Резултати от 1 до 4 от общо 4

Стойка за 40" LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    15
    #1

    Стойка за 40" LCD

    Обзавеждам хол малко по малко тия дни.
    Холът е така разположен - прозорци, врати, климатик - че телевизора трябва да е в единия ъгъл, и да е ориентиран перпендикулярно на диагонала, защото местата за гледане ще са групирани в другия ъгъл.
    Отгоре на всичкото имам идиотска ниша в стената, и две малки деца, които в комбинацият правят слагането на телевизора на шкафче или на плоска стойка на стената... непрактично.
    Сведох вариантите за телевизор до няколко 40" модела, и реших да погледна стойките.

    Това значи, че ми трябва стойка тип "рамо", която да го изнесе на поне 40-50 cm от точката на монтиране на стената.

    УЖАС!!!

    Тия неща струват от порядъка на 350-400 лв - т.е. за телевизорите които гледам, около 20% от цената на телевизора???

    Стойките "до 37 инча" са принципно по-евтини, и като килограми са повече от достатъчни - какво значи тогава, че не стават за 40"?

    Моля, кажете ми че съм луд и тъп че не съм намерил правилната марка или нещо подобно...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    126
    #2

    Re: Стойка за 40" LCD

    Погледни в Практикер при мебелите.Имаше стъклена стойка с 2 рафта от хромиран винкел е конструкцията...носи до 50 инча,за 180 лв.

  4. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #3

    Re: Стойка за 40" LCD

    По принцип ето тези - http://www.vogels.com/pages/consumer/home.aspx - са най-добрите мисля, но са скъпички.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #4

    Re: Стойка за 40" LCD

    Стойките са скъпи - тва е.

    Килограмите стават - но ако не се лъжа, е различен крепежа, който се закрепва към телевизора. Тъй че или скъпа стойка или масичка на същите пари.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за ТВ стойка
    От IvayloSC във форум Телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 11-08-18, 22:29
  2. Шестограм за стойка
    От stanislavv във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 17-12-14, 22:08
  3. Стойка за ACER K 330
    От gogyto във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 02-12-12, 10:13
  4. SELL: Стенна стойка за LCD "Vogel's"
    От FTA във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 08-08-10, 19:17
  5. стойка за LCD 32"
    От mano_chao във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-10-07, 18:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе