Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Съвет за LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #1

    Съвет за LG

    Съвета ще е при избор на LG защото немалко четох няколко дена под ред и за тези пари с който разполагам (300лв) за домашно кино LG са фаворити та имам колебания между 3 модела моля не се стискайте откъм отговори обичам да се информирам за нещо, което не съм запознат. А моделите са LG LH T255SD & T250SC и главно искам да разбера нещо повече за този модел LG LH-T360SE понеже никаде не намерих нищо за него а изглежда свестен. Искам да разбера дали тези модели изкарват субтитри на повечето Divx филми защото до колкото разбрах няма такова двд, което гарантирано ще ми прочете "пиратката". Относно субтитрите доколкото разбрах/прочетох големината на субтитрите е пропорционална на големината на телевизора имам 29" Сони тринитрон не вярвам да са толкова малки субтитрите. Системата за домашно кино ще я използвам за музика и филми (който са основните предназначения де) и искам да си взема нещо, което ще ми вади чист звук няма да криви при някой филм като усиля повечко и ако не до край поне да стигна радостните 80% при усилване да не криви на музика. Ако някой предложи друг модел в този ценови диапазон и отговаря на описанието ще се радвам да проуча повече за него.

    П.С. не търся перфектното домашно кино знам, че кусури има винаги искам да си взема такова на което +совете ще са по малко от -сите
    П.П.С. Понеже съм твърдо решен да се сдобия с такава система в най близко време няма да е лошо ако някой, който разбира да обясни какви са закономерностите като тръгна да си купувам какво да питам каде да гледам какво да пускам преди да се "оженя" за нещо което не ми върши работа

    Мерси предварително за дадените отговори

  2.  
     
  3. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #2

    Re: Съвет за LG

    Аз имам по-голямото братче на LG-360,LG-760 SB.МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН,чете всичко и изкарва субовете на 4 реда(при DivX)-това го няма в други серии.Имах проблем с четенето на дискове т.е.захапваше ги бавно и някой път не тръгваше.Налагаше се да зареждам повторно.Това го оправих с ъпдейт от полския сайт(на моя отговорност) и сега всичко е ОК.Значи проблема е бил софтуерен.Бих препоръчал да пробваш 2-3 диска с различни видове файлове на този (360) и предния модел.Имай впредвид и наличието на USB,което е доста голямо предимсгво за новата серия.Звука е идеален за филми и 5,1 канала ,DTS и почти разочароващ за стереофония.LG е добър избор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #3

    Re: Съвет за LG

    Благодаря някой друг с мнение

  5. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #4

    Re: Съвет за LG

    Не се излагай

  6. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #5

    Re: Съвет за LG

    Елементарно е да прочетеш малко за тези компресии,също и в сайта на LG има за всеки модел описание.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #6

    Re: Съвет за LG

    Само един човек ли има мнение

  8.  
     
  9. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #7

    Re: Съвет за LG

    Krazzz, имаше "въпрос" за XviD(не знам защо е изтрит...).Всичко опира до съответната компресия и кодек.Съжалявам,че никой не иска да се отзове.Аз казах каквото можах,дано да съм бил полезен

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #8

    Re: Съвет за LG

    Мерси беше полезен разбира се

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #9

    Re: Съвет за LG

    Ceco7, къде го намери това LG-760 SB? В големите "techno" магазини го няма!?

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #10

    Re: Съвет за LG

    Купих го от ТЕХНОПОЛИС София-Младост) преди 2 месеца,но го няма в сайта им(499лв.) USB,Upscaling,HDMI,700W (4.100 & 1.200W)

  13. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #11

    Re: Съвет за LG


  14.  
     
  15. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #12

    Re: Съвет за LG


  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #13

    Re: Съвет за LG

    Благодаря за информацията. Аз го търся от 1-2 седмици, но не излиза в нито един български сайт. Сигурно искат да си продадат първо по-старите модели.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    10
    #14

    Re: Съвет за LG

    днеска като си взех моето видях и този по големия брат добре изглеждаше ама и цената си я бива а за 360 мога да кажа само невероятно е!

  18. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #15

    Re: Съвет за LG

    БРАВО,Да ти е честито

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет за ЛЕД ТВ 47
    От Иван Ненчев във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-03-14, 00:00
  2. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 16:37
  3. Съвет за Ram
    От powerpc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-07, 12:26
  4. Съвет за UPS
    От IBANEZ_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-03-07, 13:01
  5. Съвет за CPU.
    От fori във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-03, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе