Резултати от 1 до 12 от общо 12

37 инча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #1

    37 инча

    Бях се навила да си купя телевизор 32", харесах си един Philips, питах тук, моделът е добър, намерих го на изгодна промоция и отидох.
    Да, ама в магазина видях 37-инчовия и ми хареса повече. Малко нанагорно ми дойде с парите, но взех по-големия. Зер, всеки ме съветваше да взема 40, та даже и 42 инча, комшията си е взел даже 46.
    И сега като го извадих от кутията, ми се вижда супер голям. Направо почнах да се паникьосвам, че съм сбъркала. Чудя се какво да правя, дали да изчакам да свикна или да ходя да се моля да го връщам... Ама че работа! :-(

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #2

    Re:37 инча

    Даже ще ти се стори малък след време , аз навремето имах първо 14 инчов , после си взех 21 инчов кинескоп и еуфорията беше голяма колко е огромен , след това си купих пак кинескоп но 29 инча , направо беше като планина огромен , не можех да го обходя с поглед , в момента съм с 42 инча и ми идва също малък мечтая си за 52 инча

  4. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #3

    Re:37 инча

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva
    Бях се навила да си купя телевизор 32", харесах си един Philips, питах тук, моделът е добър, намерих го на изгодна промоция и отидох.
    Да, ама в магазина видях 37-инчовия и ми хареса повече. Малко нанагорно ми дойде с парите, но взех по-големия. Зер, всеки ме съветваше да взема 40, та даже и 42 инча, комшията си е взел даже 46.
    И сега като го извадих от кутията, ми се вижда супер голям. Направо почнах да се паникьосвам, че съм сбъркала. Чудя се какво да правя, дали да изчакам да свикна или да ходя да се моля да го връщам... Ама че работа! :-(
    Ако разстоянието, от което ще гледаш е над 2м.-2,2м. няма да имаш проблем и ще свикнеш за два дни ,а на третия ще викаш ,защо не взех по-голям.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #4

    Re:37 инча

    И мен ме съветваха да взема по-голям,а на мен 32" ми изглеждаше ГОЛЯМ. Казваха ми ще свикна - 5 месеца по-късно продължавам да смятам, че е ГОЛЯМ и благодаря на себе си, че не взех 37" !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #5

    Re:37 инча

    Най-отдалеченото място, от което се гледа е 3 м, но има вариант и за 1 м или 1,5 м.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #7

    Re:37 инча

    Много ви благодаря! Все пак реших да го сменя с 32-инчов. Ходих в магазина, смяната е възможна, има и LED вариант на същия 32-инчов телевизор, та се чудя кой да взема. Какво ще кажете?

    Eто го: LED Philips

    а това е LCD-то.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    170
    #8

    Re:37 инча

    Недей

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #9

    Re:37 инча

    Хм, то в сайта на Филипс и двата се водят LED технология, но в по-новия модел контрастът е повишен с 10 пъти. Това струва ли си 150 лв отгоре?

  12. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #10

    Re:37 инча

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva
    Бях се навила да си купя телевизор 32", харесах си един Philips, питах тук, моделът е добър, намерих го на изгодна промоция и отидох.
    Да, ама в магазина видях 37-инчовия и ми хареса повече. Малко нанагорно ми дойде с парите, но взех по-големия. Зер, всеки ме съветваше да взема 40, та даже и 42 инча, комшията си е взел даже 46.
    И сега като го извадих от кутията, ми се вижда супер голям. Направо почнах да се паникьосвам, че съм сбъркала. Чудя се какво да правя, дали да изчакам да свикна или да ходя да се моля да го връщам... Ама че работа! :-(
    Ха-ха, това все едно аз съм го писал.
    Ама свикнах: 37PFL8605H/12

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #11

    Re:37 инча

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva
    Хм, то в сайта на Филипс и двата се водят LED технология, но в по-новия модел контрастът е повишен с 10 пъти. Това струва ли си 150 лв отгоре?
    irenaiva
    Разликата между двата 32PFL5405H и 32PFL5605H е само в типа подсветка отзад и поставените матрици. В първият е лампова и матрица LG а във вторият е светодиодна и матрица Sharp.
    Вторият е с малко подобрен контраст.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #12

    Re:37 инча

    Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ТВ - 32 инча
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-07-13, 14:48
  2. 32 инча или 40?
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 24
    Последно: 07-04-13, 14:29
  3. бюджетен 32 инча
    От yavor_dz във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-09-12, 19:54
  4. с колко инча led lsd да заменя старият samsung 29 инча flat
    От getsata73 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 20-01-11, 11:28
  5. TV 26-32 инча ?
    От lada2107 във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 11-06-08, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе