Резултати от 1 до 8 от общо 8

Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    3
    #1

    Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Моля Ви за помощ! До сега сега и през ум не ми е минавало да се замисля за избор на 32"LCD/Plazma телевизор, но мъжът ми е пощурял на тая тема и твърдо е решил да купи нещо от тоя род.Та се чудим и маем на какво да се спрем.Моля Ви помагайте, че тая темя ми е много чужда ,а все нещо тряба да се купи.Лимит на парите - 1500лв. Благодаря Ви предврително!!!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #2

    Re: Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Ако си забелязала има огромна тема по този въпрос. Разгледай последните 10-тина страници и ще се ориентираш.

    ПС. 32" плазми няма! Те са над 37" само.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #3

    Re: Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Присъединявам се към въпроса на авторката на темата. В огромната тема по въпроса се обсъждат само телевизори от 2-3-4-5 и нагоре хиляди лева. За евтините 32" има само няколко кратки поста, от които нищо не става ясно. Масата от хора нямат 2 и повече хиляди лева за ТВ и такава тема като сегашната е необходима. И аз се чудя, а информация няма. Има много телевизори в тоя ценови и размерен диапазон и аз лично съвсем се обърках и оставих купуването за след коледната лудост. Шарп ли да е, има и евтини LG? Ужас!

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #4

    Re: Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Sharp!

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #5

    Re: Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Присъединявам се в полза на Sharp.Няма друг телевизор на Бг пазара,който да е с по-хубава картина и е единственият ,който се произвежда в Япония.За 1439.00лв. си взимаш SHARP LC-32WD1E.LCD телевизор с безкомпромистно качество на изработка и картина.Мой познат си взе от http://www.sharpbg.com/index.php и то ,когато беше на 1459 лв.Човек не може да повярва,че LCD технологиите са толкова напред.Аз имам SHARP 32Р55Е от една година и нещо и е оптимизиран за работа с PAL стандарт/резолюция 960:540/,но този го бие категорично/Разделителна способност WXGA (1366x768x3)/!!!Браво на SHARP.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #6

    Re: Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Гледах SHARP LC-32АD5 поставен до PHILIPS 32PFL5522,точно оправяха настройките и на двата и мога смело и категорично да твърдя ,че PHILIPS-са предаваше с по голяма острота и детайл картината,която беше НОВА ТВ ефирно.Не знам за вас но за мене до1500лв този модел наистина си заслужава.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    3
    #7

    Re: Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Благодаря на всички за бързите отзиви.В крайна сметка се спрян на тези три LCD-та. Моля Ви, кажете кое от тях да избера!!!
    SHARP LC-32WD1E
    PHILIPS 32PFL5522
    PHILIPS 32PFL5322
    Ех, с ваша помощ ще ги разуча тия LCD-та, няма да им се дам!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #8

    Re: Помогнете при избор на 32" LCD/Plazma телевизор

    Ограничи се до първите два!
    Сложи ги един до друг на една ефирна програма. Изключи всякакви шумоподтискания, динамични контрасти и тем подобни. Настрой картината и звука на Natural / Flat и сравнявай.
    Не мога да ти напиша точни настройки на параметрите на картината, защото нещата зависят както от околната светлина, така и от физическите параметри на матриците (контраст, чркост, тип на лампата и т.н.). По принцип за CRT TV в първия момент слагам: Контраст - 75/ Цветност - 45/ Яркост - 50/ Острота - 45. После ги донастройвам. Най-лесно става с изпитателна TV или тестов сигнал.
    Внимателно се ослушай за ВЧ шум от захранване при работещ и stand by телевизор. И за двете марки има оплаквания от братушките!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете да си избера 55 " телевизор.
    От sailor във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 04-06-13, 10:40
  2. Помогнете с избор на телевизор
    От user45 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-01-13, 15:51
  3. Избор на телевизор - помогнете
    От xserk във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 13-12-08, 20:31
  4. Какъв телевизор ???? Plazma или LCD или DLP
    От kovat във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 26-09-08, 16:51
  5. Отговори: 7
    Последно: 28-04-08, 22:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе