Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Конкретен избор между тези TV!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #1

    Конкретен избор между тези TV!!!

    Днес ходих до Техномаркет и се спрях на следните телевизори:

    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09004661
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09016168
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09007481
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09017952
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09007396

    Общо взето изискванията са ми да е до 350 лв., да има поне S-video (ако може и компонентен, RGB). Много е важно да има функционално дистанционно, а не "пластмасов калкулатор" вместо такова. Предпочитанията ми засега са към PHILIPS-a, но очаквам всякакви мнения и предложения. Благодаря!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    30
    #2

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    За мене от изброените PHILIPS-а е за предпочетане. Имам вкъщи един PHILIPS, който е на около 12 години и никога не ми е създавал проблеми, за разлика от любимото ми SONY.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #3

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    вместо да им гледаш сайтчето по-хубаво се разходи да ги видиш на живо, ако не си го направил вече
    първото JVC е турско и не си заслужава парите, дали ще си купиш LG or JVC ft5 е все тая все едно си купуваш samsung за 300лв....успех

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #4

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    А второто JVC какво е?
    Аз си взех такова JVC AV-21FT5SU. Каква е разликата с*JVC AV-21FT5S!!!!! Такъв модел не знам да има JVC AV-21FT5S.

    В общи линии съм доволен. Прави ми впечетление, че червеното е малко по-ярко за сметка на зеленото. Това на какво се дължи? Дистанционното работи перфектно. Малко бавно се сменят каналите.
    * Мойта* + класация за tv e:
    1. PHILIPS
    2. JVC
    3. Panasonic
    4. LG
    * А отрицателна:
    1. Samsung
    2. Beko
    Поне до тези съм имал достъп.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #5

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Philips-а при всички положения! :Super:

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #6

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Philips-а, който си харесал, няма стерео тунер, т.е. изкарва стерео звук само през AV входовете. Ако държиш на стерео, разгледай и другите модели на марката!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #7

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Е и?

  10. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #8

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Цитат Първоначално публикувано от HyBRiD-X
    Philips-а, който си харесал, няма стерео тунер, т.е. изкарва стерео звук само през AV входовете. Ако държиш на стерео, разгледай и другите модели на марката!
    Амиии ... такова ... как така изкарва звук през входовете?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #9

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Цитат Първоначално публикувано от myrshavija
    Амиии ... такова ... как така изкарва звук през входовете?
    простичко казано AV-стерео, означава, че телевизора е стерео по ниска честота (чинчове, скарт) например като свържеш DVD, филмите от него ще излизат със стерео звук. на тв програми т.е. на тунер тв-то не е стерео.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    56
    #10

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Аз си купих за 390лева Philips 21PT5520-стерео и с радио.
    Обаче като го купуваш го оглеждай отвсякъде-и Филипс не е вече Филипс.
    Като се прибрах в къщи и след като го поогледах по-добре
    видях че геометрията му е крива -поне един сантиметър е изкривена обратно на часовниковата стрелка.Сега да бия 100 км до сервиза в София-не става.
    Та в тази връзка имам въпрос-как се влиза в сервизното меню за да опитам да го завъртя.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #11

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Стерео тунер е добре да има, благодаря за съвета. Като цяло за момента се спирам на Philips-а, но при тях избора не е голям. Какво ще кажете за този:
    http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=54&f=3659
    И какво значи "1xCVBS" и "1xRGB" ? Дали става въпрос за компонентни входове или се бъркам много сериозно.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #12

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Защо не помислиш за вариант с някой евтин ТВ. Разликите м/у "марковите" и "немарковите" телевизори стават все по-малко. Гледай за по-голяма гаранция - 3г, след нея, за разликата в цената, ще можеш да си вземеш направо втори ТВ. Взехме на баба ми едно 21" Беко и от 2 години си го гледа и няма проблеми с него. Дистанционното е от евтина пластмаса, корпусът също, но картината е добра и най-важното работи без оплаквания. Минаха годините, когато като купуваш марка, знаеш, че надписът отговаря на съдържанието. При условие, че всичко вече е Китай и Турция, голямата гаранция за мен е плюс от особено значение!!! В този смисъл, ако ще купувам "марков" 21" бих се насочил към JVC, но може би съм пристрастен. У нас всички телевизори са JVC, но от старото JVC, преди 99г (английска и тайландска сглобка, съответно единият и другият), за новите нямам отзиви.*

  16. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #13

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Цитат Първоначално публикувано от r_777
    За мене от изброените PHILIPS-а е за предпочетане. Имам вкъщи един PHILIPS, който е на около 12 години и никога не ми е създавал проблеми, за разлика от любимото ми SONY.* *
    аз не бих взел този съвет в предвид(особено, ако наблюденията на r_777 са само върху 12-годишният му личен телевизор).

    нищо против Philips - просто съм виждал и други марки да работят перфектно 20, че и 25 години...

    иначе,

    съвета ми към katlak е :

    - вземи си най-евтиният и с най-голяма гаранция, дето ти харесва като дизайн и функционалност.

    не робувай на марки(или на реклами) !



  17. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #14

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    Подкрепям zaphodb. Цена+функционалност+гаранция, това са моите критерии. Ако има няколко равностойни, тогава вече гледам и марката. Но почти всички нови неща са много по некачествени от това, което сме имали дълги години и това важи за почти всички марки. Както и при автомобилите

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #15

    Re: Конкретен избор между тези TV!!!

    В крайна сметка взех Philips-a. Определено мога да кажа че се оказа добър избор. Обаче нещо не можах да подкарам ДВД-то през компонентния вход, а все пак това беше основна идея при избора на ТВ. Вярно че опитах с обикновенни и съответно смотани чинчове, но дали е от тях или нещо друго в системата не е наред??? ДВД-то е Елит 371!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Конкретен въпрос за конкретен случай
    От yanko78 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 25
    Последно: 31-07-14, 08:12
  2. Избор м/у тези два модела SAMSUNG UE-40F6400 и PHILIPS 40PFL4508H
    От dbitzepsa във форум Samsung телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 11-02-14, 21:27
  3. колебая се между тези ТВ-та
    От mihal85 във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 07-01-12, 19:08
  4. Отговори: 2
    Последно: 03-11-10, 11:07
  5. Помощ- каква е разликата между тези DVD-плеари
    От maxobg във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 30-08-07, 16:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе