Резултати от 1 до 4 от общо 4

Mултимедия кард mmc for NOKIA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    5
    #1

    Mултимедия кард mmc for NOKIA

    Значи проблема е следния:

    Апарат -Нокия 6600

    карта: 32мб ммц кард

    R/W 6in1 usb

    След като си купих устроиството - четеца, исках моментално да си кача няколко Мп3 - извадих картата от телефона и я пьхнах в Р/В-то след което ми излезе съобщение че не е форматирана!!! ? и ме пита да форматирам ли? -аз му викам -да макьр че имам инфо на нея....

    Започна формата и какво стана - даде ми прозорец на които пише че формата не може да бьде завьршен?!/данеби да използва някаква друга система -не Фат32? -щото имаше само такава вьзможност да избирам/

    Пробвам да записвам -не става -вьрнах си картата в телефона -отидох на мемори кард и ми казва че нямам карта?!! - да форматирам ли /и че данните ще ми се затрият/ аз му казвам да- форматира си я - и си останах без снимките...

    моля някои с този проблем да помогне или ако знае нещо - ...

    кофти работа.

    Благодаря предварително...




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Mултимедия кард mmc for NOKIA

    offtopic

    Мога само да попитам - що не взе Bluetooth адаптер за прехвърляне на данни ? На същата цена приблизително а е доста по-удобно ...

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #3

    Mултимедия кард mmc for NOKIA

    Малко трудно ми е да си представя как мобилен телефон ще работи с FAT ама карай.Земи и направи един low-level format на картата така като си тръгнал []

    Сега сериозно.Земи и разбери каква файлова система ползват телефоните и разбери как да я форматираш обратно в такава.

    Не ми е ясно въобще зашо си я пуснал за формат-ване?Както каза CrossBlade по-добре върни Р/В-то и си земи IrDA/Bluetooth.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Mултимедия кард mmc for NOKIA

    still offtopic

    Само дето едва ли ще можеш да вземеш някакви пари за четеца ако го връщаш []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте ми кард-рийдер
    От malttihristov във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 29-01-15, 22:22
  2. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 00:12
  3. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  4. прецакан кард реадер на лаптоп
    От eror във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-11-08, 02:44
  5. Продавам Nokia 7500 и Nokia N70
    От Maznia във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-07-08, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе