Резултати от 1 до 3 от общо 3

Здравейте на всички малко помощ за ЛСД Телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    4
    #1

    Здравейте на всички малко помощ за ЛСД Телевизор

    Здравейте отново просто сега видях че сам си написал темата като отговор за което се извинявам ! Днес бях в Техномаркет Варна и отново разглеждах телевизорите за пореден път! Харесах като модел Самсунг 27 инча 3000:1 незнам дали е реално така ЛЕ 27с71б на цена от 1499 лв и Самсунг ЛЕ23р71w пак 27 инча а цената е 1399 лв, но като давам толкова пари смятам че 100 лв не са от значение. В технополис има едно ЛЖ 29лз55 на цена от 1499 26 инча 1000:1 Филипсите на външвн вид не ми хареса моделът който е от 1049 лв, а другите са много скъпи! Какво бихте ми преппоръчали защпто още се чудя и наистина незнам и също така какво означава HD ready ??? Извинявам се предварително ама не съм много компетентен по телевизорите ако греша някъде! Благодаря ви и очаквам съвети....
    С уважение : Димитър

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #2

    Re: Здравейте на всички малко помощ за ЛСД Телевизор

    Добре дошъл във форума, колега!
    И мен като теб ме доведе тук предстоящ избор на ТВ. И аз бях тръгнал за LCD - SONY, форума ми помогна да се ориентирам към плазма. Просто прочети малко из купищата изписани мнения и сам се ориентирай в ситуацията. Темата е дискутирана много, има да четеш с дни.
    Моят личен, неангажиращ съвет: плазма, не бързай с избора, изтегли кредит. Мнение за добра плазма именно в Техномаркет Варна - Panasonic 42PV600. Във форума Miro_vampiro i Ludia са специалистите по въпроса. Това е.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #3

    Re: Здравейте на всички малко помощ за ЛСД Те&

    HD - High Definition,значи после,ако си купиш тв-тунер,който поддържа HDTV(HighDefinitionTV) и го включваш към този TV-HD ready и си гледаш програмите HD.
    p.s.демек - с поглед за в бъдеще,когато се наумиш за HDTV, да не купуваш и TV-то,а само тунер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко помощ за телевизор
    От ivan_don4ev във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 08-09-14, 16:58
  2. Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри
    От Bojidar_Iliev във форум Телевизори
    Отговори: 28
    Последно: 09-11-12, 08:59
  3. Малко помощ за избор на телевизор
    От skolchev_pd във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-10-12, 17:25
  4. Помощ от всички фенове на Elite DVD
    От dindo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 22-08-06, 13:20
  5. Здравейте търся помощ за USB на лаптоп
    От gdimitrov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 17-08-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе