Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем с Окабеляването

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с Окабеляването

    Здравейте,Весели празници на всички и Всичко наи хубаво.Бих желал да задам едно въпросче.Значи свързах едно ЛСД с компа посредстжом ДВІ-ХДМИ, всичко е наред с ТВ обаче когато си пусна монитора има леки вълни, тои е сварзан аналогово .Някой може ли да ми обясни какво да направя за да няма такижа леки вални .Ще бъда много благодарен!!!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    56
    #2

    Re: Проблем с Окабеляването

    Пробвай да ли се променя, когато вадиш един по един кабелите, които са ти включени в тв-то и ще разбереш. При мен имаше същия проблем и се оказа от кабелната телевизия.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    4
    #3

    Re: Проблем с Окабеляването

    А ти как си оправи проблема в смисал на цифрова тележизия ли мина аз като извада кабела за кабелната от телевизора се опража ама като я вкарам стажа така ти как го ипражи този проблем

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #4

    Re: Проблем с Окабеляването

    Цитат Първоначално публикувано от camino5
    А ти как си оправи проблема в смисал на цифрова тележизия ли мина аз като извада кабела за кабелната от телевизора се опража ама като я вкарам стажа така ти как го ипражи този проблем
    Протектор за кабелна TV за 10 тина лева .Използвам "Зевс 7"

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    4
    #5

    Re: Проблем с Окабеляването

    А може ли да ми кажеш от къде да си купя такав протектор и значи ти не си си сменял кабелната а този протектор се слага отзад в телевзора и кам него се прикача кабелната така ли.мерси предварително

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Re: Проблем с Окабеляването

    Цитат Първоначално публикувано от camino5
    А може ли да ми кажеш от къде да си купя такав протектор и значи ти не си си сменял кабелната а този протектор се слага отзад в телевзора и кам него се прикача кабелната така ли.мерси предварително
    Имам такива, ама ако не си от София с транспортните разходи ще ти излезе скъпо. Обърни се към техниците на местния кабелен оператор.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    4
    #7

    Re: Проблем с Окабеляването

    Да от софия съм ти продаваш ли такива защтото казваш че имаш и къде се монтират на тележизора или на кабела и няква цена чакам отговор

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Проблем с Окабеляването

    Продават се във всеки магазин за електроника, аудио и видео аксесоари. Друго название е галваничен разделител - за ТВ кабел.
    Първия който си купих мисля беше 8 лв.
    Монтират се преди телевизора ако е сам (или преди първото разклонение на ТВ кабела - ако се включва и РС или нещо друго)

  11. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #9

    Re: Проблем с Окабеляването

    Цитат Първоначално публикувано от camino5
    Здравейте,Весели празници на всички и Всичко наи хубаво.Бих желал да задам едно въпросче.Значи свързах едно ЛСД с компа посредстжом ДВІ-ХДМИ, всичко е наред с ТВ обаче когато си пусна монитора има леки вълни, тои е сварзан аналогово .Някой може ли да ми обясни какво да направя за да няма такижа леки вални .Ще бъда много благодарен!!!!
    ВДИГНИ ЧЕСТОТАТА НА МОНИТОРА НА 72-75 Hz

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    56
    #10

    Re: Проблем с Окабеляването

    Не помага! Пак се вижда само, че по-малко.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе