Резултати от 1 до 9 от общо 9
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By iveto

Пдходяща цифрова тв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #1

    Пдходяща цифрова тв

    Здравейте, преди дни закупих тв Филипс HD1920x1080 40 инча. Досега ползвах Тв Сони 32 с хдрейди резолюция и Булсаткомска антена с hd приемник и бях относително доволен. С новото тв картината е отврат освен hd каналите. Та въпроса ми е към кой оператор и услуга да се насоча за да гледам тв с добра картина. В Пловдив съм и наличните оператори са Coolbox, DCC, и N3. Или някакво уатройство за да се гледа по добре Булсаткома.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #2

    Отговор: Пдходяща цифрова тв

    От какво разстояние гледаш телевизора?
    Имаш ли опция за Мтел/Blizoo

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #3

    Отговор: Пдходяща цифрова тв

    Булсат-а са им "смачкани" доста каналите и не е добре на екрани над 32" , а това важи и за другите сат. оператори ... евентуално като стрелнат новия сателит може и да има подобрение ама ...

    Куулбокс май са добре за Пловдив ... има доста пловдивчани, все някой ще се включи да даде мнение

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #4

    Отговор: Пдходяща цифрова тв

    С Близу никога повече.От каквото и разстояние да се гледа все е кофти.

  6. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #5

    Отговор: Пдходяща цифрова тв

    И аз съм с 40" Филипс, модел 2016. Ползвам телевизия на "Булсатком" Fusion с оптичен кабел. Перфектна картина на всички канали. Дано не прозвучи като реклама, но до преди няколко месеца бях на кабеларка - също перфектна картина. Да не би да има някакъв проблем с телевизора.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #6

    Отговор: Пдходяща цифрова тв

    Еми hd каналите са перфектни. От флашка също.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #7

    Отговор: Пдходяща цифрова тв

    Цитат Първоначално публикувано от koceto123 Виж публикацията
    С Близу никога повече.От каквото и разстояние да се гледа все е кофти.
    Абсолютни глупости!.....Близу са оператора с най-модерното оборудване в България,качеството на всичките им канали е повече от перфектно,това че ти си купил смотан телевизор или не ти се плащат определени абонаментни планове е съвсем друг въпрос.Самият факт че изобщо споменаваш Булсатком го доказва по категоричен начин....
    podredko одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #8

    Отговор: Пдходяща цифрова тв

    Не знам за сега след промените в собствеността, но преди време колкото познати имах в моя град (Плевен) на Близу нямаше нито един доволен. Наистина повече от интернета им, но доста и от тв услугата. Може сега и за други населени места да е добре.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #9
    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Абсолютни глупости!.....Близу са оператора с най-модерното оборудване в България,качеството на всичките им канали е повече от перфектно,това че ти си купил смотан телевизор или не ти се плащат определени абонаментни планове е съвсем друг въпрос.Самият факт че изобщо споменаваш Булсатком го доказва по категоричен начин....
    Изобщо не ми дреме какво е качеството на Близу. Не ме кефят заради нулевата поддръжката и номерата.Имах нет от тях и големи разправии.Ако не можеш да дадеш адекватен съвет недей да спамиш и да вадиш заключения какво ми се плаща и какво не.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Цифрова ефирна
    От guest5629 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 01-01-16, 10:49
  2. цифрова телевизия в кола
    От mladen76 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-13, 19:48
  3. Цифрова ТВ на LG M2432D
    От Krys във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-04-13, 15:58
  4. Цифрова телевизия при LCD
    От Justice във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 20-10-06, 23:26
  5. Цифрова камера
    От spun във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 05-06-04, 03:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе