Резултати от 1 до 13 от общо 13

Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1

    Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Ако днес искате да си купите най-добрия Full HD TV - LCD/PLASMA телевизор - КОЙ МОДЕЛ ЩЕ БЪДЕ ТОЙ от продаваните марки на българския пазар ...
    ... и защо?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    112
    #2

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Ами аз съм хвърлил око на Самсунг 37'' ili 40'' M86/87BD,не твърдя ,че е най-добрия ,но ми трябва ТВ което да приема 1080p през компонент и ВГА(не само през HDMI).Не знам за друга марка ,която го може

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #3

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Единият ми Тв е Sharp 32P55E от близо 2 години и той без проблем си приема по компонент 720р и 1080i,макар че резолюцията на панела е оптимизирана за ПАЛ/960 на 540 пиксела/.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    90
    #4

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Ами сигурно Pioneer Kuro. Защото Е най-добрия за момента.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #5

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    За ЛСД - Sony X3000/X3500
    За плазма - Pioneer Kuro

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    30
    #6

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Philips 47PFL9732D ...." От EISA добавят, че с този продукт "Philips са поставили нов стандарт за LCD телевизори".
    Pioneer ‘Full-HD’ PDP-LX508D
    .....това го твърди жури съставено от 45 експерта от 19 страни.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    112
    #7

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Цитат Първоначално публикувано от toko
    Philips 47PFL9732D ...." От EISA добавят, че с този продукт "Philips са поставили нов стандарт за LCD телевизори".
    Pioneer ‘Full-HD’ PDP-LX508D
    .....това го твърди жури съставено от 45 експерта от 19 страни.
    Мда,само дето аз а не журито ще ги плащат тези ТВта...

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Цитат Първоначално публикувано от ghost_of_sparta
    Мда,само дето аз а не журито ще ги плащат тези ТВта...
    Най-добрият модел плазма: PDP-LX608D!!!!

    Що бре. Виж колко сладко е написано :
    PDP-LX608D е неповторим както по параметри, така и по възможности, като във всеки един момент и зрителска позиция картината остава великолепна и остра. Съзерцавайки го от подобаващото разстояние зрителят потъва в черната бездна на KURO, забравяйки за цената от 13 999 лева. Която напълно губи своята тежест в избора.
    Хайде, бързо потъвай в бездната

    Така поставена темата води до само един отговор: Най-добрият модел е този модел който можеш да си позволиш. Ако баща ти държи няколко строителни фирми - нямаш грижи. Лично аз дори да ми дойдат даром от Господ няма начин да дам 14к ( или респективно по малко за по малките им модели ) за телевизор просто защото го смятам за неразумно, защото деня ми не минава пред телевизора, защото ми е през KURO-то колко им е черно на "тия" черното... Претенциите ми бяха прекрасно задоволени от едно Full HD LCD - LG 42LF76 ( при гледане от 3м считам за ненужна мускулната треска която бих хванал движейки главата си в ляво и дясно при по голям екран, а ползването му като монитор 1920х1080 и 3м отдалеченост е немислимо при по-малък диагонал на екрана ), взех го ей така докато търсех мастила на принтера, струва ми само 80лв месечно от кредитната ми карта и на фона на общите ми разходи абсолютно с нищо не промени платежоспособността ми...Въпросния телевизор 2008 модел по нищо не отстъпи на тестовете спрямо другите, а картината дори ми хареса повече от "развяваните" като най-добри в ценовия си клас LCD-та на Шарп и Сони.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #9

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Първо, ако можеш да си позволиш 14К за ТВ няма да имаш хол 3 метра. Второ, ако доходите ти са такива, че 14К са колкото 2К сега, няма да разсъждаваш така. И трето, при такива хора престижа да имаш толкова скъпа техмика също играе не малка роля. Познавам не малко хора, които си купуват толкова скъпи вече само по последната причина.
    Не знам за какво въртене на главата говориш, но в кино салона гледаш филмите от 1-1,2 пъти по размера на екрана. Това значи, че съвсем спокойно може да гледаш този 60" звяр от 3 метра и не само, че няма да те заболи главата, а рискуваш да свършиш нещо друго от кеф. Аз лично на проектора гледам на екран 240 см ширина от 4 метра и определено нямам проблеми. Разбира се, това усещане не е важно за всеки и е нормално да има хора, за които е важно проста да има къде да гледат от време на време нещо по телевизията.

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #10

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Първо - гледане от 3м не означава че хола е 3м, лично в моя случай е 7м на 4.5м, но там са разположени и други вещи и мебели. Второ - Когато доходите на хората станат такива, че 14к няма да са проблем за една прищявка, това ще го разбереш по форумите където нормално ще се дискутират тези модели, а не 32-42''. В момента тези 5-6% от населението които могат без проблеми да си позволят телевизори като този КУРО, те нито пишат тук, нито четат мнението на хорица погледите и знанията на които са насочени към "ужасно ниския за тях ценови клас" 2-4к лв. Тези хора се ухажват директно, за тях се правят елитни изложби като последните няколко в София - лукс там каквото беше. Така че хайде да оставим тези хора, щото те не са членове на форума нито им пука от твоето или моето мнение. Трето - нека не смесваме киното с ежедневното ползване на телевизия. Ежедневното гледане на телевизия е именно "хвърлянето по един поглед от време на време"....Специално за удоволствието от киното правилната насока и развитие ще е в онези очила, които без да ти заемат стени и тавани са еквивалентни на 80-100 инчови дисплеи. Това според мен е и бъдещето, както в някой SciFi филми...сядаш в креслото, слагаш цайса и опръскваш всичко в бяло от удоволствие Първите няколко дена след като сложих LCD-то не се чувствах комфортно, заболяха ме очите и не само моите а на всички. След сериозно намаляване на контраста и цветовете и седмица по късно погледа ми привикна, но и продължавам да се чувствам дискофортно от по-голямата от моята глава на Бареков например

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #11

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Съгласен съм с тебе.
    Само за тези "очила" не толкова защото в момента те са отврат като качество и не вярвам в близко бъдеще да са някаква реална алтернатива.
    60" екран едва ли се купува да гледаш Бареков. Това си е кино ориентиран продукт.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #12

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Що бе, Бареков може да се снима в някой филм!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    18
    #13

    Re: Най-добрия модел в този момент Full HD TV - LCD/PLASMA ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Най-добрият модел плазма: PDP-LX608D!!!!

    Що бре. Виж колко сладко е написано :
    PDP-LX608D е неповторим както по параметри, така и по възможности, като във всеки един момент и зрителска позиция картината остава великолепна и остра. Съзерцавайки го от подобаващото разстояние зрителят потъва в черната бездна на KURO, забравяйки за цената от 13 999 лева. Която напълно губи своята тежест в избора.
    Хайде, бързо потъвай в бездната

    Така поставена темата води до само един отговор: Най-добрият модел е този модел който можеш да си позволиш. Ако баща ти държи няколко строителни фирми - нямаш грижи. Лично аз дори да ми дойдат даром от Господ няма начин да дам 14к ( или респективно по малко за по малките им модели ) за телевизор просто защото го смятам за неразумно, защото деня ми не минава пред телевизора, защото ми е през KURO-то колко им е черно на "тия" черното... Претенциите ми бяха прекрасно задоволени от едно Full HD LCD - LG 42LF76 ( при гледане от 3м считам за ненужна мускулната треска която бих хванал движейки главата си в ляво и дясно при по голям екран, а ползването му като монитор 1920х1080 и 3м отдалеченост е немислимо при по-малък диагонал на екрана ), взех го ей така докато търсех мастила на принтера, струва ми само 80лв месечно от кредитната ми карта и на фона на общите ми разходи абсолютно с нищо не промени платежоспособността ми...Въпросния телевизор 2008 модел по нищо не отстъпи на тестовете спрямо другите, а картината дори ми хареса повече от "развяваните" като най-добри в ценовия си клас LCD-та на Шарп и Сони.
    Гледам 50 инча (Panasonic TH50PY70) от 2,70 метра. Нямам мускулна треска. Дори чета субтитрите, без да си местя главата. Стига предразсъдъци.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. добър ли е този модел: LG CE-29Q46ET
    От tihogr във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 14-09-14, 20:03
  2. Кой е този модел, моля помогнете
    От kambero във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 11-03-14, 19:13
  3. Има ли такъв модел F28MTEV PLASMA STREAMER ???
    От logimaster във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 15
    Последно: 20-11-12, 00:36
  4. Какъв е този модел - RAS-2886DX
    От airborn във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 4
    Последно: 03-08-12, 16:39
  5. Sharp AY-J25G - добър ли е този модел?
    От fireeagle във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 9
    Последно: 27-04-10, 23:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе