, с които говориш на 71 ст./мин.



    Две неща, които нямат връзка с цените, но не ме радват особено:

    5. това с бонус е толкова смешно и глупаво, че просто нямам думи, ако аз съм с Бконект бих им казал да си ги заврат тези 50ст.-1 лв. там дето ....

    6. тъпите им реклами по ТВ.

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #20

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Смях се на това от сърце []

    1. Авера ти да е в WC като сте говорили []

    2. Ти да си с някой куц апарат [}]

    3. Той да е с такъв [}]



    <font color="red">и най ама най много се чудя защо реши че е от Мтел проблема !? </font id="red">



    Мтел предлагат много добро качество на връзките, много добро покритие, много офиси / супер удобно като ще плащаш сметки /, много хубави каки в офисите [:D][:D][:D]



    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Реших така защото веднага щом затворих говорих с глобул-ски абонат и нямаше никакви проблеми.

    Относно хубавите каки...зависи на коя попаднеш защото има много мили, но има и зверове.Всичко е индивидуално и въпрос на късмет.

    @Pa3KaTaH: Смеха е здраве[][]

  7. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #21

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    Покритието е "относително нещо" - важно е да го има там, където ти трябва. [:D] А и на много места покритието на ГлоБул е по-добро от това на МТел - това е факт и по неволя съм го пробвал лично!



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мтел предлагат много добро качество на връзките, много добро покритие, <font color="red">много офиси / супер удобно като ще плащаш сметки /, много хубави каки в офисите </font id="red"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Pa3KaTaH ти в офисите ходиш да гледаш каките или да плащаш сметки? Ако ходиш да гледаш каки - мисля, че има места с по-хубави каки ...[] Ако ходиш да плашташ сметки - хората са измислили нещо много по-удобно - Интернет, банкомати ...[:D][:D][:D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #22

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Покритието е "относително нещо" - важно е да го има там, където ти трябва. [:D] А и на много места покритието на ГлоБул е по-добро от това на МТел - това е факт и по неволя съм го пробвал лично!



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мтел предлагат много добро качество на връзките, много добро покритие, <font color="red">много офиси / супер удобно като ще плащаш сметки /, много хубави каки в офисите </font id="red"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Pa3KaTaH ти в офисите ходиш да гледаш каките или да плащаш сметки? Ако ходиш да гледаш каки - мисля, че има места с по-хубави каки ...[] Ако ходиш да плашташ сметки - хората са измислили нещо много по-удобно - Интернет, банкомати ...[:D][:D][:D]



    <div align="right">оргинално мнение на Daskala</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами ако съм в някое село може би така ще е по-удобно, но около нас има само 3 офиса на по-малко от 2мин път така че... [:D][:D][:D]



    А за другото - е нормално е, все пак и Мтел не покриват 100% от територията на България... но като цяло мисля че не може да се сравнява на Мтел и Глобул покритието []

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #23

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    Абе много му се радвате на CDMA-то ама като знам какви телефони работят с него сигурно струват майка си и баща си...та колко ли хора ще си ги купят и колко ще плащат за гледане на поточно видео и други глупости. Та сега MMS-а е безплатен, а аз не съм пратил още нито един

  11. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #24

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    Бях на демонстрацията току-що.Имаха само един модел телефон за демонстрации.Някъв кютук беше, но имаше два други от същия модел, които бяха постоянно свързани към демонстрационния компютър.На единия демонстрираха постоянния streaming на телевизия през RealONE player, а на другия можеше да се пробва интернет-а.Става дума за апарати свързани с дата-кабел към компютрите.

    Значи точната спецификация на мрежата е CDMA2000 1xEV-DO.Предполага се, че разговорите ще се задържат на същата цена.

    Значи аз лично пробвах достъпа и се засичат 130Kbps.

    Някои от телефоните които бяха изложени на щанда са тези които съм постнал по-горе.



    Айде после още.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #25

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    Не знам за вас ама аз с Драгона не се разделям докато има Мобиком.

    Качеството съкс, но няма друг телефон с който да вляза във Витиня разговаряйки и да изляза без да ми прекъсне разговора!!!

  13. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #26

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    Е да ама като е съкс качеството разговора един вид се обезмисля.Верно че не прекъсва ама едно изречение трябва да го повториш 3 пъти докато другия го разбере!

    Е с новата система няма да има такъв проблем и пак ще си патуваш "по пътищата вечни на България" говорейки [:D]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #27

    Краят на GSM операторите у нас наближава

    Zetle: то че са тухли, типично, ама да не се като онея дето ги гледахме с тебе дето бяха с 4к дисплеи [] Има ли готини smartphones ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 16-06-14, 09:04
  2. Идва ли краят на Li-Ion акумулаторите?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 15-05-14, 10:32
  3. Март 2011 - краят на дискетите
    От Lazar във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 24-05-10, 01:06
  4. WebTech/УебТех 2007 наближава
    От contact_bogomil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-07, 19:20
  5. IRC операторите на UniBG и техните проблеми...
    От Deadmaker във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 12-06-03, 00:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе