Резултати от 1 до 13 от общо 13

какъв 21" Телевизор за 250лв?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #1

    какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Искам да си взема някакъв 21" телевизор. Готов съм да дам до 250лв. Държа да е с плосък кинескоп, стерео. На друго май не държа.
    За момента се чудя между Нео от техномаркет и хюндай (велико търново) от денси.
    Готов съм да приема всякакви коментари за тези или предложения за други марки и модели. :knuppel2:

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #2

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    ами ти за тиа пари и тези изисквания нямаш голям избор ). НЕО-то направо ти пасва идеално.
    ако искаш поразходи се по магазините за втора употреба, за тиа пари може да намериш 26" -29", е вярно няма да е с плосак екран , ама.. . Освен това според мен е по-добре старо СОНИ от колкото ново НЕО, макар че аз съм в студ. град и също си взех едно ново НЕО за 120лв - 14".. доволен съм, ама имаме и СОНИ и разликата е огромна. Просто нямах време да се разходя по магазините за втора употреба и да си взема някои по запазено СОНИ

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #3

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Ами за тея пари има и Тошиба,Томсън-все е по-добре от Нео

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #4

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Преди 10 ти на дни продадох Сони 32 инча , стерео - 160 лв. Около 8-9 год. бях го взел от Германско. бачкашебез проблеми.
    Засега имам за продан 21инча Сони - 120 лв ама е капарирано -пак от Германско от 20 дни.само , че съм от Варна.
    След около 20-30 дни пак ще се ходи в Германско* и ще има стока, но еще трабва около 15-20 лв за платка звук.
    BTW Имам Панасон 96г който бачка досега без никакъв проблем / а има има като се скапят батериите на дистанционното има голям проблем -ръчни пускане и настройки .

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #5

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    Преди 10 ти на дни продадох Сони 32 инча , стерео - 160 лв. Около 8-9 год. бях го взел от Германско. бачкашебез проблеми.
    Засега имам за продан 21инча Сони - 120 лв ама е капарирано -пак от Германско от 20 дни.само , че съм от Варна.
    След около 20-30 дни пак ще се ходи в Германско* и ще има стока, но еще трабва около 15-20 лв за платка звук.
    BTW Имам Панасон 96г който бачка досега без никакъв проблем / а има има* като се скапят батериите на дистанционното има голям проблем -ръчни пускане и настройки .
    Еееее,що не каза за туй Сони-160лв.Направо си го подарил

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    48
    #6

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Ами за тея пари има и Тошиба,Томсън-все е по-добре от Нео
    Не съм сигурен, че горните два ще са с плоски екрани. Всъщност NEO не е никак лоша марка. Аз взех за вкъщи такъв 26 инчов и нямам никакви забележки по него.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    МАРКАТА НЕО е ПЪЛЕН БОКЛУК!!! ЗАЯВЯАМ го напълно отговорно. Продавам ги от почти 1,5 година, това е телевизора който съм връщал оше с пристигането му на рампата. Всеки 21" боклук го проверявам на РЪКА, щото още във СОФИЯ в завода ги потрошават. Пристигат с полузавите болчета на корпусите, със скъсани уши от пренавиване и т.н. Значи шефа на сервиза който отсервизира НЕО, мина наскоро и му казахме че имаме за него стока за отсервизиране. Пича отвърна, че не може да вземе нищо защото е ПЪЛЕН с НЕО и за няколко месеца занапред имат работа. Какво да кажа, най евтините телевизори на пазара са!!! Изводите си ги правете сами.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #8

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Ясно ми е че за тия пари не може да искам нито марка нито качество, въпроса е поне да е нещо с прилична картина и да знам, че няма 1 седмица да гледам 1 месеца да звъня на сервиза

    С тия хюндай сглобявани в търново някой да се е сблъсквал?
    Взех си техни 5.1 колонки преди година и за цената си бяха доста прилични. То затова и се чудя основно.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #9

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    XaMaB,
    вярно е НЕО-то са боклук както казва ЛУДИЯ, но преди 2-3 месеца избирахме за двама от компанията до 250 лв. 21' ТВ - и след като обстойно разгледахме в Техномаркета, единственно за купуване като качество на картината: сходимост на цветове, фокус, контраст, яркост с две думи жива реална картинка (много по-добра от подобните му рангови-Сони, Самсунг, Панасонис) - ставаше едно моделче, което единственно имаше функцията КОНТРАСТ+. За съжаление само това е ориентира за модела. Цифри там някакви имаше, но всичко си прилича с подобните. Явно този модел бе нацелен 100% по грешка.
    Не беше за вярване предаваха и двата перфектно! Толкова.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    24
    #10

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Има едни Нео черна кутия, произведени в Турция, мисля към 230 лв бяха, доста добре си работят, за 240 има едни BEKO- пак са турско производство лиценз на Grundig. А пък самият Grundig също е призведен в Турция и струва към 280 лв.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    84
    #11

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    @XaMaB Вземи си BEKO няма да съжаляваш.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #12

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    ми вече взех хюндая. на първи впечатления е добре. Ама засега със стайна антена и не съм го бърникал много много.
    3 години гаранция, българско от своге. Ще го видим
    Просто след гуми за колата трябваше и телевизор за жената.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #13

    Re: какъв 21" Телевизор за 250лв?

    Цитат Първоначално публикувано от XaMaB
    Просто след гуми за колата трябваше и телевизор за жената.
    На мен ми звучи по-добре гуми за жената и телевизор за колата...що не пробва така

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 22-12-13, 10:32
  2. Избор на Телевизор до към 250лв.
    От Веси във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 16-08-12, 01:48
  3. Покупка на нов телевизор 40-42" - какъв да е той?
    От gabriel70 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:54
  4. Отговори: 7
    Последно: 28-04-08, 21:27
  5. "А какъв е номерът на банковата ви карта..."
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 27-12-06, 22:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе