Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #1

    Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Мисля да сменя телевизорчето на баба ми, но нещо не ми вдъхва доверие това което е на пазара пре 21 инчовите кинескопни телевизори. Но не ми се дават 450-500 лева за малък LCD.
    До сега тя гледаше на 21 инчов JVC, за 20 години кинескопа гледам е позаминал. Нещо тези Сого, Нео, Кроун не ме привличат.
    Дали са останали още нормалните марки при този клас телевизори ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #2

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Аз поне не съм виждал вече. Тази остаряла вече технология само тези измислените фирми ги предлагат за много бедни пазари като нашия.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #3

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    е баба ти едва ли е претенциозен ТВ маниак, и едно НЕО ще и свърши работа. Все пак запази стария тв в случай че неото замине.

  5. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #4

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Вземи един 21" монитор втора ръка - в Лиана има чудесни Dell 1130 в превъзходно състояние (124 лева) и някакъв външен тунер - има по-разбиращи хора от мен, ще ти дадат съвет.

    Чудя се едно при едно такова решение може да се подкара монитора на 100Hz да речем?

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    scalera bg, и това как си го представяш една възрастна жена да го бори ? Те старите, едвам се оправят с елементарните функции на дистанционното.

    Колкото до 100те херца, до сега не съм виждал решение.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #6

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    В Метро може би още има 21" Watson

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #7

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Читави 21 на пазара вече няма всички фирми се преориентираха към LCD технологията ,но все още във турския ВЕСТЕЛ-БЕКО се правят кинескопи за изоставащи пазари като нашия,китайците също сглобяват 14 и може би все още 21 за такива като нас.Самсунг -ултра ,слим,флат и т.н е възможно най лошия вариант ако все още се намират на пазара.Бих ти препоръчал DAEWOO произведено в Полша ако все още има някъде или нещо от турците Вестел,Беко или каквато и да пише отпред на уреда произведено в техния завод.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    176
    #8

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    миналата седмица купих http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=09017706
    Имаше и други като Нео и т.н. ама тоя най ме грабна, май имаше и Самсунг от тънките

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    М да нещо от сорта имах в предвид,да ти е честита новата придобивка и със здраве да си я ползваш.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #10

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Утре трябва да купя нов 21 инчов ТВ за около 250-300 лв. Нещо съм се навил за 1 Грундиг в Технополис или на едно LG slim пак там. Има ли смисъл да давам 50-80 лв повече или да си взема някой Crown или Daewoo за около 220 лв.. Даже в Зората гледам, че има някакво Ayco с кинескоп Панасоник за 169 лв. май. Честно казано сигнала на наще кабеларки не е перфектен и се чудя кой е най-удачния избор.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #11

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Щом няма мърдане - Кроун /Зора/, Беко /Т-полис/, Уотсън /Метро/ - това са си най-често Вестел-и /Измир/ на моднато старо филипсово шаси, или Деу /Т-маркет/ - прави ги завода в Полша, който някога събираше JVC - ЦРТ за нашите пазари. Въобще не поглеждай към "плитък" кинескоп - нищо не става от тях - няма фокус, няма геометрия, "дишат" като за световно още от кашона... Не, че и с нормален кинескоп ще ти е лесно да намериш читав от изброените по-горе... Забрави за Грундиг /уважавах много тази марка, ползвали сме няколко, но за съжаление вече са много "жълти"/, Нео, Санг, Техникер и т.н. - да не изреждам цялата глутница... Избирай от моделите със стерео тунер /а не AV стерео!/, 100 канала /не се блазни от 255 бр. + разни вградени игри и др. глупости!/, не вземай мостра и огледай добре поне геометрията на този, който ти разпечатат /много неща се излъчват с черни ленти отгоре и отдолу - ако налетиш на някой крив ще те дразни.../, после всичко е късмет...

    П.П. Не очаквай перфектно преведено меню на български, често има страшни "бисери" напоследък...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #12

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Мерси, чакам днес Техномаркет да сменят примоциите и отивам на разузнаване. Грундиг къде ги правят? А за Томсона какаво ще кажете? 1 приятелка има 42 ЛСД и вади по-добър образ от Филипс примерно.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #13

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Кроун /Зора/-Имах такъв 32"CRT Телевизор ,то и сега си работи ,мога да кажа че беше перфектен абсолютно никакви проблеми ве4е 4 години.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #14

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Ей сега се разрових и се оказа, че Грундиг са купени 01.2008 от Беко и се правят в Турция, което не знам дали значи немско качество или турски боклук. Томсъните още ли се правят в Франция?

  18. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #15

    Re:Съвет за 21 инчов CRT Телевизор

    Грундуг правят още от 2005г. телевизорите си в Турция,даже се опитват да правят плазми и лсд модели в тия години някъде компанията фалира и турците купиха марката-търговското име та оттогава още няма нищо немско в тях.Фотоапаратите Практика също вече не са немско качество а произведени в Турция по същата причина .Последния Томпсън които видях бе лсд полско производство.Във Франция отдавна не се произвеждат црт телевизори.Филипс спряха през 2006г.да произвеждат кинескопни модели и леко полеко всички останали фирми последваха примера им.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет за 22 инчов монитор
    От hristobotev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 30-01-15, 20:19
  2. Избор на 40 инчов телевизор.
    От baker във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 04-10-14, 19:32
  3. Евтин 39-42 инчов телевизор
    От aleksa във форум Телевизори
    Отговори: 35
    Последно: 22-01-14, 22:45
  4. наи добрия 32 инчов телевизор
    От nedelestia във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-01-12, 10:16
  5. Съвет за 21 инчов телевизор
    От Ralitsa във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 11-12-06, 20:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе