Резултати от 1 до 5 от общо 5

Scuderia Ferrari

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    38
    #1

    Scuderia Ferrari

    Да отворим една тема за феновете на Ферари .За ф1 и въоще като марка.Аз смея да твърдя че сам отявлен фен ,и имам доказателства.Ходил съм да гледам състезанието на Монца (сърцето на ф1 ).Ходил съм в Маранело завода на Ферари.Имам доста оргинални артикули дрехи аксесоари и значки,купени от FERRARI STORE в Венеция,Милано,Маранело,Рим.Само дано не прозвучи като самохвалство за някой.Искам само да се разбере че искам да пишат само истински фенове не някави пиклйовци който оплюват всичко което не разбират и не могат да имат.FORZA FERRARI pрес сезон 2011.Дано отново светът на ф1 стане червен с спечелването на световната титла през сезона.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #2

    Re:Scuderia Ferrari

    Колега много ми се иска да си прав, но този сезон много ми прилича на онова време с Бергер и Алези...Добри пилоти ама слаби резултати. Дано тия от ФИА чуят Монтедземоло най-накрая и Ф1 да стане пак спорта на високите технологии.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Scuderia Ferrari

    От както формула 1 стана състезание на "електрокари" спрях да го гледам. Иначе бях огромен фен на пилето и Ферари.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #4

    Re:Scuderia Ferrari

    Хех, най-накрая Алонсо стъпи на подиума...в Турция стана интересно състезание.
    Stenly, това че ползват КЕРС не е в ущърб, напротив. В ущърб е, че забраниха тестовете, забраниха разработката на двигателите и т.н. Твърде много забрани има и ако паднат пак ще може да гледаме състезанията от едно време...еххх 12 цилиндровия звук от мотора на Ферари зучеше като симфония ...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    33
    #5

    Re:Scuderia Ferrari

    здравейте фенове на формула1.вчера гледах състезанието в унгария,въпроса ми е. показваха един сайт за времето дали ще вали дъжд или ще е слънчево.някои ако го знае този сайт бихте ли ми го написали благодаря.
    http://www.formula1.com/gallery/race/20 ... unday.html мисля че е втората снимка но не се чете сайта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Лаптоп Ferrari 3000 не тръгва
    От milenk във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 08-02-14, 01:37
  2. Ferrari със или без Шумахер???
    От MAKAPOB във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 53
    Последно: 30-01-04, 14:00
  3. FILA ferrari ... Пеша с Ферари
    От cd-key във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-02, 13:58
  4. Ferrari.................i cennostite v Formula1
    От Tanyo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 15-05-02, 19:39
  5. AMD това, AMD онова... AMD спонсорират Ferrari...
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 21-02-02, 03:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе