Резултати от 1 до 6 от общо 6

Къде в София има панели за 7650

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #1

    Къде в София има панели за 7650

    Питам от името на Ра3КаТаН -



    Ако може да ми кажете, къде в София могат да бъдат намерени панели за Нокиа 7650?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #2

    Къде в София има панели за 7650

    Значи тук във Варна питах на едно две места и казаха че по принцип имало но в София

    молбата ми е - ако може някой да даде повече информация от къде и на каква цена може да се вземе



    Предварително ви благодаря []



    А и някой друго мнение за телефона няма да е излишно...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Къде в София има панели за 7650

    Не сам от София, не мога да ти кажа, но се сещам че във Варна, ако не се лъжа ул. Девня имаше склад на .... не помня името на фирмата, която се занимава само с панели, батерии и аксесоари. Имат доста реклами по различните вестници за мобилни телефони, може би там ще има.

    Мнения за телефона: интересен дизайн и големи размери ... малко място, задоволителна камера и дисплей. Отново казвам сравнението с 3650 кадето дисплея е подобрен, камерата също - същия хардуер, има добавено място за MMC карта ... дизайна променен, размера увеличен, но по-малък от отворения 7650. Цената - малко по-висока, качеството - много по-високо.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #4

    Къде в София има панели за 7650

    CrossBlade, по въпроса за 3650 се разбрахме в една друга тема []

    Днес 10мин стоях пред 3650 и се чудих кой болен мозък е измислил подобна грозотия []



    Вижте найстина ми трябва информация сигурна - дават ми хипер ефтино един 7650 но е леко жулнат, готов съм здраво да платя за панела, но не мога да си намеря поне тук във Варна...



    а малко офтопик

    8910 дето не се драскали и т.н. - днес имаш щастието да видя 2 такива, едната беше олющена / буквално /, другата беше изтъркана... и в комбинация на това - и на 2те им бяха повредени механизмите за отваряне... ехх а как се бях навил .... []


  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Къде в София има панели за 7650

    offtopic

    Pa3KaTaH: а няма ли някое евтино 3650 от Варна ? [^]



    Еми след като е леко жулнато защо толкова много ти трябва нов панел ?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #6

    Къде в София има панели за 7650

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">offtopic

    Pa3KaTaH: а няма ли някое евтино 3650 от Варна ? [^]



    Еми след като е леко жулнато защо толкова много ти трябва нов панел ?



    <div align="right">оргинално мнение на CrossBlade</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    550 беше 3650, не знам колко хора във Варна са с такъв - около 5-6 предполагам.. за това едвали има втора ръка някъде, ако има ще ти кажа веднага щом си такъв фен на това нещо, хем изоблено хем ръбато []


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. От къде да си купя употребяван климатик в София?
    От MEBELDIZAIN във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 03-08-09, 10:27
  3. Къде в София има Midea MSG-09HRI?
    От scorpia във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 24-10-07, 22:16
  4. Midea MSG-12HR - от къде да си го купя в София
    От cy_sat във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 24-06-06, 23:52
  5. Телефонен ук. за София - от къде?
    От bASAEF във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-04, 21:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе