Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #1

    Избор на телевизор

    Здравейте,
    Поставен съм пред голяма дилема Искам да закупя 26 инчов телевизор за 600 лева (за подарък на мойте родители) ,но от към телевизори съм много слабо информиран и.. не знам какво да гледам Спрял съм се между 3 модела и ми трябва съвет от компетентни лица . Естественно може да ми предложите и друг телевизор

    Аз съм се спрял на това:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09040948
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09041765
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038604

    и двата са по 599 лева.. За Яркоста знам ,че е хубаво да е добра.. В случая след доста търсене на Сони-то се оказа ,че е 450...цм/.. докато филипса превъзхожда с малко в тази дисциплина..

    Моля за съвет

    Мерси предварително

    п.с принципно мойте родители ползват булсатком ако има значение

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #2

    Re:Избор на телевизор

    Здравей, и трите са модели от 2008 г.,по добре нещо от тази например http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073293 или направо 32-ка http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073295

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #3

    Re:Избор на телевизор

    Дай още 50 лева и послушай ivan1 за 32-ката

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #4

    Re:Избор на телевизор

    Мисля ,че си адски прав.. тая тошиба 32 инча е най-доброто решение ! ,а иначе тошибата като телевизори с добро качество ли се славят?

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #5

    Re:Избор на телевизор

    от досегашните коментари разбрах..,че почти всички 26 инчови не струват.. понеже са стари и са Мостри.. т.е работили са си доста време .. Както и матриците разбрах.,че не са хубави.. т.е ще трябва да се напъна малко и да се опитам да взема 32 инчов телевизор.. Като вече препоръчан това ми е фаворита:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073295

    Въпроса е с каква матрица е? т.е хубава ли е ? и като цяло телевизора струва ли си? тези 650 лева са абсолютния ми максимален таван за телевизор ! Поне аз мисля ,че този би свършил перфектна работа за всичко изглежда доста добър като характеристики ?

    Поздрави и мерси на всички който се опитват да ми помогнат в избора

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #6

    Re:Избор на телевизор

    а разгледа ли по надолу ? защото точно това пише ,че е промоция на цена Пакетна цена: 574.00 лв. това е със 1X BLIZOO-
    АИЙДЕ ,ЧЕ НЕ ОСТАНАХА !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #7

    Re:Избор на телевизор

    дам колега..,но тази промоция не е много на промоция..,защото кабелен оператор си имам ,а тук явно трябва да сключиш договор.. пък и в града в който ще се ползва този оператор няма покритие сиреч blizoo... е нещо което те обвързва с договор Надявам се телевизора найстина да си струва.. понеже ако не излезат нови вариянти до 3-4 дни най-вероятно ще го взема

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #8

    Re:Избор на телевизор

    Не те агитирам .... но ако се сетиш за някой познат , който иска да се включи към близу може да направите сделка за него абонамента за теб телевизора .То в гаранцията никъде не пише къде трябва да се гледа телевизора и че точно телевизора и договора на близу трябва да са на едно място и да работъят на един сигнал
    / оператор/.Едно време ,преди 2 години така съм взимал телефон в комплект с карта на 2-ва договора и два собственика (в твоя случей ще е по лесно)даже дори да спре да плаща единия това с нишо не обвързва другия.
    П.П. абе май направо си те агитирам

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    3
    #9

    Re:Избор на телевизор

    zdraveite,na vsi4ki.imam edna goliama molba kam, vsi4ki vas.Naskori si zakupih LCD philips 5605 42' i sled kato go pusnah vku6ti na tumno vidyh 4e v dolniyt krai svetat diodite ili lampi4kite neznay kakvi sa,no e adski drazne6to.Molbata mi e dali nykoi neznae dali tova mogat da go opravyt v serviza na technopolis.Blagodary predvaritelno.

    Пиши на кирилица. Прочети си правилата на форума.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #10

    Re:Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от giovanni_kn
    zdraveite,na vsi4ki.imam edna goliama molba kam, vsi4ki vas.Naskori si zakupih LCD philips 5605 42' i sled kato go pusnah vku6ti na tumno vidyh 4e v dolniyt krai svetat diodite ili lampi4kite neznay kakvi sa,no e adski drazne6to.Molbata mi e dali nykoi neznae dali tova mogat da go opravyt v serviza na technopolis.Blagodary predvaritelno.
    В по старите модели имаше такава опция . / беше свързано е с влизане в сервизното меню и активирането и , после в менюто на телевизора се появява опция за намаляване/ не вярвам в по новите да я няма
    прочети темата за филипс и ще видиш как става а иначе би трябвало да пише LIGTGUIDE даже трябва да има скала и да може да се намалява постепенно .
    Аз съм избрал /0/ ниво защото и мен ме дразни

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    3
    #11

    Re:Избор на телевизор

    Благодаря много!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    3
    #12

    Re:Избор на телевизор

    А може ли проблема да е от ненаместена матрица.Така ми казаха от Технополис.Ако някои знае нещо моля да ми пише.Благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 21:24
  2. Избор на телевизор
    От kingharold във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-14, 23:03
  3. Избор на Телевизор
    От acmilan1899 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-13, 14:38
  4. Избор на ЛСД 40''телевизор
    От bizybone във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-10-11, 15:48
  5. Избор на телевизор !
    От bat_Valio във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 14:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе