Резултати от 1 до 14 от общо 14

Quarto, Bulsat или ..?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    23
    #1

    Quarto, Bulsat или ..?

    здравейте,
    всъщност заглавието ми не точно,защото в момента съм на куарто.Наближава края на договора ми с тях и слава богу. Та, понеже не мисля да го подновявам, се чудя Булсат по добър вариант ли са, или да се върна на местната кабеларка? Става дума за Бургас.И моля Ви, работещите за Мтел не ме убеждавайте, че сте по добрия вариант понеже една година късам нерви с Вас.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #2

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Ами аз съм доволен от БУЛСАТ,докато не пробваш няма как разбереш в смисал на теб трябва да ти хареса.Гледал съм и ИПТВ по мое мнение ХД каналите са по добри на ИПТВ но СД каналите са по добри на БУЛСАТ но не казвам ,че са много хубави но стават.

    Ако имаш въпрос питай ме на ЛС.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Quarto е зле, затова M-Tel мислят да внедрят навсякъде IPTV-то на Megalan, което работи доста.
    Иначе аз съм твърдо против да се натрисаш на Булсатя с техните недоносчета за приемници. Качеството на едно 50% от каналите е доста под средното и е видимо по-лошо от средностатистическа цифрова кабелна телевизия, която можеш да гледаш директно с цифровия тунер на телевизора си.
    Там RN нямаш ли

    ПП: ако все пак решиш да се кичиш с антенки, изчакай до 1-ви март 2011 - стартът на един обещаващ проект, наречен Сателайт БГ. Поне откъм качество ще е по-добре от БСК, но ще е и по-скъпичък.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #4

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Ако телевизора ти има DVB-C и кабеларката не използва измислена кодировка за която няма CAM се насочи към кабеларката. Ако не отговаряш на условията виж кое предложение финансово ти е по-изгодно. Качеството на булсат далеч не е толкова лошо колкото се казва в горния пост. За HD приемника -наистина има какво да се желае. СД приемниците им са добре.
    Относно Сателайт БГ - като знам кого наследяват (itv), бих поизчакал със включването, понеже доста негативни отзиви за оператора са се събрали до момента. Преценявай си сам най - добре!

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #5

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Единственото, което Сателайт БГ наследяват, е ъплинк станцията на ИТВ. Всичко останало си е ново, особено мисленето.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,233
    #6

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    А защо никъде нищо няма като инфо за Сателайт БГ? Освен публикациите, че са купили TotalTV/ITV от 17.01.11.
    Нито сайт, нито някакви рекламни обещания, поне дата на стартиране - нищо! Направо като VivaTV!
    Имам наблюдения на пакета им над базов на 25" CRT с техен приемник TechniSat Digit S2 и оборудване от преди 3 години. Много рядко прекъсва/пикселизира сигнала и то само на някои канали, които са с по-ниско нивоКачеството е повече от добро, програмите на мен ми харесват (повечето). Могат да добавят още 1-2 музикални - VH1 Classic, например. Аз не съм запалянко, така, че не мога да преценя досттъчни ли са.
    Исках да си подновя абонамента, ама ми казаха да изчакам февруари, за нови промоции. Сега докога да чакаме?

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Единственото, което Сателайт БГ наследяват, е ъплинк станцията на ИТВ. Всичко останало си е ново, особено мисленето.
    То... с мислене ако се ставаше добър оператор щеше да има много такива.
    Предлагам да не правим реклама без покритие на нещо, което е напълно неизвестно за широката публика към момента. Ако имаш инфо от кухнята какво може да се очаква, каква техника е закупена, какви ще са фирмените приемници - би било супер да споделиш.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #8

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Приемниците ще са HD с възможност за запис на твърд диск и DVB-T поддръжка евентуално. Ще се стартира поетапно след 1 март с добавяне на нови канали. Сайт - satellite.bg - още не работи .

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #9

    Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Приемниците ще са HD с възможност за запис на твърд диск и DVB-T поддръжка евентуално. Ще се стартира поетапно след 1 март с добавяне на нови канали. Сайт - satellite.bg - още не работи .
    С две думи нищо не се знае за тях! Не е ли по добре да се поизчака да тръгнат и когато (ако) има положителни отзиви за тях да ги препоръчваме на хората?

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #10

    Отговор: Re:Quarto, Bulsat или ..?

    Цитат Първоначално публикувано от deian Виж публикацията
    Приемниците ще са HD с възможност за запис на твърд диск и DVB-T поддръжка евентуално. Ще се стартира поетапно след 1 март с добавяне на нови канали. Сайт - satellite.bg - още не работи .
    Satellite BG

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Отговор: Quarto, Bulsat или ..?

    Странно, сега се загледах в сайта на Сателайт - в програмната схема ги има каналите на bTV. А доколкото разбрах не се излъчват?
    Нещо се е променило и е постигнато споразумение или просто немарливост и подлъгване на потенциални клиенти е присъствието на bTV каналите и Ринг в списъка?

  14.  
     
  15. SG1
    SG1 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    63
    #12

    Отговор: Quarto, Bulsat или ..?

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Странно, сега се загледах в сайта на Сателайт - в програмната схема ги има каналите на bTV. А доколкото разбрах не се излъчват?
    Нещо се е променило и е постигнато споразумение или просто немарливост и подлъгване на потенциални клиенти е присъствието на bTV каналите и Ринг в списъка?
    @kod

    Да не си се объркал? С изключение на ХД -тата и лейдито, всичко си върви...

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Отговор: Quarto, Bulsat или ..?

    Да, определено в мен е грешката. От съседна тема бях останал с впечатление, че има проблем с бтв-тата, но погрешно явно.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #14

    Отговор: Quarto, Bulsat или ..?

    Той "проблема" беше и при тях ,но отдавна мина , между другото бтв вече върви при Булсат .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Bulsat vs bTV
    От kod във форум Анкети
    Отговори: 85
    Последно: 29-01-13, 21:48
  2. Качество картина SD/HD при Bulsat, Vivacom,Megalan, Blizoo
    От koko_k във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 5
    Последно: 02-06-12, 19:11
  3. М-Тел QUARTO - цифрова телевизия | Дискусия
    От CrossBlade във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 246
    Последно: 08-11-11, 15:21
  4. ITV, Bulsat, Estnet?
    От kod във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 20
    Последно: 02-02-11, 08:39
  5. Интернет доставчик гр. Варна и Quarto
    От MAKAPOB във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-10, 02:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе