Резултати от 1 до 15 от общо 15

Съвет за 21 инчов телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    20
    #1

    Съвет за 21 инчов телевизор

    Благодарение на вас купих ДВД и съм много доволна от избора.
    Сега отново имам нужда от помощ. Ще купувам сравнително малък телевизор (обикновен, не плазма...) 21 инча. Ще играе ролята на втори телевизор за спалнята. Посъветвяйте ме коя марка и модел са ок, като искам да е с плосък екран (разбира се) и стерео звук. Интересува ме опита ви по отношение на качеството на предлаганите модели в България в момента.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Sharp , Toshiba , JVC , LG

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Panasonic ама Малайзия или Англия.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #4

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Panasonic или JVC?!?
    И от двете марки съм доволен!

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #5

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Аз ще ти кажа земи си нео 2151тхф моя тази вечер падна заедно със стоиката за стена откъти се и падна от 2 метра че и повече и сега е на земята без кутия но работи макар да незнам така какво да го правя де. Аз затова и гледам тоя форум да видя дали мага да му купя кутия от някъде.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    38
    #6

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от airclima
    Аз ще ти кажа земи си нео 2151тхф моя тази вечер падна заедно със стоиката за стена откъти се и падна от 2 метра че и повече и сега е на земята без кутия но работи макар да незнам така какво да го правя де. Аз затова и гледам тоя форум да видя дали мага да му купя кутия от някъде.
    явно сега им е телевизорите да падат...., миналата седмица сина го събори на земята и макар да беше само от половин метър тв-то се строши ( Philips 21pt5421 - R.I.P. )

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    20
    #7

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Ох моля ви наистина помогнете. Ходих в Техномаркет и Технополис. Общото впечатление е все едно бомба е паднала - Беко, Елит... това е. Такива не искам.
    Препоръчайте някой конкретен модел(от съответната марка), че както се чува, след нова година обикновенните телевизори съвсем ще станат кът.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Метро !

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #9

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    LG, Samsung...

  12. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #10

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Метро - Watson 5441 - 214 лв. с ДДС, 5 г. гаранция. Стерео, телетекст, плосък екран, Вестел шаси, Томпсън кинескоп. Ще бие по качество всичко изброено до тук и е вероятно най-евтиния.

  13. eye
    eye е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    10
    #11

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Вчера взех от Технополис в Младост Сони 21CL10К за 379 лв., мисля че тук няма по истинско за тези пари.
    Кинескопа си е WEGA Trinitron, стерео и с добър дизайн. Никога досега не е имало маркова техника на подобни цени.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    20
    #12

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    Ами от написаното във форума следва, че Сони не са това което бяха и напрактика плащам 70-80 лв. повече само за марката.
    Не знам какво ще кажат спецовете във форума?!?!?
    Чудя се дали да не е Панасоник или Филипс (плосък екран и стерео). В каталозите на производителетие има 21 инчови със 100 херца, ама в БГ не съм виждала, така че ще е без 100 херца.
    Някакви препоръки за друга марка или за конкретен модел от изброените две? Или някакви възражения относно тези две марки?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    64
    #13

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    вече втора година имам нео 29 инча плосък екран стерео телетекст и съм доволен без дефекти е азасега , добра по точно ниска цена а добра работа за това време.

  17. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #14

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    drago7708,
    Това се опитах да кажа на Ralitsa, че не трябва да се свалят шапки пред реномирани марки. По-важно е какво има вътре като шаси и кинескоп а не да се гледа марката или цената. И да се оценяват визуално. Гаранцията също дава много информация за качеството на телевизора /кинескопа/. При кинескопи Томпсън или Филипс се дават поне 3 г. гаранция, независимо от марката на телевизора а при Самсунг - 1.
    А повечето ширпотреба телевизори са със Самсунг кинескоп. Нео, Беко и др. могат да се окажат по-качествени или същите спрямо LG, Samsung, Sony, Panasonic, Toshiba и т.н.
    Все пак всеки си решава как да си изхарчи парите. Ако задължително трябва да се хвърлят повечко стотинки, м.б. Филипс е за предпочитане.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #15

    Re: Съвет за 21 инчов телевизор

    моето нео дето падна е с кинескоп на панасоник китай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за 22 инчов монитор
    От hristobotev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 30-01-15, 21:19
  2. Избор на 40 инчов телевизор.
    От baker във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 04-10-14, 20:32
  3. Евтин 39-42 инчов телевизор
    От aleksa във форум Телевизори
    Отговори: 35
    Последно: 22-01-14, 23:45
  4. наи добрия 32 инчов телевизор
    От nedelestia във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-01-12, 11:16
  5. Съвет за 21 инчов CRT Телевизор
    От hristobotev във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 31-03-09, 13:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе