Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #16

    Re:HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

    @ Irvine_Welsh,
    HD каналите са перфектни. Зависи пак с какъв приемник ги гледаш и на какъв модел телевизор. Ако тези два фактора са на ниво, нямаш грижа. Примерно HD каналите на Булсат с приемник Ariva 200 са с отлично прицизно и остро детайлно изображение.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #17

    Re:HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    @ Irvine_Welsh,
    HD каналите са перфектни. Зависи пак с какъв приемник ги гледаш и на какъв модел телевизор. Ако тези два фактора са на ниво, нямаш грижа. Примерно HD каналите на Булсат с приемник Ariva 200 са с отлично прицизно и остро детайлно изображение.
    Явно ще потърся някъде да видя на място, че много различни мнения...

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    8
    #18

    Re:HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

    Здравейте,
    Цената на HD пакета е 5 лв на месец допълнително. Например аз плащам премиум пакет + HD = 20,80 лв.
    Ползвам приемника им zhd 100, на който не се променят каналите. Какво имам предвид:
    От канал 101 до канал 104 - бнт, бтв, нова, про бг;
    от канал 201 диема, диема 2, нова спорт.....
    от канал 301-315 Discovery, Discovery HD, Viasat - Explorer, History, History Channel, NG, NG WILD, NG HD...
    Когато превключвате между каналите, автоматично приемника прескача празните канали т.е. например след последния запълнен канал от научно-популярните канали 315, превключва на 401 (филмови).
    Каналите би трябвало да са подредени тематично, но това въобще не е на ниво, а и не знам дали някога ще могат да се преподреждат след ъпдейт.
    HD каналите Discovery HD Showcase, National Geographic HD - не са преведени, ако някой го интересува.
    Гледам хд каналите от 3.5 м (приблизително) на Philips 40 pfl 5605h и от това разстояние картината е добра (за мен).

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #19

    Re:HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

    Цитат Първоначално публикувано от jivuzun
    Здравейте,
    Цената на HD пакета е 5 лв на месец допълнително. Например аз плащам премиум пакет + HD = 20,80 лв.
    Ползвам приемника им zhd 100, на който не се променят каналите. Какво имам предвид:
    От канал 101 до канал 104 - бнт, бтв, нова, про бг;
    от канал 201 диема, диема 2, нова спорт.....
    от канал 301-315 Discovery, Discovery HD, Viasat - Explorer, History, History Channel, NG, NG WILD, NG HD...
    Когато превключвате между каналите, автоматично приемника прескача празните канали т.е. например след последния запълнен канал от научно-популярните канали 315, превключва на 401 (филмови).
    Каналите би трябвало да са подредени тематично, но това въобще не е на ниво, а и не знам дали някога ще могат да се преподреждат след ъпдейт.
    HD каналите Discovery HD Showcase, National Geographic HD - не са преведени, ако някой го интересува.
    Гледам хд каналите от 3.5 м (приблизително) на Philips 40 pfl 5605h и от това разстояние картината е добра (за мен).
    jivuzun Благодаря за изчерпателния отговор. Точно такъв очаквах да получа тук.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #20

    Re:HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

    Цитат Първоначално публикувано от Irvine_Welsh
    Наистина ли са толкова зле HD каналите на Bulsata, а и на другите оператори. Май ще трябва на място да се провери, ама то сега студове ...
    Разбира се, че са зле - за тези на Булсат говоря. Булсат свалят резолюцията на HD каналите от 1920х1080 на 1280x1080 - ако искаш смятай с колко процента ти скопяват сигнала, за мен е много. Сравнено с истинско HD от друг оператор, разликата е видима отдалече.
    Да не говорим, че освен на HD-тата, при М-сат (ЦИФРОВА, задължително) ще имаш по-добра картина и на доста от останалите канали спрямо Булсат, както и ще имаш сума ти канали, които сега нямаш.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #21

    Re:HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Разбира се, че са зле - за тези на Булсат говоря. Булсат свалят резолюцията на HD каналите от 1920х1080 на 1280x1080 - ако искаш смятай с колко процента ти скопяват сигнала, за мен е много. Сравнено с истинско HD от друг оператор, разликата е видима отдалече.
    Да не говорим, че освен на HD-тата, при М-сат (ЦИФРОВА, задължително) ще имаш по-добра картина и на доста от останалите канали спрямо Булсат, както и ще имаш сума ти канали, които сега нямаш.
    На MSAT, как им е СТБ устройсвтото? Аз по принцип съм скаран с тях, ама може на госпожата на името да пуснем.
    Стига да имат кабел до нас, че сме почти във вилна зона.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #22

    Re:HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.

    Topfield HD мисля, че дават. Добре е, но винаги си е по-добре да гледаш директно с CA-модул в телевизора, стига той да има DVB-C тунер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Как да скрия пакета с тръбите в стаята?
    От bo4o във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 12
    Последно: 24-10-11, 15:16
  2. Кои от предлаганите на нашия пазар марки са с истинска гаранция?
    От climamarket във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 55
    Последно: 28-07-11, 13:18
  3. Внимавайте!!! Дефекни приемници на Булсатком от серия 1002!!!
    От tattoo777 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-09, 09:53
  4. Panasonic CS/CU-XE12EKE - кабелен канал за пакета в стаята
    От kirilmanika във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-08, 00:57
  5. Конденз по пакета - нормално ли е?
    От krasiika във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 03-08-07, 23:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе