Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с hbo go

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    2
    #1

    Проблем с hbo go

    Здравейте търсих из форума но не можах да открия инфо.От няколко дни субтитрите не ми излизат постоянно а на няколко фрази има субтитри на следващите не и така се повтаря, или излизат със закъснение и пак изчезват.Случва се на всички филми и сериали използвам го на телевизора който е Lg la690 ,ще се радвам някой ако е имал същият проблем да помогне.Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    14
    #2

    Отговор: Проблем с hbo go

    Проблемът е глобален.
    Можеш да посетиш страницата на HBO Bulgaria във Фейсбук и да прочетеш публикациите ,пълно е с оплаквания.
    При мен също беше така доскоро , напоследък имам по-малко ядове ,но на почти всеки филм има поне по 1-2 мизерии.
    Марката на телевизора е без значение , моят е Самсунг иначе , просто платформата им изпитва проблеми (или приложението ,знам ли и аз).
    Поздрави!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    94
    #3

    Отговор: Проблем с hbo go

    Здравейте да подновя малко темата. Цяла година си гледах нво без проблем, но сега обновиха приложението и проблемите започнаха.Проблема се състои в следното, правя регистрация телевизора си работи. Влизам излизам от приложението без никакви ядове. Но изключа ли телевизора пак иска да го регистрирам. Много е неприятно. Къде бъркам или какво не съм направил, че всеки път забравя, че съм го регистрирал?Телевизора е самсунг 2012г. модел UE40ES6530

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #4

    Отговор: Проблем с hbo go

    Цитат Първоначално публикувано от tacho5 Виж публикацията
    Здравейте да подновя малко темата. Цяла година си гледах нво без проблем, но сега обновиха приложението и проблемите започнаха.Проблема се състои в следното, правя регистрация телевизора си работи. Влизам излизам от приложението без никакви ядове. Но изключа ли телевизора пак иска да го регистрирам. Много е неприятно. Къде бъркам или какво не съм направил, че всеки път забравя, че съм го регистрирал?Телевизора е самсунг 2012г. модел UE40ES6530
    При мен го имаше същият проблем , след няколко регистрации за няколко дни се оправи. Самото ново приложение е доста бъгаво и не добре направено.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    94
    #5

    Отговор: Проблем с hbo go

    Гледам в подписа че тв е доста висок клас. И да дообясня ситуацията. Ползвам данните на съседа си, самото тв също си има акаунт.Моя не е активиран така работеше както съм описал горе. Вчера реших да активирам акаунта направих нова регистрация. Пуснах един филм да върви без да седя да го гледам след 2 часа влизам в стаята и от нво няма и следа пак иска регистрация. А този път тв не е спиран!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе