Резултати от 1 до 2 от общо 2

Съвет за КаналСат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    1
    #1

    Съвет за КаналСат

    Здравейте !

    Живея в Пловдив и много бих желала да гледам френския Canal Plus, а както и френските национални програми. За съжаление научих, че всичките се криптирани извън територията на Франция.

    Възнамерявам да се абонирам за CanalSat - френски сателитен провайдър, с цел получаване на Canal + и другите френски националки, обаче съм доста неофит относно какъв размер чиния да си купя, а и какъв приемник.
    От френския провайдър, предлагат някакъв под наем, но с невероятна такса (около 12 евро/месец) и всички съветват да се купи, а не наеме такъв.

    Има ли някой идея как могат да се хващат тези програми от България?

    Готова съм да плащам по 50/60 евро месечно, но да имам Canal +. Програмата е с невероятно качество като филми, предавания, журналистически разследвания и си заслужава парите.
    Не мога да се обърна към Canal + (или CanalSat - те са към една фирма), защото официално не сключват договори с клиенти в чужбина (френската невероятна търговска логика, ходи разбери !).

    А по френските форуми пишат разни врели-некипели, които не знам дали въобще са валидни за България.

    Мерси предварително за информацията, ако някой, сбъсквал се със същите проблеми, може да ме упъти.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    64
    #2

    Re:Съвет за КаналСат

    Най добре да питаш тук

    http://www.dvb-bg.com/index.php

    мисля че и за доста по-малко от 50-60евро на месец ще намериш решение

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 16:37
  2. съвет
    От kosara във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 28-01-12, 20:19
  3. За съвет..
    От stef_master във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 15-09-11, 09:44
  4. Съвет за LG
    От krazzz във форум LG телевизори
    Отговори: 24
    Последно: 03-01-07, 17:09
  5. Съвет за DVD
    От Ralitsa във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 20-11-06, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе