Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Избор на телевизор 21"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    5
    #1

    Избор на телевизор 21"

    Здравейте.
    Помогнете ми да си избера добър 21" телевизор, независимо от цената.
    Предпочитани марки Philips, Sony или Panasonic.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #2

    Re: Избор на телевизор 21"

    Цитат Първоначално публикувано от Lach
    Здравейте.
    Помогнете ми да си избера добър 21" телевизор, независимо от цената.
    Предпочитани марки Philips, Sony или Panasonic.
    НЕ КУПУВАЙ PHILIPS 21" вече са турски и китайски....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    74
    #3

    Re: Избор на телевизор 21"

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09004122
    Имам го от около 3 години, взех си го за спалнята ....Нямам никакви забележки

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re: Избор на телевизор 21"

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09016168
    Ето едно добро решение,в Технополис гледах от същата марка на подобна цена и подържаше 16:9

  6. TODD_BG
    Guest
    #5

    Re: Избор на телевизор 21"

    Аз ти препоръчвам да си вземеш този http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09017330 модела му е от 2005 година за разлика от другите на сони със същата големина. Братми има такъв от три месеца и е страшно доволен той има познат в техномаркета и той му каза че ако парите не са от значение това е най-добрия телевизор в Блъгария с тази големина. Избора е твой. Ако не се лъжа даже е в промоция в момента в Метро и цената е още по малка. Братми го взе на цена 500 лева.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #6

    Re: Избор на телевизор 21"

    Samsung, LG, JVC, Daewoo, Sharp и мн. др. марки, сигурно половината предлагани на пазара са с кинескопи на Samsung. Препоръчвам ти да си вземеш горепосочения модел на Sony. Качеството в момента на Samsung e изключително занижено.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: Избор на телевизор 21"

    Понеже получавам PHILIPS директно от доставчика мога да кажа, че се сглобяват в ПОЛША или УНГАРИЯ. Ква Турция, къв КИТАЙ. ТЕ дори УЖАСНИТЕ БОКЛУЦИ на ЕЛИТ, на които частите са китайски се сглобяват тука. Знаеш ли колко ще са му транспосртните разходи за да ги докара от КИТАЙ тея Филипси. Значи поставил съм и СОНИ-то и PHILIPS 5401 или нещо от тоя сорт беше модела. Разлика в картинатя няма. А разликата в цената е УЖАСНА 180 лева. ТЕЯ от СОНИ са луди за 21" ТВ да искат почти 500 лева. Но както и да. Гледам DAEWOO и SHARP хахаха ДЕУ-то е ужасен боклук, доставчик въпросният ЕЛИТ !!! Шарпа е турска сглобка, поне този който е при мен. LG вече не правят кинескопи от миналата година ноември месец, това по магазините са стари складови наличности. Полска сглобка, стават. JVC нямам 21"и не мога да кажа нищо за тях. Аз съм за Филипс.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #8

    Re: Избор на телевизор 21"

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    Понеже получавам PHILIPS директно от доставчика мога да кажа, че се сглобяват в ПОЛША или УНГАРИЯ. Ква Турция, къв КИТАЙ. ТЕ дори УЖАСНИТЕ БОКЛУЦИ на ЕЛИТ, на които частите са китайски се сглобяват тука. Знаеш ли колко ще са му транспосртните разходи за да ги докара от КИТАЙ тея Филипси. Значи поставил съм и СОНИ-то и PHILIPS 5401 или нещо от тоя сорт беше модела. Разлика в картинатя няма. А разликата в цената е УЖАСНА 180 лева. ТЕЯ от СОНИ са луди за 21" ТВ да искат почти 500 лева. Но както и да. Гледам DAEWOO и SHARP хахаха ДЕУ-то е ужасен боклук, доставчик въпросният ЕЛИТ !!! Шарпа е турска сглобка, поне този който е при мен. LG вече не правят кинескопи от миналата година ноември месец, това по магазините са стари складови наличности. Полска сглобка, стават. JVC нямам 21"и не мога да кажа нищо за тях. Аз съм за Филипс.
    и аз продавам телевизори и имам кажи речи от всичко. точно говорим за 5401 стерео имаше преди и 1820 моно - тези телевизори негласно са турски. 5409 беше полски. 1727 (21"), 2776 (15"), 5107 (21") са произведени в Китай или както обичат да пишат P.R.C. - нямат даже Scart букса. Относно транспортните разходи не се безпокой за тях Преди 1-2 години 21" Daewoo се правеха в Полша, в момента се правят в Турция в заводите на Beko. Деу 29 инча се правят в Полша. JVC например горепосочения модел 21FT5 е полска сглобка, нелош телевизор, но по нищо не превъзхожда някой самсунг или ЛГ. Другите модели на JVC се произвеждат в Турция в завода на Vestel, където правят и вашия Watson например. относно Sony съм виждал кинескопа на 21CT1 - made in UK ...телевизора е моно, но пък цената в момента е около 360 лв...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #9

    Re: Избор на телевизор 21"

    Имам и сонито СЕ10К и 5401 един до друг, с еднакви настройки съм ги направил и бих казал, че Филипса дава по-добра картина от Сонито. Филипса си има 3 чинча отстрани и скарт отзаде. Полска сглобка понеже Метро си ги вкарва даже не се занимава вече с Филипс България. А разликата е "само" 170 лева между двата. Аз лично никога не съм харесвал Сони с тяхната прекалена хвалба, че са THE BEST! И си надуват цените както си искат. JVC, TOSHIBA, WATSON, CROWN, SHARP, TOMPSON и още незнам колко други марки се правят в завода на VESTEL в Измир. Новите модели на WATSON са от BEKO завода. Не съм очарован, не ми харесват. Вестелските Тв-та са по-добре направени. Освен това Crown имат и евтини модели които са незнам къде правени(КИТАЙ най-вероятно). LG както споменах са полски модела F55. Но проблем е че вече е стара стока, както писах преди това, LG не правят КИНЕСКОПИ вече! Имах и 29" DAEWOO, УЖААААССССССС това са великолепни боклуци. Пред тях CROWN 2916 e слънце, то не е кривене на образа, то гадна сглобка, мани, мани. Не съветвам никой да си копува от тея телевизори. Можем много да спорим, но да не става прекалено дълго. БЕКО и Новите УОТСЪН сглобявани там имат една лоша страна, МНОГО СА ТИХИ!!! :knuppel2: Не ги знам какви говорители и какви настройки са сложили, но за да се чуе нещо трябва да усиля над 1/2 от скалата за звука !!??

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #10

    Re: Избор на телевизор 21"

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    БЕКО и Новите УОТСЪН сглобявани там имат една лоша страна, МНОГО СА ТИХИ!!! :knuppel2: Не ги знам какви говорители и какви настройки са сложили, но за да се чуе нещо трябва да усиля над 1/2 от скалата за звука !!??
    абсолютно си прав

    разликата при мен между sony ct1 и филипс 5401 е само около 60-70лв (~360 срещу ~300лв). виж за 29" sony наистина са прехвалени...


  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #11

    Re: Избор на телевизор 21"

    Молба към LUDIA: Разбрах че работиш в Метро, спрял съм се на тоя телевизор CROWN CTV-2916 100Hz PIP, който в момента е на промоция там, какви са ти впечатленията за звук и картина, кривене и разни други качества, заслужава ли си парите и върши ли работа за парите си, предварително Благодаря за отговора.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #12

    Re: Избор на телевизор 21"

    Цитат Първоначално публикувано от mmony
    Молба към LUDIA: Разбрах че работиш в Метро, спрял съм се на тоя телевизор CROWN CTV-2916 100Hz PIP, който в момента е на промоция там, какви са ти впечатленията за звук и картина, кривене и разни други качества, заслужава ли си парите и върши ли работа за парите си, предварително Благодаря за отговора.

    така ли изглежда?
    ако е този преди 2 години бяха страшни телевизори

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #13

    Re: Избор на телевизор 21"

    Цитат Първоначално публикувано от aram

    така ли изглежда?
    ако е този преди 2 години бяха страшни телевизори*
    Да за този става дума....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #14

    Re: Избор на телевизор 21"

    mmony, VETSEL-ска сглобка, не мога да кмажа с какъв кинескоп паради почти закритата кутия, има тънки отвори пря които не се вижда нищо. Значи имам наблюдения, не е лош телевизора, но бях забелязал леко кривене в единият край на образа, при вкл. на PIP също леко искривена едната страна на прозорчето, но не мога да си спомня от коя страна беше, в понеделника ще го пусна и ще го разгледам по-специално заради теб.
    Относно СОНИ нямам думи. ЩЕ направя една снимка утре да видите каква е разликата, СОНИТО с WEGA уж кинескоп 21" сиво, сиво та чак бледо, Филипса е доста по черен от него и като картина има доста по-добър контраст. а разликата е 160 лева. Говоря за CE10. Имам и 2 BRAVIA 19" и 26" ами какво да кажа хубава изработка, много малък пискел, ама или а тъмни или сивеят като увеличиш малко повечко якорста за да го поосветлиш монитора, колкото и да се мъчих да ги направя като AQUOS-а да вадят цветове не можах !!!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #15

    Re: Избор на телевизор 21"

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    Имам и 2 BRAVIA 19" и 26"
    26" пускал ли си го на HD сигнал или ги гледате на кабеларка
    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    при вкл. на PIP също леко искривена едната страна на прозорчето
    тези неща се оправят от сервизното меню

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор 40" или 42" - бюджет 750лв.
    От tesiv във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-10-14, 23:13
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Последни съвети за избор на телевизор 40"-46"
    От PooLoVe във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-10-10, 19:42
  4. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41
  5. Избор на телевизор с "намален обем"???
    От yasoo във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 04-11-07, 11:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе