Резултати от 1 до 5 от общо 5

Игри за Sony Ericsson T230?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Игри за Sony Ericsson T230?

    Купух си Sony Ericsson Т230 и искам да си изтегля накои игри през wap, а не да ги зареждам с data кабел. Може ли някой да помогне с адрес. Аз пробвах един руски сайт но ми казва че съм нямал право за достъп. Съмнява ме дали може въобще да се тегли по този начин. Иначе от менюто Games се вързах към Sony Ericsson и от там изтеглих една игра но безплатно има само толкова. Интересуват ме някакви логически игри или нещо с карти защото разните екшъни и стрелялки са гъзария ама не става да се играят на телефон, неудобно е а и не са мо много тръпка.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Игри за Sony Ericsson T230?

    Значи големият недостатък на този телефон е че не подържа Джава а само технологията Морфиум (разработка на Панасоник и дообработениа от гиганта СЕ) За разлика от Джава игрите които са доста о зле от към графика заради съвместимост , Морфиум игрите са с по-добро качество. Проблема е в това ,че все още има малко игри които се пишат за тази платформа , отвори търсачките и си намери сайтове с безплатни игри но за Морфиум платформата а не за Джава

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Игри за Sony Ericsson T230?

    Ако не намериш, аз ще потърся лично. Едно време бях намерил ТОНОВЕ кракнати Mophun (MorePhun) игри. Има ги да ги ринеш с ЛОПАТАТА, не е вярно че са малко. Просто са платени !

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Игри за Sony Ericsson T230?

    Проблема е че не успявам да си изтегля игри директно от телефона. Иначе намерих някои игри, обаче трябва с data кабел. Не знам дали нещо не правя както трябва. Като отида на games там има Sonyericsson, което като се избере ме връзва към техния сайт и мога да си изтегля една безплатна игра. Иначе като отида в Wap services и въведа някакъв адрес на игра не става.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    27
    #5

    Игри за Sony Ericsson T230?

    Аз имам СЕ Т310. Той също не поддържа Джава а само Mophun. На тоя сайт http://t300.by.ru има доста БЕЗПЛАТНИ (кракнати по скоро игри. Аз съм си свалял от там на компа и после през дейта кабел на ГСМ-а. Иначе мисля че има и wap на сайта так че предполагам и от там ще можеш да сваляш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sony Ericsson K 310 i
    От avenger във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 02-04-07, 20:48
  2. Sony Ericsson
    От plamchoo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-03-07, 19:13
  3. Sony ericsson t68i ???
    От Fluffy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 22-03-05, 23:59
  4. sony ericsson
    От iliyacw във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 05-10-04, 02:51
  5. Sony Ericsson
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-03, 14:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе