Резултати от 1 до 5 от общо 5

help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    4
    #1

    help

    veche si imam data cable obache sega mi trea i software .. neznam kakvo treqbva da polzvam i ot kyde da vzema kydeto i da tyrsq se easy gprs mi kazvat da izpolzvam .. a s nego ne se poluchava ili az ne moga da go napravq[?][:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #2

    help

    1. Добре дошъл

    2. Пиши на кирилица, спазвай правилата на форума

    3. Какъв ти е телефона?

    4. Темата не е за тук

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    4
    #3

    help

    1.Добре заварен

    2.абвгдежзийклмнопрстуфхцчшщъьюя - готово

    3.Телефона ми е Самсунг Ц100

    4.За къде ми е темата .. както се вижда сам новичак тук и не ми е мн ясно още.

    И отново значи имам самсунг ц100 имам и кабел за него но нямам софтуаер за да го свържа с ПЦ - искам от компа си да му качам мелодии и картинки.

    Пробвах с иизи джи пи ер ес 2.1.8 но не се получи ако някои може да ми помогне..?

    Или поне да ми каже настройките на ЕАСУ ГПРС-а


  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    help

    потърси си някой човек, който си е купил кабел преди 5-6 месеца, когато ги продаваха не чак толкова под път и над път. вървяха с диск със софт за почти всички актуални към тогава телефони

    ( към кабелите за sony ericsson гарантирано имаше диск, това го знам от опит )

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    4
    #5

    help

    не мога да намеря такав човек, за това пиша във форума ако някои може да ми помогне по някакав начин.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе