Резултати от 1 до 4 от общо 4

CI модул, клониране на CI карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    CI модул, клониране на CI карта

    Здравейте на всички.
    Казусът е следният:
    В апартамента на родителите ми има три телевизионни приемника. Два съвременни и един CRT с ограничени възможности, нормални за времето когато е купуван.В двата съвременни приемника се ползват CI модули със съответните карти от доставчика.
    При мен "артиса" един FULL HD 22'' SANG, който има DVB-T и TVB-C тунери.
    Много остаряха милите ми родители и ми се искаше в едната стая, близко до леглото да монтирам SANG-а и да гледат телевизия И там. Не ми се дават обаче 5 лева месечно допълнително за "трети" телевизор, тъй като едновременно никога няма да работят три телевизора. Гледащите са само двама, икономични при това, и телевизор без зрител не работи, пести се ток.
    Осъзнавам, че единият CI модул с картата може да се мести от приемник на приемник, но така или иначе това ще ги затруднява, двата са на високо и... не е решение.

    Търся начин за клониране на CI картата или използване на някакъв TV box с тунер и CI интерфейс, който може да дава сигнал до двата телевизора.
    ПОДЧЕРТАВАМ, двата телевизора в box-а няма да работят заедно.
    Има ли начин да се клонира CI картата или устройство с възможностите които съм описал, без значение дали е от България или братския китайски пазар.

    Благодаря предварително на всички и успешна седмица.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #2

    Отговор: CI модул, клониране на CI карта

    Цитат Първоначално публикувано от Malone Виж публикацията
    Има ли начин да се клонира CI картата или устройство с възможностите които съм описал, без значение дали е от България или братския китайски пазар.
    Смарт-карта не може да се клонира.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #3

    Отговор: CI модул, клониране на CI карта

    Цитат Първоначално публикувано от Malone Виж публикацията
    Здравейте на всички.
    Казусът е следният:
    В апартамента на родителите ми има три телевизионни приемника. Два съвременни и един CRT с ограничени възможности, нормални за времето когато е купуван.В двата съвременни приемника се ползват CI модули със съответните карти от доставчика.
    При мен "артиса" един FULL HD 22'' SANG, който има DVB-T и TVB-C тунери.
    Много остаряха милите ми родители и ми се искаше в едната стая, близко до леглото да монтирам SANG-а и да гледат телевизия И там. Не ми се дават обаче 5 лева месечно допълнително за "трети" телевизор, тъй като едновременно никога няма да работят три телевизора. Гледащите са само двама, икономични при това, и телевизор без зрител не работи, пести се ток.
    Осъзнавам, че единият CI модул с картата може да се мести от приемник на приемник, но така или иначе това ще ги затруднява, двата са на високо и... не е решение.

    Търся начин за клониране на CI картата или използване на някакъв TV box с тунер и CI интерфейс, който може да дава сигнал до двата телевизора.
    ПОДЧЕРТАВАМ, двата телевизора в box-а няма да работят заедно.
    Има ли начин да се клонира CI картата или устройство с възможностите които съм описал, без значение дали е от България или братския китайски пазар.

    Благодаря предварително на всички и успешна седмица.

    Виж това:Smart Wi PLUS - безжичен кард сплитер - 258,00
    има и други начини,но струват доста повече

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    19
    #4

    Отговор: CI модул, клониране на CI карта

    Продавам 8 сателитни приемника YU-MA-TU Plus series ,компплект с радиокарт сплитер.
    Цената за единична бройка е 50лв,а за всички 320.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Xbox320 - клониране на диск
    От acronym във форум Конзоли за игра
    Отговори: 0
    Последно: 03-05-18, 15:06
  2. Програма за копиране (клониране) на DVD
    От Niakoi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-07-12, 16:55
  3. Клониране на РС във виртуална машина
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 26-11-11, 01:00
  4. клониране на видео карта
    От tori69 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 04-06-09, 15:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе