Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By svetlio1

НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #1

    НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

    Днес се замислих, че от как почна уж "цифровизацията" тъдява и последвалото минаване на HD, само НТВ и съпътстващите я Диеми си стоят в SD и не мърдат ни на йота. Изключвам разбира се спортните канали, там може би има изискване за качество на сигнала, но основните им програми са си бозави и до днес. Същото се отнася и за BTV cinema и BTV comedy. Интересно ми е дали някой знае защо НТВ и BTV не минава в HD? Пари явно имат, щом плащат за брадъри, фермери и сериали, които само служителите в апаратната им гледат. То вече 4К излезе, а нашите симпатяги бичат SD та им пукат ушаците.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2

    Отговор: НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

    btv cinema/comedy си имат ХД версии - виж при каналите от групата на Нова положението е трагично - там понякога им е трудно още да открият 16:9 формата. Платаните им спортни канали лъчат мазньоч от студиото и повторенията като сниман с охранителна камера ... нищо че вече няколко години събират не малки такси за два канала ... толкова не можаха да купят един по-мощен компютър и два сматфона от висок клас и да снимат студиото поне в 720р
    podredko и Frogst харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #3

    Отговор: НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    btv cinema/comedy си имат ХД версии...
    Адаш (и аз съм Светльо ), сигурен ли си, че имат HD версии? Ако е така, веднага започвам рев по адрес на НЕТ 1

    НТВ са УНИКАЛНИ!!! Нали съм гламав, плащам за Ф1 да зяпам как кретаме последни (вентилатор на Макларън съм)... понякога уж на HD пускат сигнал от студиото, който е силно казано SD. За другите им канали нямам думи, това за смартфоните ми хареса, а една щайга за HD не е милиони... ама нали трябва да има кинти за оная кифла Гала, уродите брадъри и тъпизмите на братята арменци

  5. Junior Member Аватара на Leo Rojas
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    66
    #4

    Отговор: НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

    групата на Нова,наистина е с отвратително качество на картината-но по-големият проблем е СЪДЪРЖАНИЕТО...при НОВА тв, то е БЕЗУМНО....
    от НОРМАЛЕН човек ,няма какво да се гледа

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    18
    #5

    Отговор: НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

    Цитат Първоначално публикувано от Leo Rojas Виж публикацията
    при НОВА тв, то е БЕЗУМНО....
    от НОРМАЛЕН човек ,няма какво да се гледа
    Ето виждаш ли - точно са го насочили съдържанието си към масовата аудитория. Нали са втори по рейтинг...

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #6

    Отговор: НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

    безплатно може с HD качество да си намериш IPTV плейлисти с ТВ програми и видеосъдържание - и чужди, и български - може и на Андроид устройство, може и на WIN - лошото е, че хубавите скоро блокират
    Прикачени файлове Прикачени файлове

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #7

    Отговор: НТВ, Диемите, BTV cinema и comedy в HD, кода?

    Виваком (IPTV) пуснаха преди няколко месеца ХД версиите на cinema/comedy , а мисля и при Близу(А1) ги имаше.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Btv Comedy
    От Планимир Петров във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 10-09-15, 15:34
  2. Блокирах кода на изходящите SMS-помощ
    От siana79 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 02-04-14, 14:09
  3. DSC PC6010 смяна на мастер кода
    От dante70 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 8
    Последно: 18-05-12, 13:01
  4. Sun отвориха кода на Java
    От Ghost във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 15-11-06, 20:15
  5. "STAR WARS 1" - Comedy
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 30-08-06, 11:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе